Skocz do zawartości

Co myśli o mnie mama mojego chłopaka?


majmaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zadałam pytanie co myśli o mnie mama mojego chłopaka

Głupiec

3 mieczy

4 kielichy

8 buław

Na spodzie kapłanka 

Na pewno , że to początek wszystkiego nowego, jeszcze dużo się uczę. 3 mieczy czuję urazę do mnie że zabrałam syna?

Dalej nie wiem..

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majmaj napisał:

Witam, zadałam pytanie co myśli o mnie mama mojego chłopaka

Głupiec

3 mieczy

4 kielichy

8 buław

Na spodzie kapłanka 

Na pewno , że to początek wszystkiego nowego, jeszcze dużo się uczę. 3 mieczy czuję urazę do mnie że zabrałam syna?

Dalej nie wiem..

W głupcu widzi Cię jako osobę infantylna trochę dziecinna jak na swój wiek .Może uważać, że bagatelizujesz pewne sprawy .3 mieczy może uważać że możesz skrzywdzić jej syna właśnie takim infantylnym podejściem. 4 kielichow może mówić o tym że ona Cię nie widzi jako partnerki dla niego .Skupią soe ogólnie tylko na pewnych aspektach nie dostrzegając innych . 8 kijow może mówić że jesteś dla niej osoba której pełno dużo mówi. Ale moze też sugerować że dla niej sprawy za szybko się toczą.  

Myślę że jego matka uważa że możesz jej synowi zrobić krzywde .

Powinnaś chyba bardziej pokazać swoją dojrzałość. Pokazać się z innej strony . 

Ale ja bym się nie do końca nią przejmował bo to jest matka i one często są zbyt krytyczne . Ale też nie wiadomo jaki ma wpływ na swoejo syna . 

Nie jesteś z nią tylko z nim . 

Jak Ci zależy na jej zdaniu to musisz troszkę zmienc podejscie do niej . 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Josei napisał:

W głupcu widzi Cię jako osobę infantylna trochę dziecinna jak na swój wiek .Może uważać, że bagatelizujesz pewne sprawy .3 mieczy może uważać że możesz skrzywdzić jej syna właśnie takim infantylnym podejściem. 4 kielichow może mówić o tym że ona Cię nie widzi jako partnerki dla niego .Skupią soe ogólnie tylko na pewnych aspektach nie dostrzegając innych . 8 kijow może mówić że jesteś dla niej osoba której pełno dużo mówi. Ale moze też sugerować że dla niej sprawy za szybko się toczą.  

Myślę że jego matka uważa że możesz jej synowi zrobić krzywde .

Powinnaś chyba bardziej pokazać swoją dojrzałość. Pokazać się z innej strony . 

Ale ja bym się nie do końca nią przejmował bo to jest matka i one często są zbyt krytyczne . Ale też nie wiadomo jaki ma wpływ na swoejo syna . 

Nie jesteś z nią tylko z nim . 

Jak Ci zależy na jej zdaniu to musisz troszkę zmienc podejscie do niej . 

Dzięki za odpowiedz. Raz już został zraniony przez kobietę która odeszła.

Moim zdaniem ja jestem bardzo dojrzała. Może ona mnie tak widzi przez pryzmat byłej jego dziewczyny

No tak, najważniejsze co jest między nami , tak na prawdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matki są zawsze w duchu krytyczne. 

Głupiec to początek wszystkiego. W sumie ona nie wie czego się po Tobie spodziewać. Jest Ciebie ciekawa .

Ale i z czegoś niezadowolona co wywołuje w niej sprzeczne emocje. 

Może ma swoje obawy 

Ale też źle nie jest nastawiona w 8 Buławach. 

W Kaplance swoje emocje będzie ukrywac bo kapłanka jest mądra nie wtrącą się 

  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Szept myśli napisał:

Matki są zawsze w duchu krytyczne. 

Głupiec to początek wszystkiego. W sumie ona nie wie czego się po Tobie spodziewać. Jest Ciebie ciekawa .

Ale i z czegoś niezadowolona co wywołuje w niej sprzeczne emocje. 

Może ma swoje obawy 

Ale też źle nie jest nastawiona w 8 Buławach. 

W Kaplance swoje emocje będzie ukrywac bo kapłanka jest mądra nie wtrącą się 

A nie czasem jest tak, że ona mnie za kapłankę? Która jest wyciszona? Ukrywa emocję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majmaj napisał:

A nie czasem jest tak, że ona mnie za kapłankę? Która jest wyciszona? Ukrywa emocję?

Kapłanka bardziej mowi o tym ,że ona posługuje się intuicja . 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, majmaj napisał:

A nie czasem jest tak, że ona mnie za kapłankę? Która jest wyciszona? Ukrywa emocję?

Możliwe. Jeżeli jesteś jak Kapłanka. Spokojna, wyciszona. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podpowiedzi jest Kapłanka, to mądra kobieta. Obserwuje Ciebie, złych aż takich myśli o Tobie nie ma. Martwi się o syna, jak każda matka.  Tym bardziej jak piszesz, że został już zraniony. Ta nie jest typu nadopiekuńczej matki i jej obawy w myślach nie są bezpodstawne.   Myśli o Tobie ot z braku laku trafił się do przygód mój syn. 

 

Edytowane przez adamandium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Szept myśli napisał:

Możliwe. Jeżeli jesteś jak Kapłanka. Spokojna, wyciszona. 

Tak jestem, ja sama obserwuje co się dzieje. Jak oni się do mnie odnoszą, jak traktują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, adamandium napisał:

W podpowiedzi jest Kapłanka, to mądra kobieta. Obserwuje Ciebie, złych aż takich myśli o Tobie nie ma. Martwi się o syna, jak każda matka.  Tym bardziej jak piszesz, że został już zraniony. Ta nie jest typu nadopiekuńczej matki i jej obawy w myślach nie są bezpodstawne.   Myśli o Tobie ot z braku laku trafił się do przygód mój syn. 

 

Może i tak myśleć... Że biorę go tylko na chwilę i na pieniądze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Ogólnie w sobotę odbyły się oświadczyny. Dzień później powiedzieliśmy to rodzicom. Jego mama powiedziała mi że nie chciałaby aby jej syn miał złamane serce. Tylko co ja za to mogę że dał się tak traktować poprzedniej kobiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, majmaj napisał:

 

Ogólnie w sobotę odbyły się oświadczyny. Dzień później powiedzieliśmy to rodzicom. Jego mama powiedziała mi że nie chciałaby aby jej syn miał złamane serce. Tylko co ja za to mogę że dał się tak traktować poprzedniej kobiecie?


Ten rozklad bardzo fajnie pokazal jej uczucia ;) :
Glupiec- obawia sie, ze to relacja zawarta pochopnie, za szybko, nierozwaznie.
3 mieczy- trzyma sie w niej uraz po poprzednich doswiadczeniach.
4 kielichow- jest zrezygnowana, wyraznie obawia sie przechodzenia drugi raz przez to samo, brak zaufania.
8 bulaw- moze miec poczucie ze wszystko dzieje sie za szybko, ta sytuacja wywoluje w niej silne emocje.
Kaplanka to mozesz byc Ty w jej oczach lub ta kobieta po prostu czuje potrzebe czuwania nad sytuacja.

To prawda, jej obawy wynikaja raczej z tego co bylo w przeszlosci, nie bezposrednio z Twojego powodu.
Im wiecej bedziesz udowadniala jej, ze jestes przykladna partnerka, tym wiecej zaufania powinna do Ciebie nabrac. O ile jej zmartwienia nie zmienia sie w jakas chora obsesje, czego nie zycze, odwoluje, odpukac !!!
No i oczywiscie gratuluje :thanks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...