Skocz do zawartości

Rozklad dla koleżanki


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Mam rozklad dla znajomej i będę wdzięczna za pomoc .Nie jestem do końca pewna tego co czuje odnośnie rozkładu i nie chce mieszać dziewczynie w głowie. 

Oczywiście rozklad jest na mężczyznę i oczywiście jie maja kontaktu .Ale nic woecej nie wiem . 

Co on do niej czuje as denarow 

Co on o mysli  7 denarow 

Jego zamiary wobec niej krol mieczy 

Jego obawy 9 mieczy 

Jego nadzieje paz kijow 

Jego postawa wobec niej rycerz kijow 

Jeżeli chodzi o jego uczucia to on chyba widzi ja jako osobę w którą warto inwestować czas itd. Natomiast jeszcze tutaj uczuć nie ma .Chyba chciałby dsv szanse tej znajomosvi albo żeby ona dala szansevjemu jako mężczyźnie 

7 denarow w myślach sugeruje ze on oczekuje .Mam takie wrażenie że on może czekać na ruch z jes strony albo na odpowiednią monent do działania.

W zamiarach krol mieczy to dla mnie sygnal ze facet ogólnie jest bardziej skupiony na pracy niż na związkach. Lubi kontrolować sytuację .Nie sądzę że on majies poważne plany .Bardziej chodzi tu o podporządkowanie jej jemu .Żeby ona chciała to co on chce 

9 mieczy w obawach dla mnie oznacza że on boi sie porażki i odrzucenia że będzie bardzo cierpiał 

Paz kijow w nadziejach oznacza dla mnie po prostu że on chce żeby ona była na niego otwarta nie odrzuciła go tak od razu i myślę że chce z nią porozmawiać. Możliwe że chciałby żeby to ona zrobiła pierwszy krok .

Rycerz kijow w jego postawie może mówcę tym że on jest gotów ja zdobyć .Może nawet próbować niekonwencjonalnych sposobów ale raczej nie powinien odpuścić tej znajomosci .

Wygląda to tak jak by facet chciał ale ze względu na ogromny strach chce kontrolowanie siebie i cała sytuację. Będzie dział ostrożnie i z głową ale nie zamierza odpuszczać.  

 

Przyszłość relacji do końca czerwca 

6 kielichow slonce umiarkowanie 

Możliwe że znajomość do końca miesiąca się odnowi , może nawet się spotkają. Ale tu nie będzie wielkiego przełomu. Bardziej badanie terenu . 

 

Zaputalam się jeszcze czy on napisze do niej wiadomość 

4 kijow swiat 8 kijow 

Myślę że wyjdzie z jego strony wiadomość. 

 

Jeżeli ktoś ma inne pomysły albo widzi sytuację inaczej to proszę o podpowiedź. Będę bardzo wdzięczna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak odczytuje Twój rozkład:

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Co on do niej czuje as denarow

Jest nią zainteresowany, jest gotowy na nową znajomość.

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Co on o mysli  7 denarow

 Nie spieszy się z konkretnymi działaniami. Czeka na rozwój wydarzeń.

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Jego zamiary wobec niej krol mieczy 

Nie ma żadnych poważnych zamiarów. Ta karta raczej pokazuje negatywne strony tematu o który się pytamy. Gdybym miała szukać w tej karcie zamiarów to raczej byłaby to rozmowa, ale taka chłodna bez bez emocji. 

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Jego obawy 9 mieczy 

Niechęć do wejścia w związek. Boi się utraty wolności.

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Jego nadzieje paz kijow 

Liczy na przygodę bez zobowiązań. Interesuje go tylko romans.

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Jego postawa wobec niej rycerz kijow

Jak wyżej tylko mocniej. Rycerz buław to namiętny kochanek :)

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Przyszłość relacji do końca czerwca 

6 kielichow slonce umiarkowanie

Za wiele tutaj się nie zadzieje, ale warunki są korzystne do nawiązania nowej znajomosci. Być może zrobi na nim dobre wrażenie. Może będzie okazja do jakiejś rozmowy, spotkania. 

 

W dniu 4.06.2023 o 22:23, Josei napisał:

Zaputalam się jeszcze czy on napisze do niej wiadomość 

4 kijow swiat 8 kijow

Tak, najprawdopodobniej skontaktuje się z nią poprzez jakiś komunikator, maila. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...