Skocz do zawartości

Projekty


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart, który projekt etykiety zostanie wybrany przez klienta. Wysłałam trzy projekty:
1. Projekt pierwszy: Królowa Mieczy + As buław - tutaj powiedziałabym, że będą wątpliwości w tej Królowej mieczy, Chłodna ocena. Niby As Buław mówi o działaniu, ale raczej po pierwszej pozytywnej reakcji nadejdzie jakaś ściana.
2. Projekt drugi: Sprawiedliwość + Cesarzowa - Projekt zostanie doceniony, pozytywnie oceniony. Cesarzowa tutaj podkreśla kreatywność i pełne zadowolenie.
3. Projekt trzeci: Rycerz Mieczy + 2 mieczy - Karty mówią, że zupełnie nie o to chodziło. Rycerz mieczy jest niezdecydowany i chwiejny, a 2 miecze tylko to podkreślają.

Stawiam, że zostanie wybrany projekt nr. 2, ale jeszcze jedynka będzie brana pod uwagę.
Co myślicie?

Edytowane przez Sunrise009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sunrise009 napisał:

Zapytałam kart, który projekt etykiety zostanie wybrany przez klienta. Wysłałam trzy projekty:
1. Projekt pierwszy: Królowa Mieczy + As buław - tutaj powiedziałabym, że będą wątpliwości w tej Królowej mieczy, Chłodna ocena. Niby As Buław mówi o działaniu, ale raczej po pierwszej pozytywnej reakcji nadejdzie jakaś ściana.
2. Projekt drugi: Sprawiedliwość + Cesarzowa - Projekt zostanie doceniony, pozytywnie oceniony. Cesarzowa tutaj podkreśla kreatywność i pełne zadowolenie.
3. Projekt trzeci: Rycerz Mieczy + 2 mieczy - Karty mówią, że zupełnie nie o to chodziło. Rycerz mieczy jest niezdecydowany i chwiejny, a 2 miecze tylko to podkreślają.

Stawiam, że zostanie wybrany projekt nr. 2, ale jeszcze jedynka będzie brana pod uwagę.
Co myślicie?


 

1 Krolowa mieczy jest chlodna w ocenie, ale As bulaw obok moze podkreslac, ze "test zostal zdany". Moga byc jakies watpliwosci, mimo wszystko to najbardziej kreatywny projekt, ma w sobie to cos, taka iskierke, cos unikalnego.

2 Sprawiedliwosc- ten projekt moze byc troche przeanalizowany krytycznie. Ma swoje plusy i minusy, jest pozadnie wykonany. Cesarzowa obok moze pokazywac ze jest najlepszy estetycznie, najbardziej przyjazny dla oka.

3 Tak zdaje sie, ze ten projekt zostanie najpredzej odrzucony jako opcja, bo poprzednie sa znacznie bardziej trafione.

Tez widze wahanie pomiedzy 1, a 2. Ale dla mnie As bulaw to sygnal akcji- ze tutaj padnie jednak wybor.
:thanks:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Też myślę, że zostanie wybrany numer 2, najmocniejsze i najbardziej pozytywne karty. Projekt numer 3 wzbudzi najwięcej kontrowersji, może być kiepsko odebrany

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że wybór padnie na projekt nr 2. XI Sprawiedliwość to decydujący głos, III Cesarzowa z kolei to dobry projekt przynoszący zyski, przychylność losu. Obie karty w połączeniu mówią o  pozytywnym wyroku/decyzji. Dodam, że to jedyny wynik, w którym pojawiają się AW, co też może podkreślać rangę tej opcji.  

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...