Skocz do zawartości

Pytanie


ulka0205

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie kartom jakie będzie miał do mnie podejście ( do końca roku) Jesteśmy w separacji, nie mamy aktualne kontaktu , od półtorej miesiąca 

 

Wyszedł mi 

Rycerz powietrza + 3 kielichów + cesarzowa

 

Nie mam pojęcia jak to zinterpretować 

 

Będzie działał logicznie i strategiczne? Chciałby  wejść w romans i uważa mnie za taką kobietę która ma powodzenie u płci przeciwnej?

 

Nie mam pojęcia jak to zinterpretować 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hm. Zadalas pytanie o podejście - pytanie jest bardzo ogólne. Mniemam, że interesuje Cię wiele aspektów podejścia tej osoby do Ciebie. Wtedy warto postawić więcej kart na bardziej konkretne pytania z osobna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie do ciebie chłodno nastawiony, nie będzie pokazywał chęci i troski o waszą relacje. Tak mi to wyglada. Zależy również czy stawiasz 3 karty na ogólną interpretacje czy każda jedna karta każde kolejne ”zdarzenie”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@ulka0205 pytania na trzy karty nie są łatwe do interpretacji. Jeśli już korzystamy z tego typu rozkładu, to musimy sami wiedzieć co jazda z kart na danym miejscu oznacza. Czyli przed rozłożeniem kart „umawiasz” się z kartami na to, czy chcesz by one pokazały rozwój sytuacji w najbliższym czasie czy może każda z kart odpowiada ba określone pytanie( jego nastawienie - rozwój sytuacji - wynik itp). 
 

Warto korzystać z rozkładu typu Krzyż Celtycki czy Perły Izydy( w sumie na necie można znaleźć dość ciekawe rozkłady na relacje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 00:54, Gringe napisał:

@ulka0205 pytania na trzy karty nie są łatwe do interpretacji. Jeśli już korzystamy z tego typu rozkładu, to musimy sami wiedzieć co jazda z kart na danym miejscu oznacza. Czyli przed rozłożeniem kart „umawiasz” się z kartami na to, czy chcesz by one pokazały rozwój sytuacji w najbliższym czasie czy może każda z kart odpowiada ba określone pytanie( jego nastawienie - rozwój sytuacji - wynik itp). 
 

Warto korzystać z rozkładu typu Krzyż Celtycki czy Perły Izydy( w sumie na necie można znaleźć dość ciekawe rozkłady na relacje). 

Dziękuję bardzo ❤️

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...