Skocz do zawartości

Test nowej talii


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno zakupiłam nowa talię i dla przetestowania zrobiłam krzyż Celtycki na relację.  Obecnie nie mamy ze sobą kontaktu ale znamy się już jakiś czas . 

 

Jego rys - Król Denarów- pokazuje się jako osoba dla której status majątkowy jest ważny. Lubi otaczać się fajnymi przedmiotami. Jest rozsądny i pracowity .Jeżeli chodzi o stosunek do kobiet to on lubi obserwować kobiety i jeżeli stwierdzi że jest warta jego uwagi to lubi adorowac obsypywać prezentami .Jest cierpliwy .

 

Mój stosunek do niego - 3 kijow - czyli ja go wyczekuje , jestem otwarta na jego propozycje.

 

Jego świadoma postawa wobec mnie - Pustelnik - on się ode mnie izoluje .Przy Królu denarow można powiedzieć że ucieka w pracę. Daje mu to chyba poczucie bezpieczeństwa. Myślę że jest wobec mnie ostrożny i nieufny . Możliwe że ma jakieś sprawy do przemyślenia. Pustelnik często mi też pokazuje że ktoś wyczekuje kontaktu .

 

Nieswiafomo postawa wobec mnie - 5 denarow - dla mnie to trudna karta w interpretacji .I tutaj mam 2 wersję 

On moze się czuć pokrzywdzony i opuszczony przeze mnie .Możliwe,że tęskni i czuje się samotny .

Z pustelnikiem może to wyglądać tak jak by był pogrążony w swoim smutku i żalu i rozmyślaniach o swoim bólu. 

Może też uważać że nie jest wystarczająco dobry dla mnie .

Albo sytacja może być odwotna i on uwaza ze to ja mam braki i nie jestem wystarczająco dobra dla niego .Coś na zasadzie że za wysokie progi dla mnie 

 

Przeszłość relacji - Gwiazda - myślę zebtutaj chodzi o to ze w przeszłości była szansa czy nadzieja na stworzenie fajnej relacji .

 

Najbliższa przyszłość relacji - 3 denarow - i tutaj też mam 2 interpretacje 

Albo ta karta mówi że tutaj nie ma podstaw do budowania relacji 

Albo może mówić o odbudowie starego , budowaniu fundamentów znajomości. Może pokazywać docieranie się i staranie aby relacja się ułożyła. 

 

Jego stosunek do partnerstwa ze mną- As denarow - chęć inwestowania w relację. Uwaza znajomość za cenna bo mu sie to może opłacić. 

 

Wpływ osób 3 - 8 kijow - ma dużo energii chce działać jest gotowy żeby ruszyć do przodu 

 

Obawy wobec partnerstwa ze mną 9 kielichow - chyba tutaj boi sie o swoje ego .

Albo może o to ze ja niespelnie jego oczekiwań 

 

Dalsza przyszłość relacji 4 kijow krol mieczy 9 kijow 

Nie widzę żeby coś z tego miało być. 

Bardziej dystans I uciekanie przed relacja z podu kurczowego trzymania się przeszłości albo osoby z przezzlosci . 

 

Dopytalam jeszcze o jego zamiary wobec mnie 

6 kielichow 8 kijow paz mieczy 

Możliwe że chce się skontaktować ale to tylko z czystej ciekawości żeby sprawdzić co u mnie słychać.  

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc .Nie wiem czy dobrze odczytałam ten rozkład mam dużo wątpliwości i nie do końca wiem o co tu chodzi .

Nie wiem czy dlatego że to nowa talia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego swiadoma  postawa wobec ciebie Pustelnik 

Nie macie kontaktu i on się odsunął od Ciebie pokusze się o stwierdzenie że być może on kontaktu nie  chce 

 

Nieświadoma postawa to 5 denarów. On poprostu nie zdaje sobie sprawy z tego że Ty za nim tesknisz, brakuje ci go, brak ci zainteresowania z jego strony 

 

Przyszłość relacji Gwiazda bedziesz o nim marzyc lecz on bedzie nieosiagalny 

 

Najbliższa przyszłość 3 denary  są osoby trzecie skupienie sie na sprawach materialnych 

 

As denarow jako stosunek do Ciebie  ot zwykła znajomość 

 

Wpływ osob 8 buław uważam że on zawiera inne znajomości 

 

Przyszłość relacji 4 buławy krol mieczy 9 buław

Dystans i chłód niestety. 9 buław to ostrożnośc niedopuszczanie do siebie 

Chyba że ty się odezwiesz lecz kontakt może być oficjalny 

 

Zamiary 6 pucharow 8 buław  Paź mieczy 

Może się skontaktować 

Albo to już przeszłość, może podglądać cie w internecie 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Szept myśli napisał:

Jego swiadoma  postawa wobec ciebie Pustelnik 

Nie macie kontaktu i on się odsunął od Ciebie pokusze się o stwierdzenie że być może on kontaktu nie  chce 

 

Nieświadoma postawa to 5 denarów. On poprostu nie zdaje sobie sprawy z tego że Ty za nim tesknisz, brakuje ci go, brak ci zainteresowania z jego strony 

 

Przyszłość relacji Gwiazda bedziesz o nim marzyc lecz on bedzie nieosiagalny 

 

Najbliższa przyszłość 3 denary  są osoby trzecie skupienie sie na sprawach materialnych 

 

As denarow jako stosunek do Ciebie  ot zwykła znajomość 

 

Wpływ osob 8 buław uważam że on zawiera inne znajomości 

 

Przyszłość relacji 4 buławy krol mieczy 9 buław

Dystans i chłód niestety. 9 buław to ostrożnośc niedopuszczanie do siebie 

Chyba że ty się odezwiesz lecz kontakt może być oficjalny 

 

Zamiary 6 pucharow 8 buław  Paź mieczy 

Może się skontaktować 

Albo to już przeszłość, może podglądać cie w internecie 

Bardzo dziękuję 

Większość rzeczy widze podobnie .

Nie tęsknię za nim .Więc nie sądzę że o to chodzi w 5 denarow .Strasznie trudna karta . 5 denarow to brak . To jego postawa woec karta mówi o jego braku nie o moim .Tak to odbieram .

Bardzo miło go wspominam .

 

Pytanie do kart wynika z tego że stawiały mi na niego 2 osoby które profesjonalnie stawiają karty . 

1 wersja jest taka że on jest moim karmiczny itd w każdym razie na pewno znajomość sie odnowi 

2 wersja jest taka że on może być nawet moim docelowym partnerem 

W każdym razie obie wersje wydają mi się niemożliwe. 

Za rozkłady zapłaciłam spora kasę.  

Nie oto chodzi że sprawdzam profesjonalne wróżki ale trzeba mieć dystans 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ta 3 denarow nie pokazuje mojej obecnej sytuacji. 

Cały czas obok mnie jest mój były mąż a dotego wróciła pewna osoba z przeszlosci . I mam tak trochę dziwna sytuację gdzie jestem ja i ich dwóch.  

Z żadnym się nie spotykam ale krążą obok mnie cały czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Josei napisał:

Zastanawiam się czy ta 3 denarow nie pokazuje mojej obecnej sytuacji. 

Cały czas obok mnie jest mój były mąż a dotego wróciła pewna osoba z przeszlosci . I mam tak trochę dziwna sytuację gdzie jestem ja i ich dwóch.  

Z żadnym się nie spotykam ale krążą obok mnie cały czas 


Tak moze byc ze ta karta pokazuje skupienie na czyms innym niz na tej relacji moze wlasnie nad praca nad innymi relacjami lub praca ogolnie u osoby, o ktora pytasz (tak jak wyszedl ten krol monet jako 1 karta w rozkladzie).

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...