Skocz do zawartości

Sekta


Stare_umiera

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jakiś czas temu przyczepiła się do mnie grupka okultystycznych świrów i nie powiem namieszała w moim życiu do stopnia że ledwo udałem z życiem… po długich walkach uzyskałem nieco „wolności” ale przyznam upór ich jest ogromny… może przez to, że potężna ze mnie bateryjka. 
Mógłbym się nazwać szamanem samoukiem ale nie przyszło to bez odpowiedniej zapłaty… w każdym razie wiem co nieco o energii i mocy wizualizacji ale z braku wiedzy i doświadczenia nie mogę w 100% się uwolnić. Stąd ogromna prośba o pomoc… mam rozwalona aurę, myśle że dałbym radę się połatać gdyby nie kilka blokad które na mnie nałożyli i szczętnie odnawiają za każdym razem gdy tylko poucinam sznureczki… Grupa liczy z 20+ członków niektórych poznałem osobiście niektórych tylko wyczuwam. Kiedy jeden opadnie z sił odpala się drugi… Byli na tyle zachłanni że wysłali kobietę by udawała moja dziewczynę… Splatali mnie z jakimś scierwem i zabrali kilka moich osobistych przedmiotów w tym maja moje włosy… 

Prosiłbym o wskazówki, może jakaś literaturę, za bezpośrednia pomoc tez byłbym wdzięczny jestem w stanie zapłacić choć nie należę do zamożnej grupy społecznej… 

W dalszej przyszłości na pewno skorzystam z odwetu więc jak są tu jakieś czarne dusze mogę również prosić o szczyptę informacji. 
Gdyby ktoś był zainteresowany pełna historia nie będę miał problemu podzielić się szczegółami. 
Mam jeszcze na sobie stare podczepy z moich nieświadomych wędrówek po nicości które nie chcą odejść wiec tu tez byłbym wdzięczny za informacje.

pozdrawiam i z góry dziękuje za każdą informacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie obraz się o sugestie dot. problemow z psychiką. Nie sprawdzam tego w żaden sposób, jak piszę z ludźmi z forum. Ot, zakładam, że faktycznie masz problem taki, jaki odpisujesz i chodzisz bardzo twardo po ziemi. Taki disclaimer.

Masz z nimi jakis kontakt wciąż? Nr telefonu, profil na FB, cokolwiek? Zablokuj, skasuj, wszystkie ślady ich obecności zniszcz. Przedmioty, cokolwiek co was łączy i istnieje. Najlepiej w jakiś rytualny sposób, który ma sens w Twojej sytuacji.

Poszukaj sposobu na oczyszczanie ciała po kontakcie z tą kobietą.

 

Szaman pracuje zawsze z duchami i jest przez nie jest inicjowany i nauczany. Doprecyzuj kim jesteś, co umiesz. Chociaż właściwie, może lepiej, żebyś nie pisał. W Twojej sytuacji lepiej, gdy się schowasz i się nie eksponuj. Pomyśl, co możesz zrobić, jak się ukryć rytualnie. 

 

Podczepy - co masz na myśli. Opisz co to, co to robi, jakie jest.

Rozwalona aura - jak się to objawia, co Ci jest, z czym walczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
W dniu 23.06.2023 o 20:51, Stare_umiera napisał:

Gdyby ktoś był zainteresowany pełna historia nie będę miał problemu podzielić się szczegółami. 

 

Ja dopytam tylko o miasto. Ewentualnie województwo. Gdzie takie Pokemony jak opisujesz można znaleźć?

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User

 

W dniu 23.06.2023 o 20:51, Stare_umiera napisał:

Prosiłbym o wskazówki, może jakaś literaturę

 

Spróbuj zrobić rytuał na... niewidzialność. Jeśli podejrzewasz ataki magiczne, to ryt sprawi, że ludzie stracą Tobą zainteresowanie. Tylko uważaj na przejściach dla pieszych, bo ktoś Cię pod wpływem tego rytu może nie zauważyć i jak przestanie być potrzebny, to go trzeba odkręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...