Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji rozkładu na związek


Karuza

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć :)

Jestem w związku na odległość od ok. 18 miesięcy. Związek jest również karmiczny, więc nudy nie ma, jest to raczej ciągła przejażdżka kolejką górską. ;) Ostatnio partner nie dotrzymał słowa w ważnej dla mnie sprawie, a ja bez gryzienia się w język, szczerze powiedziałam, co o tym myślę. Niby zawsze cenił moją szczerość, ale wiem, że musiało zaboleć. Od tamtej pory cisza, oboje milczymy. Zadałam zatem kartom pytania, jednak nie jestem pewna, czy dobrze je interpretuję. Moje pierwsze odczucia były w miarę pozytywne, a po czasie zaczynam nabierać wątpliwości co do ich właściwego odczytania, gryzie mnie to od kilku dni, dlatego proszę o wsparcie i z góry serdecznie dziękuję za poświęcony czas :)

 

 

1. Kim dla niego jestem?  KRÓLOWA BUŁAW

 

Dobrą przyjaciółką, kimś na kim może polegać, da wsparcie, optymistycznie nastawiona, dąży do wyznaczonego celu, jednak jest również wybuchowa, władcza, nieprzewidywalna, nie owija w bawełnę, nieco przytłaczająca.

 

2. Czego oczekuje od naszego związku? 4 MIECZY

 

Spokoju, wytchnienia, odpoczynku, pomocy w rozwiązaniu problemów, przestrzeni

 

3. Co czuje? PUSTELNIK (i jako uzupełnienie KSIĘŻYC)

 

Nie szuka, wręcz nie chce w tym momencie kontaktu, chce odpocząć, złapać dystans, przemyśleć ten związek. Jeśli tęskni i myśli, to nic z tym nie robi. Raczej ucisza ewentualne uczucia, zamyka się na nie. Pustelnik daje trochę nadziei na to, że jednak traktuje ten związek poważnie, bo skoro myśli, to ma nad czym, chce podjąć właściwe kroki, dlatego potrzebuje czasu. Skupia się na sobie i swoich przemyśleniach.

 

4. O czym nie mówi? ŚMIERĆ (jako uzupełnienie 8 MIECZY)

 

Coś się diametralnie zmieniło. Jego uczucia, lub jego sytuacja życiowa/  finansowa. Nie widzi wyjścia z sytuacji, nie wie, co zrobić. Obawia się czegoś.

 

5. Jakie ma zamiary, co do naszej relacji? AS KIELICHÓW

 

Moje pierwsze odczucia na widok tej karty były pozytywne. Pomyślałam o tym, że zapowiada odrodzenie się uczucia, pokonanie przeciwności i dobre relacje w związku.

Jednak, gdy pomyślę o ŚMIERCI z pyt. 4 i zinterpretuję ją jako koniec uczuć do mnie, to być może ten AS KIELICHÓW to zamiar rozpoczęcia czegoś nowego z inną osobą?

 

6. Co mi może dać? SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Uczciwość w związku, jednak bez jakichś achów i ochów,  związek jest stabilny i silny, jednak nie ma jakichś emocjonalnych uniesień.

 

7. Czy się zmieni i będzie walczył o związek? 7 BUŁAW

 

Zawalczy, da jakieś oznaki, że mu na nas zależy, jednak pozostanie przy tym sobą, na wielkie zmiany nie mam co liczyć.

 

8. Najbliższa przyszłość związku - 9 MONET

 

Powrót do komunikacji, ciepła w związku, to też trochę przyzwyczajenie do siebie. Dbanie o siebie, ale też raczej bez wielkich wyznań miłości i wybuchów emocji.

 

9. Dalsza przyszłość związku - 2 KIELICHÓW

 

Relacje partnerskie, szczere uczucia, przywiązanie, odbieram to jako pozytywną wróżbę dla związku.

 

 

Jak Wy na to patrzycie? Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karuza napisał:
4. O czym nie mówi? ŚMIERĆ (jako uzupełnienie 8 MIECZY)

 

Coś się diametralnie zmieniło. Jego uczucia, lub jego sytuacja życiowa/  finansowa. Nie widzi wyjścia z sytuacji, nie wie, co zrobić. Obawia się czegoś.

 


Moim zdaniem obawia sie zmian. Moglo jeszcze zadnych nie byc, Smierc to transformacja, ale uzupelnienie tej karty to zastoj spowodowany jakimis obawami i pesymizmem, tak jakby perspektywa zmian byla w nim przyblokowana. On moze czuc ze trzeba cos zmienic, ale na razie sie za to nie zabiera, dlatego nie wychodzi z tym w Twoim kierunku.
 

 

4 godziny temu, Karuza napisał:
5. Jakie ma zamiary, co do naszej relacji? AS KIELICHÓW

 

Moje pierwsze odczucia na widok tej karty były pozytywne. Pomyślałam o tym, że zapowiada odrodzenie się uczucia, pokonanie przeciwności i dobre relacje w związku.

Jednak, gdy pomyślę o ŚMIERCI z pyt. 4 i zinterpretuję ją jako koniec uczuć do mnie, to być może ten AS KIELICHÓW to zamiar rozpoczęcia czegoś nowego z inną osobą?

 


Nie interpretowalabym tej karty jako zapowiedzi relacji z inna osoba, bo ukierunkowalas pytanie na Wasza relacje.
 

 

4 godziny temu, Karuza napisał:
9. Dalsza przyszłość związku - 2 KIELICHÓW

 

Relacje partnerskie, szczere uczucia, przywiązanie, odbieram to jako pozytywną wróżbę dla związku.

 


Tutaj zreszta moze byc pokazana perspektywa na zalagodzenie konfliktow i powrot do siebie.
btw Krolowa Bulaw jako karta na Ciebie moze tez mowic o pasji, o tym ze pociagasz go fizycznie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lilliana napisał:


Moim zdaniem obawia sie zmian. Moglo jeszcze zadnych nie byc, Smierc to transformacja, ale uzupelnienie tej karty to zastoj spowodowany jakimis obawami i pesymizmem, tak jakby perspektywa zmian byla w nim przyblokowana. On moze czuc ze trzeba cos zmienic, ale na razie sie za to nie zabiera, dlatego nie wychodzi z tym w Twoim kierunku.
 

 


Nie interpretowalabym tej karty jako zapowiedzi relacji z inna osoba, bo ukierunkowalas pytanie na Wasza relacje.
 

 


Tutaj zreszta moze byc pokazana perspektywa na zalagodzenie konfliktow i powrot do siebie.
btw Krolowa Bulaw jako karta na Ciebie moze tez mowic o pasji, o tym ze pociagasz go fizycznie.

 

Bardzo Ci dziękuję za czas, który poświęciłaś na odpowiedź oraz Twoją interpretację. Co do Asa, to masz absolutną rację, chyba po czasie nałożyły się na rozkład moje obawy i stąd pomysł na związek z inną osobą.

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kim jesteś dla niego- Królowa Buław 

Kobietą mocno pociągająca ale również twardą babką co lubi mieć swoje zdanie 

 

Czego on oczekuje-4 mieczy 

Raczej już niczego on sie wycofuje 

 

Co czuje Pustelnik i Księżyc 

On ma obawy i lęki w zwiazku co do waszej relacji. Wycofał sie na bezpieczną odległość nie chce kontaktu bynajmniej na razie 

 

O czym nie mowi- Śmierć i 8 mieczy 

 

Coś w nim diametralnie sie zmieniło. Jest w takiej pułapce myśli i uczuć. W 8 mieczy on raczej myśli jak się wycofać. 

 

Jego zamiary As kielichów 

 

Nigdy As kielichów nie pokazał mi nowego poczatku z tą samą osobą 

Asik to coś nowego w naszym zyciu 

On może chciec pozostać z Toba w dobrych stosunkach ale może chcieć iść ku nowemu 

 

Co ci może dac- Sprawiedliwość 

Może bedzie chciał coś wyjaśnić 

 

Czy zawalczy- 7 Buław 

Nie on się ogradza, broni sie to jest dystans 

 

Najblizsza przyszłość 9 denarów 

To karta singli,  każdy sobie sam, 

Karta zadowolonego singla 

 

Dalsza przyszłość 2 kielichy 

Być może kiedyś wrócicie do siebie?? 

Lub mozecie pozostac poprostu w dobrych stosunkach 

 

 

  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest mocno zblokowany w umyśle. 8 mieczy o tym mówi. Ma swoje irracjonalne lęki i schematy niewolniczego myślenia. Stąd nie będzie w stanie za bardzo walczyć o waszą relację, jeśli już to będzie kręcił się w swoje nieprzejednanej postawie 7 buław, której tak naprawdę nie rozumie na poziomie świadomości.  

 

Uczucia ma do Ciebie, ale z naciskiem na jego iluzoryczne ja tak widzę ja tak chcę.  Tęsknię za moimi wizjami. 

 

Wydaje się, że niezmieni się sytuacja która nastała. Z czasem bez porozumienia stron każdy pójdzie w swoją stronę, ale ze spokojem w sercu.  

 

Jeśli znacie się długo jak piszesz, czy nie zauważyłaś, że on się boi, może ma nerwicę natręctw, jest małomowny, introwertyczny w swoim świecie?. Nadmienam o tym, bo takie nacieki psychiczne są destruckcujne i nie rozwojowe. A o rozwój pytasz. 

Edytowane przez adamandium
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.07.2023 o 10:41, adamandium napisał:

On jest mocno zblokowany w umyśle. 8 mieczy o tym mówi. Ma swoje irracjonalne lęki i schematy niewolniczego myślenia. Stąd nie będzie w stanie za bardzo walczyć o waszą relację, jeśli już to będzie kręcił się w swoje nieprzejednanej postawie 7 buław, której tak naprawdę nie rozumie na poziomie świadomości.  

 

Uczucia ma do Ciebie, ale z naciskiem na jego iluzoryczne ja tak widzę ja tak chcę.  Tęsknię za moimi wizjami. 

 

Wydaje się, że niezmieni się sytuacja która nastała. Z czasem bez porozumienia stron każdy pójdzie w swoją stronę, ale ze spokojem w sercu.  

 

Jeśli znacie się długo jak piszesz, czy nie zauważyłaś, że on się boi, może ma nerwicę natręctw, jest małomowny, introwertyczny w swoim świecie?. Nadmienam o tym, bo takie nacieki psychiczne są destruckcujne i nie rozwojowe. A o rozwój pytasz. 

Bardzo dziękuję :)

Macie rację z tym zablokowaniem. On nie rozumie swoich uczuć, nie potrafi ich nazwać. Czasem się otwiera, robimy wtedy 2 kroki w przód, a później znów blokada - strach, nie chce się otworzyć i 2 kroki w tył. W przeszłości został skrzywdzony i mam wrażenie, że teraz panicznie boi się, że może zostać porzucony, więc za każdym razem gdy pozwoli sobie poczuć więcej ucieka :/

 

Edytowane przez Karuza
rozwinięcie wątku
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2023 o 10:41, adamandium napisał:

On jest mocno zblokowany w umyśle. 8 mieczy o tym mówi. Ma swoje irracjonalne lęki i schematy niewolniczego myślenia. Stąd nie będzie w stanie za bardzo walczyć o waszą relację, jeśli już to będzie kręcił się w swoje nieprzejednanej postawie 7 buław, której tak naprawdę nie rozumie na poziomie świadomości.  

 

Uczucia ma do Ciebie, ale z naciskiem na jego iluzoryczne ja tak widzę ja tak chcę.  Tęsknię za moimi wizjami. 

 

Wydaje się, że niezmieni się sytuacja która nastała. Z czasem bez porozumienia stron każdy pójdzie w swoją stronę, ale ze spokojem w sercu.  

 

Jeśli znacie się długo jak piszesz, czy nie zauważyłaś, że on się boi, może ma nerwicę natręctw, jest małomowny, introwertyczny w swoim świecie?. Nadmienam o tym, bo takie nacieki psychiczne są destruckcujne i nie rozwojowe. A o rozwój pytasz. 

 Bardzo dziękuję.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Karuza napisał:

Bardzo dziękuję :)

Macie rację z tym zablokowaniem. On nie rozumie swoich uczuć, nie potrafi ich nazwać. Czasem się otwiera, robimy wtedy 2 kroki w przód, a później znów blokada - strach, nie chce się otworzyć i 2 kroki w tył. W przeszłości został skrzywdzony i mam wrażenie, że teraz panicznie boi się, że może zostać porzucony, więc za każdym razem gdy pozwoli sobie poczuć więcej ucieka :/

 

Może spróbuj, spróbujcie, bo inne karty nie są złe, nie przesądzają o złych zamiarach wobec Ciebie no i relacji. Pan ma jak widać i co potwierdziłaś problemy ze sobą - na psychice coś leży. Coś to można gdybać czym jest tak naprawdę całe spektrum zapewne, niemniej pobieżnie widać potężne lęki i zaburzenia z tym związane.  

 

Wiem z doświadczenia, że naprostowanie takich zaburzeń to kawał ciężkiej pracy. Zależne od siły woli ku temu i pokory. Jej jest jemu brak. Nie mam tu na myśli braku pokory w złym sensie świadomego działania, ale nieświadomym. O braku pokory mówi karta 9 monet vs Śmierci i Księżyca i 8 mieczy  - jest mi źle wyje w środku, a i tak będę solo powierżchownie  i nic z tym nie zrobię. I tak w kółko maćka. Dopóki nie nastąpi konkretne pęknięcie skorupy  tu Śmierć i 8 mieczy o czym nie mówi. Jeśli nie mówi, to albo się boi albo, nie wie - wypiera. 

Edytowane przez adamandium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...