Skocz do zawartości

Rozkład partnerski proszę o pomoc w interpretacji.


Almas1985

Rekomendowane odpowiedzi

Ona co ma w głowie? Sąd ostateczny

ona co ma w sercu? Wisielec

ona jakie ma zamiary? Słońce 

on co ma w głowie? Cesarz 

on co ma w sercu? Arcykapłan 

On jakie ma zamiary? księżyc

Co jest między nimi? Śmierć

przyszłość : wieża, sprawiedliwość, moc 

siostrze oświadczył się facet i ja to widzę tak ze ona daje mu szanse ostatnia jednak go obserwuje i ma nadzieje ze się wszystko ułoży, ze przestanie być tak zaborczy i władczy. Chce z nim być ma dobre zamiary i wierzy ze im się uda on w głowie ma to by kobieta była mu posłuszna, skromna, poddana, chce ślub kościelny i założyć rodzinę aczkolwiek nadal w jego głowie jest jego była i tu on się zaczyna gubić i sam nie wie czego chce co jest prawda co złudzeniem. Teraz śmierć między nimi czyli jakaś zmiana koniec jakiegoś etapu pytanie czy koniec narzeczeństwa i małżeństwo czy koniec związku, w przyszłości mamy wieże… sprawiedliwość, facet jest  trochę taki śliski niby kocha a jednak ogląda się za innymi wiec może siostra przejrzy na oczy i podejmie mądrą decyzje i będzie silna by w jej wytrwać?! 
dalsza przyszłość to :koło fortuny,głupiec, i rycerz mieczy. 
Co myślicie kochani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Tak ja odczytuje ten rozklad:
 

Co ona ma w glowie - Sad Ostateczny.
Chcialaby czuc sie wreszcie spelniona w zyciu, moze to wiazac wlasnie z malzenstwem i zalozeniem rodziny.
 

Co ma w sercu - Wisielec.
Ma jeszcze jakies watpliwosci i przemyslenia, pozbawione silnych emocji.
 

Jakie ma zamiary - Slonce.
Chce dla siebie jak najlepiej, byc szczesliwa. Moze chcialaby miec dzieci.
 

Co on ma w glowie - Cesarz.
Mysli o tym jak sie ustatkowac z ta kobieta. Jak przejac obowiazki meza, ojca. Moze byc wladczy i zaborczy, chce dominowac w relacji. Meska energia.
 

Co ma w sercu - Kaplan.
Malzenstwo, zalozenie rodziny. Zaglada przy tym w glab siebie.
 

Jakie ma zamiary - Ksiezyc.
Niejasne. Cos ukrywa przed narzeczona. Sam nie jest pewny co dalej.
Tak, moze chodzic o byla partnerke, inna kobiete, patrzac na to ze jest Kaplan na pozycji uczuc.
 

Co miedzy nimi - Smierc.
Relacja wchodzi na nowy poziom. Trzeba im zmienic dotychczasowe przyzwyczajenia bo zaczynaja zyc wspolnie. Oboje przechodza wewntrzna transformacje.
 

Najblizsza przyszlosc - wieza, sprawiedliwosc, moc.
Malzenstwo dojdzie do skutku. Na jaw wyjdzie prawdziwe oblicze obu partnerow, w tym moga sie w koncu wyklarowac zamiary mezczyzny. Beda musieli dopiero nauczyc sie funkcjonowac jako para. Relacja moze byc karmiczna, ale bedzie szansa na rozwoj dla obu stron.
 

Dalsza przyszlosc - kolo fortuny, glupiec, rycerz mieczy.
Duzo sie pozmienia w tym zwiazku z perspektywy czasu. Mam takie wrazenie, ze jedna ze stron zostawi ta relacje. Moze odejdzie w poszukiwaniu czegos nowego lub pozna po drodze innego partnera.
 

Caly rozklad wyglada jakbys korzystala tylko z AW a na koncu pojawia sie rycerz mieczy. Jak sobie to ustalilas? Stawialas tez male arkana i zbieg okolicznosci sprawil, ze wypadly tylko AW w kazdym innym pytaniu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liliano bardzo dziękuję za pomoc.
Właśnie czysty przypadek że takie karty wyszły. Aj niedobrze miałam nadzieje że się opamięta przy wieży poczułam ulgę że może się uwolni od niego  i da sobie szanse na szczęście z takim człowiekiem zaborczym i manipulatorem będzie ciężko widzę jak ją ten związek niszczy. Dociągnęliśmy dzisiaj karte i wyszło z przełożenia karty to 6 buław, 10 mieczy, odwrócona 6 monet a karta główna na pytanie co dalej odwrócona królowa mieczy.   Co myślisz? Wygląda mi na to że chyba ja jestem tą królową mieczy bo widząc jej miotanie się próbowałam ją sprowadzić na ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie pogubilam, wybacz. Czego dokladnie dotyczy pytanie "co dalej?"?
I czy dobrze rozumiem - karta na to pytanie Krolowa mieczy w odwrocie, a 6 bulaw, 10 mieczy i 6 monet sa z przelozenia do tego samego pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lilliana napisał:

Troche sie pogubilam, wybacz. Czego dokladnie dotyczy pytanie "co dalej?"?
I czy dobrze rozumiem - karta na to pytanie Krolowa mieczy w odwrocie, a 6 bulaw, 10 mieczy i 6 monet sa z przelozenia do tego samego pytania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2023 o 12:49, Almas1985 napisał:

Ona co ma w głowie? Sąd ostateczny

ona co ma w sercu? Wisielec

ona jakie ma zamiary? Słońce 

on co ma w głowie? Cesarz 

on co ma w sercu? Arcykapłan 

On jakie ma zamiary? księżyc

Co jest między nimi? Śmierć

przyszłość : wieża, sprawiedliwość, moc 

siostrze oświadczył się facet i ja to widzę tak ze ona daje mu szanse ostatnia jednak go obserwuje i ma nadzieje ze się wszystko ułoży, ze przestanie być tak zaborczy i władczy. Chce z nim być ma dobre zamiary i wierzy ze im się uda on w głowie ma to by kobieta była mu posłuszna, skromna, poddana, chce ślub kościelny i założyć rodzinę aczkolwiek nadal w jego głowie jest jego była i tu on się zaczyna gubić i sam nie wie czego chce co jest prawda co złudzeniem. Teraz śmierć między nimi czyli jakaś zmiana koniec jakiegoś etapu pytanie czy koniec narzeczeństwa i małżeństwo czy koniec związku, w przyszłości mamy wieże… sprawiedliwość, facet jest  trochę taki śliski niby kocha a jednak ogląda się za innymi wiec może siostra przejrzy na oczy i podejmie mądrą decyzje i będzie silna by w jej wytrwać?! 
dalsza przyszłość to :koło fortuny,głupiec, i rycerz mieczy. 
Co myślicie kochani?

 

 

Z cięzkim sercem napiszę, ale nie widzę świetlanej przyszłości dla tych dwojga. Szczególnie dla siostry. 

 

Pan jest niepewny i to mocno. On w sumie nic nie zamierza, bo błądzi w lękach. W głowie ma cesarskie rządy w zamiarach niepewność. Bardzo to nie spójne. No i Śmierć jest między nimi. Aczkolwiek, nie decyduje ona aż tak o końcu, ale wobec innych kart rozkładu mówi o nim niestety.   

 

Nadto karty na przyszłość  te 2 rozkłady - niestety sypnie się wszystko o ile już nie sypnęło. Nastąpi decydujące rozstrzygnięcie, na mało poważnych fundamentach. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podobnie to interpretowałam, wieża, śmierć ... księżyc .... Zdziwiłam się, że Liliana widziąła że małżeństwo dojdzie do skutku bo wszystko temu przeczy, ale że ja świeżaczek to się nie chce mądrzyć za bardzo .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Almas1985 napisał:

Tak podobnie to interpretowałam, wieża, śmierć ... księżyc .... Zdziwiłam się, że Liliana widziąła że małżeństwo dojdzie do skutku bo wszystko temu przeczy, ale że ja świeżaczek to się nie chce mądrzyć za bardzo .

 


Sprawiedliwosc moze mowic ze zostanie zawarte prawnie, ponadto z obu stron czuc to nastwienie, szczegolnie od siostry ktora wydaje sie wiazac nadzieje co do tego zwiazku:) Co nie zmienia faktu, ze karty nie sprzyjaja temu, zeby malzenstwo bylo szczesliwe- mezczyzna ma niejasne zamiary, moze wciaz myslec o innej kobiecie, dalsza przyszlosc podkresla, ze relacja bedzie nietrwala. Ja czuje,ze wszystko zacznie wychodzic powoli, po fakcie, ale to moje odczucia odnosnie tego rozkladu. Nie uwazam, ze jest pozytywny.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Almas1985 napisał:

Tak podobnie to interpretowałam, wieża, śmierć ... księżyc .... Zdziwiłam się, że Liliana widziąła że małżeństwo dojdzie do skutku bo wszystko temu przeczy, ale że ja świeżaczek to się nie chce mądrzyć za bardzo .

 

Każdy orze jak może czy świeżaczek czy doświadczony :wink: i interpretuje jak jego wiedza pomoże.

 

Ważne, abyśmy się wspierali to jest fajne tutaj na forum.  

 

A Tarot cóż, zacytuję klasyka, nie wyrocznia Ale, prawdę widzi. Ot fenomen... 

 

PS. Arkana Wielkie są w tej materii akurat te nieciekawe ciągną mrok za sobą. 

Edytowane przez adamandium
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...