Skocz do zawartości

Rada do administratorów


Achiever28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeczytałem regulamin. Jest coś co w nim mi się nie podoba. Mianowicie to że wyrzucacie ludzi bez tłumaczenia. Nie mam nic do blokowania "złych wilków", lecz taki "zły wilk" którego się wyrzuci w taki sposób, nie omieszka rzucić klątwy. Mam na myśli klątwę ustną, w którą wpakowane są złe emocje. Takie klątwy nawet od zwykłego zjadacza chleba niestety działają na energetykę forum. Konto założyłem wczoraj. A dzisiaj egregor który był napakowany takimi klątwami zaatakował mnie, bo zobaczył że mam dużo energii i chciał sobie "podjeść". Jak zasypiałem to też zauważyłem podpięcie do prawej stopy i atak na prawe kolano... Dlatego moja rada jest taka. Jeżeli jako ezoterycy musnęliście chociaż odrobinę psychologii, proszę Was, drodzy administratorzy, o tłumaczenie ludziom - z jakiego powodu będą wyrzuceni. I proszę o pewną dozę tolerancji i dyplomacji z takimi ludźmi - toksycznymi. Każdemu należy się szacunek, nawet jeżeli jest taka toksyczna osoba.

 

Pozdrawiam Achiever

Odnośnik do komentarza
  • Moderators

@Achiever28 to co piszesz o regulaminie to punkt mający swoje uzasadnienie praktyczne. 

 

W skrócie: pożegnania "bez uprzedzenia" to wyjątkowo rzadkie wypadki, dotyczą osób, które już są znane z wcześniejszej działalności, nie tylko na naszym forum - i takie osoby dobrze wiedzą, czemu forum rozstaje się z nimi bez negocjacji.

Naszą zasadą jest, że wolność tak, lecz wolność to nie jest swawola i każdy powinien być odpowiedzialny za treści, które wnosi, zwłaszcza przy wpisach merytorycznych.

I nie ma to niczego wspólnego z brakiem szacunku do toksyków, ma zaś wiele z szacunkiem do użytkowników forum i dbałością o jakość serwowanych im tu informacji.

Osobiście uważam, że zakres tolerancji na naszym forum jest duży.

 

Klątw zaś nie obawiamy się, ani jako instytucja forum ani jako jednostki.

Poza tym, cóż, złorzeczenia dotyczą bez wyjątku wszystkich, nie tylko na forach ezoterycznych są one w ciągłym użyciu.

 

Dziękuję za radę i pozdrawiam, Ejbert.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Super User
W dniu 27.06.2023 o 13:30, Achiever28 napisał:

Jak zasypiałem to też zauważyłem podpięcie do prawej stopy i atak na prawe kolano...

 

Cholipa, niepotrzebnie się rejestrowałam do ortopedy, to żadne zapalenie stawu kolanowego tylko klątwa od forum! O ja głupia... ;p

 

Będą jakieś szczepionki na tego egregora?

  • Dobre! 4
Odnośnik do komentarza

@Ariesza Wiesz w ogóle czym jest egregor? Jak powstaje i do czego dąży?

 

Zresztą, może wtedy za bardzo spanikowałem, bo był atak dość poważny i przy takich atakach trzeba zakładać różne wersje. Później odkryłem, że czuję się słabo nie przez bycik z tej strony, lecz przez jedną "wróżbitkę", która nie panuje nad emocjami i nadinterpretuje moje słowa... Zaczynałem się słabo czuć gdy reagowałem na jej zaczepki i odpowiadałem jej w komentarzach... Ogólnie szukam ludzi, którzy mają jakąś wiedzę i doświadczenie, jak ja i dlatego rejestruję się i uczestniczę w różnych forach i grupach, żeby takie osoby znaleźć. Mam zamiar z tymi wyłonionymi przeze mnie osobami stworzyć antologię specjalistyczną na temat ezoteryki... 

 

Teraz gdy ogarnąłem temat, wasz bycik nie jest taki straszny jak go malują :) Co najwyżej trochę pusty jak niektórzy komentujący. Aaa... szczepionek nie będzie ;) 

Edytowane przez Achiever28
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...