Skocz do zawartości

Wyjazd służbowy


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Czeka mnie w lipcu wyjazd służbowy, na którego w ogóle nie mam ochoty.

 

Jak przebiegnie wyjazd służbowy?

 

Cesarzowa+10 buław+4 monet+5 monet

 

Ogólnie wyjazd będzie dla mnie dużym obciążeniem. Możliwe, że będzie zbyt wiele rzeczy do załatwienia, omówienia, rozmów z klientami. Będę robiła swoje ze względu na utrzymanie pracy, ale będę miała poczucie, że to nie jest moje miejsce.

 

Jakie będzie moje samopoczucie podczas wyjazdu?

 

Królowa Mieczy+Paź Buław+Siła

 

Zasadnicza, sztywna, raczej zestresowana, ale chyba wezmę się w garść.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpretuję podobnie 

 

Wyjazd z musu, na siłę, przytłoczenie z szczególnie ze względu na niezbyt owocny przebieg, brak sensu, pracę syzyfową oraz ludzi z którymi będziesz pracować. 

11 godzin temu, mezza napisał:

Będę robiła swoje ze względu na utrzymanie pracy, ale będę miała poczucie, że to nie jest moje miejsce.

Napisałabym 100%tak samo.

 

Samopoczucie - też widzę to samo, plus to, że będziesz dominowała sytuację, nie odwrotnie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, mezza napisał:

Jak przebiegnie wyjazd służbowy?

 

Cesarzowa+10 buław+4 monet+5 monet

Jeśli patrząc kolejno na karty które zapowiadają określone wydarzenia, to zaczynajac od Cesarzowej- masz bardzo silną pozycję. W jakiś sposób „nie do ruszenia” plus Cesarzowa mówi o „matkowaniu” innym. Trosce i dbaniu( może w jakiś sposób odnosić się to do Twojej pozycji zawodowej, nawet jeśli praca nie jest związana z obsługą klienta). Może być to dbanie o współpracowników. 
10 Buław daje poczucie zmęczenia ale też ukończenie podjętych zadań. Finalizacja czegoś choć z poczuciem, że było to bardzo trudne i angażujące wolę działania. 
W 4 Monet jest stałość. Może być tak, że wyjazd przesiedzisz „w 4 ścianach”, może być też, że będziesz skrupulatnie liczyć kasę i nie wydasz na pierdoły a wręcz w jakiś sposób zaoszczędzisz.

W 4 Monet nie chcemy rozstawać się z naszymi dobrami i bronimy tego rękami i nogami - tak jak postać ma zdjęciu, obejmuje Monety całym sobą. 
Końcowo, 5 Monet może sygnalizować brak czasu, sporo będzie do zrobienia( wyjazd może być bardzo aktywny) i będziesz mieć poczucie, że masz za mało czasu i wszystko szybko się dzieje. 
 

16 godzin temu, mezza napisał:

Jakie będzie moje samopoczucie podczas wyjazdu?

 

Królowa Mieczy+Paź Buław+Siła

Oddzielna sprawa to Twoje samopoczucie. 
Masz Siłę na końcu więc finalnie „weźmiesz się w garść” i pokonasz swoje słabości( a przynajmniej jakieś odruchowe reakcje z których czasem jesteś niezadowolona- może kwestia powściągnięcia się z krytycznymi uwagami czy coś w tym stylu). 
Będziesz mieć poczucie, że profesjonalnie podeszłaś do wszystkiego i z gracją wyszłaś z trudnej sytuacji. 

Edytowane przez Gringe
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście poczujesz się obciążona. Wyjazd może się kojarzyć z przyjemnością, a będzie tam dużo rutyny i brak czasu, przyjemności. 

 

Królowa Mieczy pokazuje, że będziesz zdystansowana. Siła to próba panowania nad sobą. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja: Wyjazd był bardzo intensywny, a ilość tematów, rozmów wręcz przytłaczająca. Cały czas siedzieliśmy w zamkniętych pomieszczeniach. 5 monet brak czasu na cokolwiek innego. 

 

Samopoczucia: Starałam się być aktywna, ale z racji, że jestem introwertyczka, to mogłam wypasc na zdystansowana. Ogólnie nie miałam ochoty tam jechać, ale finalnie wzięłam się w garść i negatywne emocje odłożyłam na bok. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...