Skocz do zawartości

Sytuacja finansowa


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie jest ciężko i jestem trochę tym faktem podłamana. Pytanie brzmi:

 

Jak poradzę dobie w obecnej sytuacji finansowej do końca roku (w sensie czy będzie lepiej)?

 

As mieczy, kapłanka II, rycerz kielichów dołożyłam słońce XIX

 

myślę, że nie jest źle trzeba będzie trochę wyhamować z wydatkami i podejmować mądrzejsze decyzje. W giermku jeszcze trochę emocji , ale słońce wskazuje, ze nastąpi poprawa.

Edytowane przez panna.marta
.
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
7 godzin temu, panna.marta napisał:

Jak poradzę dobie w obecnej sytuacji finansowej do końca roku (w sensie czy będzie lepiej)?

 

As mieczy, kapłanka II, rycerz kielichów dołożyłam słońce

 
Jeśli rozkładałaś karty z myślą jak rozwinie się sytuacja finansowa do końca roku to: 

As Mieczy zwiastuje pojawienie się pewnego pomysłu który może być szansą na dodatkowy zarobek. Coś, czego na ten monent nie bierzesz jeszcze pod uwagę. 
Jest to szansa więc możesz to rozwinąć lub odpuścić. 
Dalej Kapłanka może pokazywać zajęcie które będziesz robić z dała od innych, w jakieś separacji odosobnieniu( może dodatkowy dochód z jakiejś działalności internetowej?). 
Kapłanka też nie oznacza biedy( za coś musi chyba kupić te wszystkie księgi albo też - majątek ma w tych swoich zbiorach). 
Możesz sobie radzić samotnie z finansami, bez wsparcia ale polegając na swojej wiedzy( dasz radę). 
Rycerz Kielichów gra na emocjach innych - w jakiś sposób „ugrasz” te pieniądze na litość i czyjeś dobre serce. 
Idzie ku lekkiej poprawie a to najważniejsze, że nie będzie gorzej. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz tutaj odciąć część wydatków i po prostu żyć skromniej jak Kapłanka. 

Rycerz zwiastuje, że sobie poradzisz. Ale będziesz miała emocjonalny stosunek do tego. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...