Skocz do zawartości

Czy spotkam jeszcze X?


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Miałem jakiś czas temu kolegę, który niestety znikł. Nie mówiąc nic usunął się z mediów społecznościowych i urwał się kontakt. Jest z innego miasta. Tutaj nie dałem konkretnych ram czasowych, ale przypuszczam, że karty mówią do roku czasu. 

 

Czy spotkam jeszcze X?

8 monet, Król Kielichów, Sąd

 

Karty niejednoznaczne. Pojawił się Król, więc możliwe że on się pojawi w prawdziwym życiu. Sam Sąd to karta karmiczna. 

Ale ciężko mi zrozumieć 8 monet. 

Jest mało prawdopodobne, abym przypadkiem spotkał go w pracy, bo jesteśmy z różnych miast. 

Może po prostu odzyskam kontakt w czasie kiedy skupienie na pracy?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Miałem jakiś czas temu kolegę, który niestety znikł. Nie mówiąc nic usunął się z mediów społecznościowych i urwał się kontakt. Jest z innego miasta. Tutaj nie dałem konkretnych ram czasowych, ale przypuszczam, że karty mówią do roku czasu. 

 

Czy spotkam jeszcze X?

8 monet, Król Kielichów, Sąd

 

Karty niejednoznaczne. Pojawił się Król, więc możliwe że on się pojawi w prawdziwym życiu. Sam Sąd to karta karmiczna. 

Ale ciężko mi zrozumieć 8 monet. 

Jest mało prawdopodobne, abym przypadkiem spotkał go w pracy, bo jesteśmy z różnych miast. 

Może po prostu odzyskam kontakt w czasie kiedy skupienie na pracy?

Myślę że jest na to szansa . 

8 denarów nie sugerujesz tylko skupienia na pracy .To jest karta czeladnika .Może oznaczać też prace nad sobą . 

Król kielichów jest karta mężczyzny który raczej kontroluje swoje uczucia i emocje . On ich nie pokazuje .

Przy 8 denarów może sugerować że ktoś ciężko pracował nad tym żeby zachować równowagę. 

Sąd jest karta karmy ale też karta brama .

Tutaj w tym rozkładzie do końca nie wiadomo czy ta brama jest zamknięta czy otwarta .

Sąd może mówić o odrodzeniu znajomości .Czasem pokazuje że coś się musi odrodzić żeby mogło się do końca zakończyć .

Myślę że jest ogólnie szansa że jeszcze będzie między wami kontakt ale to nie jest dla mnie jednoznaczne 

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 denarów jak dla mnie to taka karta cierpliwości, pracy.Ten Król mówi o wzajemnych uczuciach co do was obojga chodzi mi o sympatię. Sąd zawszę daję na to szansę, by ten kontakt odnowić

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Josei napisał:

Sąd może mówić o odrodzeniu znajomości .Czasem pokazuje że coś się musi odrodzić żeby mogło się do końca zakończyć .

Rzeczywiście Sąd to odrodzenie znajomości :)

Kiedyś już miałem taką znajomość, w której możliwe, że była karma. Poznaliśmy się po to, aby ten kontakt za chwilę zerwać. Nie było żadnych awantur, ale długo bolało i długo została w mojej pamięci jeszcze. 

7 minut temu, NadziejaZoja napisał:

8 denarów jak dla mnie to taka karta cierpliwości

Rzeczywiście, 8 denarów to też wytrwałość i cierpliwość 

 

Dziękuję bardzo :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

Rzeczywiście Sąd to odrodzenie znajomości :)

Kiedyś już miałem taką znajomość, w której możliwe, że była karma. Poznaliśmy się po to, aby ten kontakt za chwilę zerwać. Nie było żadnych awantur, ale długo bolało i długo została w mojej pamięci jeszcze. 

Rzeczywiście, 8 denarów to też wytrwałość i cierpliwość 

 

Dziękuję bardzo :)

Będzie co ma być .....

Czuję że będzie ten kontakt ale raczej nie szybko . 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nastek96 napisał:

Mam nadzieję, że będzie po prostu dobrze :)

Czasami warto odpuścić pewne znajomości. Uważam, że ten kto ma być przy Tobie to będzie. Każda strata boli, ale daję przestrzeń na coś innego.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że są  znajomości które trzeba odpuszczać . 

Sąd osteczny też może mówić o czymś takim . Że czasem trzeba coś puścić wolno 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, nastek96 napisał:

Czy spotkam jeszcze X?

8 monet, Król Kielichów, Sąd

 

8 Monet to karta „dopracowywania” szczegółów. Tutaj, jeśli coś nie działa, nie wychodzi tak jak chcemy, próbujemy w nieco inny, ulepszony sposób. 
Nie ma tu Mieczy, nie widzę też kart mówiących o blokadzie czy zawieszeniu. 
Ten kontakt w końcu będzie - o tym mówi Sąd - może być w to zamieszana większa grupa ludzi, może jakieś spotkanie, impreza czy coś w tym stylu. 
Król Kielichów jest emocjonalny ale dzielnie trzyma emocje na wodzy i nie płacze po kątach( jak Królowa Kielichów). Przy czym Król może pokazywać, że ta osoba jest w jakiś sposób „wyżej” od Ciebie w hierarchii, to Ty od niej zależysz a nie ona od Ciebie - No i tu bardziej Ty znajdziesz sposób jak się do niego zbliżyć niż to wyjdzie z jego inicjatywy.  

  • Lubię to! 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wyżej? Zwykły kolega, podobny wiek. Nwm, może jest wyżej. 

Czyli ja muszę się przyłożyć bardziej. Możliwe, że to tylko ja chce kontaktu jako osoba sentymentalna. 

 

Dziękuję bardzo :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
41 minut temu, nastek96 napisał:

Czy jest wyżej? Zwykły kolega, podobny wiek. Nwm, może jest wyżej. 

Czyli ja muszę się przyłożyć bardziej. Możliwe, że to tylko ja chce kontaktu jako osoba sentymentalna. 

 

Dziękuję bardzo :)

Nie wiem w jaki sposób może być od Ciebie „wyżej” - Króle pokazują wyższe „rangą” osoby - może jest on dojrzalszy emocjonalnie skoro to kielichowy? 
Królowe są równe rangą, Rycerze zawsze czegoś od nas chcą( mają interes by wejść z nami w kontakt). 
 

Trzymam kciuki, i tak- wróżba do roku powinna się zrealizować 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem, że testuje sposób: jeśli karta dworska pojawi się pośrodku to oznacza ona czas. Dalej testuje ten sposób. 

Też myślę, że do roku powinno być ok, albo nie ma co liczyć. 

 

Jest też inny podział: 

Pazie to wiadomości, zaproszenia

Rycerze to sposoby działania 

Króle i Królowe to konkretne osoby 

Napisałem tak mniej więcej, nie pamiętam dokładnie tego podziału

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może 8 denarów mówi o sytuacji kolegi. Może być mocno skupiony na swoich sprawach 

Skoro się usunął z mediów zapewne miał powód. 

Sąd u mnie na końcu rozkładu mówi o końcu znajomości więc nie liczyłabym że kiedyś go spotkasz. 

Nie masz do niego kontaktu?

Można zadzwonić poprostu i się zapytać co słychać 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kontaktu, wiesz dziś często się po prostu używa messangera, Instagrama...

Przemknęło mi przez myśl, że on może być bardzo zapracowany. 

 

Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się postarsz, poszukasz tam gdzie nie szukałeś, to się spotkacie.  Co się odwlecze to nie ucieknie. Ale Ty winieneś zacząć szukać. Chcieć chcesz i to jest ważne.

 

Kontakt się odnowi, nie przez przypadek, ale działanie. 

 

Powodzenia !;)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 09:14, nastek96 napisał:

Witajcie, 

Miałem jakiś czas temu kolegę, który niestety znikł. Nie mówiąc nic usunął się z mediów społecznościowych i urwał się kontakt. Jest z innego miasta. Tutaj nie dałem konkretnych ram czasowych, ale przypuszczam, że karty mówią do roku czasu. 

 

Czy spotkam jeszcze X?

8 monet, Król Kielichów, Sąd

 

Karty niejednoznaczne. Pojawił się Król, więc możliwe że on się pojawi w prawdziwym życiu. Sam Sąd to karta karmiczna. 

Ale ciężko mi zrozumieć 8 monet. 

Jest mało prawdopodobne, abym przypadkiem spotkał go w pracy, bo jesteśmy z różnych miast. 

Może po prostu odzyskam kontakt w czasie kiedy skupienie na pracy?

Tak, ale karty pokazują, że będzie to wymagało pracy, czyli odszukania tej osoby. Pod tym warunkiem odzyskasz z nim kontakt, a jest to możliwe w karcie Sądu. 

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@mezza dobrze na to zwróciłaś uwagę - Monety w Tarocie często mówią o czasie( bo czas to pieniądz) - 8 Monet jest aktywna w przeciwieństwie do biernej 7 Monet( tu pozostaje tylko czekać i w sumie nie wiadomo na co). 
Raz jeszcze dziękuję Ci za tą odpowiedź :)  

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :)

Staram się szukać. Ale się zastanowiłem, czy to może jest chęć jednostronna. Ale narazie będę się starał :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
48 minut temu, nastek96 napisał:

Dziękuję bardzo :)

Staram się szukać. Ale się zastanowiłem, czy to może jest chęć jednostronna. Ale narazie będę się starał :)

A kładłeś karty jak ta osoba Cię postrzega? Może niekoniecznie na zamiary skoro narazie cisza, jednak może warto sprawdzić czy chociaż Cię lubi?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
52 minuty temu, nastek96 napisał:

Lubić mnie lubi, ale fakt. O takie rzeczy warto zapytać. Nwm, czy nie pospieszyłem się z tym rozkładem. 

Tak z ciekawości, to po czym wnioskujesz, że Cię lubi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
56 minut temu, nastek96 napisał:

Po kontakcie jaki mieliśmy 

Trzymam kciuki by się kontakt zszedł :) Ja bym koleżanki szukała gdzieś na necie, na jakimś Insta czy LinkedIn jeśli Fb nie ma. 
Takie koleżeńskie odświeżenie kontaktu nie powinno być trudne, w sensie, nie ma co się krygować jak z podchodami na pierwszą randkę ;) 

No ale moja barania Wenus pewnie nie zrozumie nieśmiałej Panny :smieszne:

  • Dobre! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No był kontakt na Fejsie, ale nagle koniec, osoby brak. Ja sam się wycofałem na jakiś czas i potem już nie było jak wrócić. Jakoś znajdę :)

 

Powiem Ci, że moja panna całkiem sprawnie potrafi zadziałać dopóki nie zacznie myśleć i analizować :)

To coś co mnie często hamuje. 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...