Jump to content

Znajomi,krewni,brudny duży pies o jasnej sierści


Leniarskaa

Recommended Posts

Na dworze zima,przeważający kolor bieli,robiła się lekka szarówka.Niechętnie szłam do znajomych w odwiedziny.Po drodze spotkałam zataczającego się i niedbale ubranego krewnego(wiek ok.33 lata).Chciałam uniknąć spotkania z nim i ominąć go.Potem z mieszkania znajomych wybiegł pies na swój codzienny spacer.Ubrudził się i wbiegł brudny do mieszkania.Właściciel(wiek ok.65 lat)wypędził go na dwór,a ja próbowałam powstrzymać psa przed kolejnym wejściem do domu.Wytarłam go z brudu ręcznikiem i dopiero weszliśmy do domu znajomych.

Edited by Leniarskaa
dodatkowe szczegóły
Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Lekarskaa

Pies wskazuje na kogoś kto raczej nie jest dobrze widziany w czyimś towarzystwie, najwidoczniej zrobi soś niegodnego (ubrudzi się) - jednak po Twojej interwencji, jego obraż w oczach innych moze ulec zmianie.

Natomiast pijany mężczyzna - widocznie oceniasz kogoś przez jego nieodpowiedzialne zachowanie (zataczanie się), dlatego unikasz kontaktu z nim.

Okres zimy, chód i zmrok może informować o ochłodonych stosunkach z kimś i o tym że nie wszystko jest dla Ciebie jasne i klarowne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...