Skocz do zawartości

Znajomi,krewni,brudny duży pies o jasnej sierści


Leniarskaa

Rekomendowane odpowiedzi

Na dworze zima,przeważający kolor bieli,robiła się lekka szarówka.Niechętnie szłam do znajomych w odwiedziny.Po drodze spotkałam zataczającego się i niedbale ubranego krewnego(wiek ok.33 lata).Chciałam uniknąć spotkania z nim i ominąć go.Potem z mieszkania znajomych wybiegł pies na swój codzienny spacer.Ubrudził się i wbiegł brudny do mieszkania.Właściciel(wiek ok.65 lat)wypędził go na dwór,a ja próbowałam powstrzymać psa przed kolejnym wejściem do domu.Wytarłam go z brudu ręcznikiem i dopiero weszliśmy do domu znajomych.

Edytowane przez Leniarskaa
dodatkowe szczegóły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Lekarskaa

Pies wskazuje na kogoś kto raczej nie jest dobrze widziany w czyimś towarzystwie, najwidoczniej zrobi soś niegodnego (ubrudzi się) - jednak po Twojej interwencji, jego obraż w oczach innych moze ulec zmianie.

Natomiast pijany mężczyzna - widocznie oceniasz kogoś przez jego nieodpowiedzialne zachowanie (zataczanie się), dlatego unikasz kontaktu z nim.

Okres zimy, chód i zmrok może informować o ochłodonych stosunkach z kimś i o tym że nie wszystko jest dla Ciebie jasne i klarowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...