Skocz do zawartości

Koleżanka chłopaka


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłam w klubie i poznałam jedną koleżance z pracy mojego chłopaka. Dziwnie próbowała się ze mną jakoś zaprzyjaźnić, bardzo się przymilała. Cały czas mi gadała jak to mój chłopak jest super, żebym go nie zraniła itd. Niby nic w tym takiego, tylko jej chodzenie za mną , zagadywanie na taki sam początek uznał mi się podejrzany, chłopak tez tak stwierdził ze to do końca normalne nie jest.. jakby coś się za tym kryło.

 

Intencje jej do mnie: 4 monety, 7 mieczy, 8 kielichów, 5 mieczy 

 

no tu napewno coś się kryje, jedyne co mi wpada do głowy to jakby mojego chłopaka brała dla siebie (4 monety) i chciała nas skłócić.

 

dziś się z nią widzimy na grilu 

wiec uznałam jakie ma na dziś zamiary 

królowa buław, as monet, 4 kielichy 

 

wydaje mi się, ze chce udawać chęć komunikacji ze mną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Emma1 napisał:

Wczoraj byłam w klubie i poznałam jedną koleżance z pracy mojego chłopaka. Dziwnie próbowała się ze mną jakoś zaprzyjaźnić, bardzo się przymilała. Cały czas mi gadała jak to mój chłopak jest super, żebym go nie zraniła itd. Niby nic w tym takiego, tylko jej chodzenie za mną , zagadywanie na taki sam początek uznał mi się podejrzany, chłopak tez tak stwierdził ze to do końca normalne nie jest.. jakby coś się za tym kryło.

 

Intencje jej do mnie: 4 monety, 7 mieczy, 8 kielichów, 5 mieczy 

 

no tu napewno coś się kryje, jedyne co mi wpada do głowy to jakby mojego chłopaka brała dla siebie (4 monety) i chciała nas skłócić.

 

dziś się z nią widzimy na grilu 

wiec uznałam jakie ma na dziś zamiary 

królowa buław, as monet, 4 kielichy 

 

wydaje mi się, ze chce udawać chęć komunikacji ze mną 

Jeżeli chodzi o jej intencje to myślę że nie są uczciwe 

W czwórce monet myślę że ona jest zazdrosna o Ciebie . 7 mieczy pokazuje przebiegłość i oszustwo .Myślę że razem te 2 karty mogą pokazywać jej chęć obrony tego co jest dla niej ważę podstępem i oszustwem .8 kielichów to taka karta przypływów i odpywow ale też odejścia . 5 mieczy determinacji wygranej za wszelką cenę i strategi .Myślę że jest bardzo zdeterminowana i ma już jakiś plan działania .Możliwe że przy tej 8 kielichów nie do końca wie jak go wprowadzić w życie albo nie jest przekonana że jej się powiedzie .

Możliwe że będzie chciała Cię odsunąć od chłopaka .

 

Jeżeli chodzi o ten drugi rozkład to mam takie wrażenie że ona będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i skupić na sobie uwagę . 

Ogólnie myślę że musisz na nią uważać .Możliwe że będzie dużo robić żeby Twój chłopak na nią zwrócił uwagę i zaczął adorować .Ale musisz chyba też zwrócić uwagę na to czy ona nie będzie chciała zrobić w jego stronę jakiegoś ruchu . 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intencje mroczne.  

 

Psiapsiułka jest zazdrosna. Uważaj, aby nie próbowała jakoweś podłej zagrywki zrobić.  

 

Paskudne karty.  

 

Napisałam bez urazy psiapsiułka, bo nie koleżanka z takimi intencjami. 

 

Dzisiaj będzie grać zadumę filozofa i ognistej buławowej na zewnątrz, aby ją towarzystwo adorowałao i zauważyło.  Dało jej szanse zabłyśnięcia. 

 

Nie będę powielać słów Josei, wszystko napisała.  

 

PS. Masz okazję przetestować lojalność Twojego chłopaka. Ale to poboczny temat. 

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję odbić ci chłopaka. Karty brzydkie. Jej zagrywki nie sa szczere. Jest chęć zawładnięcia Twoim chlopakiem. Chęć zatrzymania go przy sobie. Uważaj i miej oczy otwarte. 

 

Krolowa buław I As monet widzi ogromna szanse dla siebie. Buławowa to kobieta ognista i działa. W 4 kielichach siedzi I myśli co ma zrobić. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...