Skocz do zawartości

Nowa relacja


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam się zapytać czy w końcu uda mi się wejść w nowa relacja .Mam ostatnio bardzo dużo osób powracających z przeszłości .

Pytanie było o wejście w nowa relacje do końca roku .

 

4 kielichów Król Kijów Świat Koło 

I tu mam dwie interpretację 

Karty pokazują że jestem bardzo skupiona na przeszłości .Na tym tym co się działo i dalej to przeżywam głęboko . Król Kijów może pokazywać że nastąpi zmiana i takie zaryzykowania i otwarcie się na nowe .Świat jeżeli chodzi o relacje jest dla mnie karta która mówi o tym że mogę kogoś poznać . Koło fortuny jest karta przeznaczenia i takiej odmiany losu na lepsze . I tutaj wodze szansę na poznanie nowej osoby .

II interpretacja 

4 kielichów podobno też jest karta karmy .Możliwe że mówi o tym że jestem bardzo skupiona na pewnej sobie .Król Kijów może pokazywać ta konkretną osobę .Świat i koło sugerują mi taką konieczność zakończenia jakiegoś cyklu . Ten rozkład skojarzył mi się z tym że póki nie dokończę spraw z pewna osoba to nie ma szans na nową znajosc .

 

Dopytalam się o osobę z którą mogę wejść w relacje do końca roku 

6 Kijów as Kijów Śmierć 4 Kijów 

6 Kijów sugeruje raczej że jest to osoba która znam .As Kijów że jest to osoba która przyciąga do siebie ludzi ,może też chodzi oto że przyciąga mnie .W Asię jest osobą która lubi działać . Śmierć pokazuje osobę która jest po przejściach ,mądra ,trochę nieokiełznana .Raczej pokazuje osobę starsza ode mnie . 4 Kijów pokazuje osoby o duszy artystycznej bądź osoby pracujące z domu .Ale też pokazuje osoby która mają już rodzinę .

Troszke mnie to załamało bo ten drugi rozkład pokazuje że już go znam niestety . 

 

Jeżeli ktoś ma jakiś inny pomysł to będę wdzięczna za podpowiedź . 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Uważam,że jest mężczyzna,na którego nie zwracasz uwagi,nie dostrzegasz,nie bierzesz pod uwagę.Nie dlatego,że np.Ci się nie podoba,ale może nie patrzysz na niego jak na mężczyznę.To może być sprzedawca w sklepie,sąsiad,mężczyzna mijany w drodze do pracy,albo np.jakis kolega itp.Tu widać,że los przyniesie jakieś zmiany Mam myśl,że nawiazecie może kontakt przez internet,czy on wyjedzie za granicę lub przeprowadzi się i wtedy nagle Wasze drogi paradoksalnie się zejdą.

 

Drugi rozkład mówi,że to ktoś z kim był jednorazowy kontakt,jednorazowe spotkanie może nawet w większym gronie i potem mogliście się nie widywać.

Oba rozkłady wskazują na pana spod znaku Strzelca,Lwa lub Barana 

  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Inez2503 napisał:

Uważam,że jest mężczyzna,na którego nie zwracasz uwagi,nie dostrzegasz,nie bierzesz pod uwagę.Nie dlatego,że np.Ci się nie podoba,ale może nie patrzysz na niego jak na mężczyznę.To może być sprzedawca w sklepie,sąsiad,mężczyzna mijany w drodze do pracy,albo np.jakis kolega itp.Tu widać,że los przyniesie jakieś zmiany Mam myśl,że nawiazecie może kontakt przez internet,czy on wyjedzie za granicę lub przeprowadzi się i wtedy nagle Wasze drogi paradoksalnie się zejdą.

 

Drugi rozkład mówi,że to ktoś z kim był jednorazowy kontakt,jednorazowe spotkanie może nawet w większym gronie i potem mogliście się nie widywać.

Oba rozkłady wskazują na pana spod znaku Strzelca,Lwa lub Barana 

Odnośnie Twojej interpretacji to mam taką ciekawostkę .Niedawno byłam u kobiety która stawia karty klasyczne . I ona powedziala mi coś takiego : idzie w moja stronę mężczyzna ale będę musiała na niego troszkę poczekać .Bo on teraz ma dużo spraw i musi je załatwić . Powedziala że może wyjechać na chwilę za granicę ale kiedy wróci to  on się do mnie odezwie . 

Tak mi się to skojarzyło z Twoją interpretacja . 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2023 o 22:39, Josei napisał:

Postanowiłam się zapytać czy w końcu uda mi się wejść w nowa relacja .Mam ostatnio bardzo dużo osób powracających z przeszłości .

Pytanie było o wejście w nowa relacje do końca roku .

 

4 kielichów Król Kijów Świat Koło 

I tu mam dwie interpretację 

Karty pokazują że jestem bardzo skupiona na przeszłości .Na tym tym co się działo i dalej to przeżywam głęboko . Król Kijów może pokazywać że nastąpi zmiana i takie zaryzykowania i otwarcie się na nowe .Świat jeżeli chodzi o relacje jest dla mnie karta która mówi o tym że mogę kogoś poznać . Koło fortuny jest karta przeznaczenia i takiej odmiany losu na lepsze . I tutaj wodze szansę na poznanie nowej osoby .

II interpretacja 

4 kielichów podobno też jest karta karmy .Możliwe że mówi o tym że jestem bardzo skupiona na pewnej sobie .Król Kijów może pokazywać ta konkretną osobę .Świat i koło sugerują mi taką konieczność zakończenia jakiegoś cyklu . Ten rozkład skojarzył mi się z tym że póki nie dokończę spraw z pewna osoba to nie ma szans na nową znajosc .

 

Dopytalam się o osobę z którą mogę wejść w relacje do końca roku 

6 Kijów as Kijów Śmierć 4 Kijów 

6 Kijów sugeruje raczej że jest to osoba która znam .As Kijów że jest to osoba która przyciąga do siebie ludzi ,może też chodzi oto że przyciąga mnie .W Asię jest osobą która lubi działać . Śmierć pokazuje osobę która jest po przejściach ,mądra ,trochę nieokiełznana .Raczej pokazuje osobę starsza ode mnie . 4 Kijów pokazuje osoby o duszy artystycznej bądź osoby pracujące z domu .Ale też pokazuje osoby która mają już rodzinę .

Troszke mnie to załamało bo ten drugi rozkład pokazuje że już go znam niestety . 

 

Jeżeli ktoś ma jakiś inny pomysł to będę wdzięczna za podpowiedź . 

 

1. Karty pokazują, że nie dostrzegasz osób/osoby, z którą mogłabyś wejść w relację. Możliwe, że marzysz o jakimś konkretnym typie faceta i przez to zamykasz się na coś nowego. Opcjonalnie nadal możesz być myślami, emocjami związana z osobą, z która kiedyś byłaś lub cicho wzdychasz. Tutaj musi się coś zakończyć, abyś mogła otworzyć się na nową osobę. Myślę, że los trochę Ci pomoże zmienić swoje nastawienie.

 

2. Ja tutaj widziałabym bardziej romans, zmianę nastawienie i dalsze poszukiwanie, udzielanie się towarzysko, ale związku jeszcze nie widzę.

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytalam się o to czy w przyszłym roku wejdę w nowa relacje 

Wisielec kapłan 8 kielichów Królowa kielichów 

 

Dla mnie trochę trudne karty 

Wisielec może pokazywać taki zastój ale to też karta pokazująca zmianę perspektywy .W miłości raczej pokazuje kierowanie się uczuciami i poświęcenie dla uczucia .

Kapłan raczej tutaj pokazuje że będę chciała poważnej relacji .8 kielichów może pokazywać że zostawię za sobą przeszłość i będę gotowa na nowa relacje .Może też pokazywać że zajdzie zmiana w moim zachowaniu i pozbędę się leków .Królowa kielichów raczej tutaj pokazuje że bedzie mi zależało na uczuciach .

 

Karty raczej nie pokazują wejścia w nowa relacje .Raczej zmianę mojego podejścia do relacji .

Zazwyczaj było tak że ze względu na moje tragiczne małżeństwo odzywałam wszystkich i raczej kierowałam się rozumem a właściwe lekiem . A tutaj po tych kartach widzę że jest szansa na zmianę mojego zachowania .

 

Dopytalam się czy pojawi się mężczyzna do relacji 

Krol Kielichów 6 kielichów Król Kijów 

Nie wiem czy dobrze to odczytuje ale może chodzić o 2 osoby .Możliwe że jeden zostanie przeszłością a drugi z niej wróci .

Zastanawiam się czy nie może też chodzić o jednego mężczyznę .

 

Te rozkłady były robione kilka dni temu 

Dzisiaj zadałam pytanie czy teraz w moim otoczeniu jest mężczyzna do relacji ze mną 

Król Kielichów Mag 3 mieczy 

Mam wrażenie że tutaj chodzi o to że był i były możliwości ale to się skończyło . 

 

2 razy powtórzył się król kielichów i król Kijów .Nie wiem czy to ma znaczenie .Możliwe że to tylko przypadek .

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Josei napisał:

Dopytalam się o to czy w przyszłym roku wejdę w nowa relacje 

Wisielec kapłan 8 kielichów Królowa kielichów 


Raczej nie.
Wisielec- zastoj, Kaplan- skupienie na sobie i swoim rozwoju, 8 kielichow- wycofanie, Krolowa Kielichow- przy tych kartach kobieta ktora z utesknieniem pragnie milosci.
Tez czuje, ze twoje podejscie do relacji moze sie zmienic w tym czasie to bedzie okres wewnetrznej analizy
 

 

14 minut temu, Josei napisał:

 

Dopytalam się czy pojawi się mężczyzna do relacji 

Krol Kielichów 6 kielichów Król Kijów 


To moga byc jakies 2 osoby szczegolnie ze karty sie powtarzaja w paru rozkladach tak jakby kolejne pytania dotyczyly wlasnie tych konkretnych osob. Moim zdaniem oboje moga byc z przeszlosci /powiazani z Twoja przeszloscia.
 

 

15 minut temu, Josei napisał:

Te rozkłady były robione kilka dni temu 

Dzisiaj zadałam pytanie czy teraz w moim otoczeniu jest mężczyzna do relacji ze mną 

Król Kielichów Mag 3 mieczy 


Tak jest jakis mezczyzna, ale ktos ma zlamane serce Ty lub on. Mag w sumie moglby odpowiadac twierdzaco na pytanie i pokazywac ze istnieja realne fundamenty na budowanie tej relacji , ale jest przyblokowany jeszcze przez ta 3 mieczy i ktos wlasnie patrzy przez pryzmat swoich traum. Slaba energia na tworzenie zwiazku na razie
 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Wg mnie wejdziesz.Porzucisz jakieś schematy,które do tej pory stosowałas,które się w Tobie utrwaliły i się zakochasz 

Tak,będzie 2 mężczyzn.Na pewno jednego znasz.To,że powtórzyły się karty króli nie jest przypadkiem, myślę,że mogą mieć oni zaznaczone żywioły wody lub ognia w swoich horoskopach.

Obecnie w Twoim otoczeniu już jest bądź niebawem się pojawi mężczyzna do relacji z Tobą.Moze on zacząć od głupiego podrywu,może zachowa się niezbyt ładnie wobec Ciebie.Nie położyłas kart na dalszy etap znajomości,zatem domniemuje,że może ona przetrwać.Ilez to znajomości rozpoczęło się od spięcia?:)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Lilliana napisał:


Raczej nie.
Wisielec- zastoj, Kaplan- skupienie na sobie i swoim rozwoju, 8 kielichow- wycofanie, Krolowa Kielichow- przy tych kartach kobieta ktora z utesknieniem pragnie milosci.
Tez czuje, ze twoje podejscie do relacji moze sie zmienic w tym czasie to bedzie okres wewnetrznej analizy
 

 


To moga byc jakies 2 osoby szczegolnie ze karty sie powtarzaja w paru rozkladach tak jakby kolejne pytania dotyczyly wlasnie tych konkretnych osob. Moim zdaniem oboje moga byc z przeszlosci /powiazani z Twoja przeszloscia.
 

 


Tak jest jakis mezczyzna, ale ktos ma zlamane serce Ty lub on. Mag w sumie moglby odpowiadac twierdzaco na pytanie i pokazywac ze istnieja realne fundamenty na budowanie tej relacji , ale jest przyblokowany jeszcze przez ta 3 mieczy i ktos wlasnie patrzy przez pryzmat swoich traum. Slaba energia na tworzenie zwiazku na razie
 

 

9 godzin temu, Inez2503 napisał:

Wg mnie wejdziesz.Porzucisz jakieś schematy,które do tej pory stosowałas,które się w Tobie utrwaliły i się zakochasz 

Tak,będzie 2 mężczyzn.Na pewno jednego znasz.To,że powtórzyły się karty króli nie jest przypadkiem, myślę,że mogą mieć oni zaznaczone żywioły wody lub ognia w swoich horoskopach.

Obecnie w Twoim otoczeniu już jest bądź niebawem się pojawi mężczyzna do relacji z Tobą.Moze on zacząć od głupiego podrywu,może zachowa się niezbyt ładnie wobec Ciebie.Nie położyłas kart na dalszy etap znajomości,zatem domniemuje,że może ona przetrwać.Ilez to znajomości rozpoczęło się od spięcia?:)

 

Możliwe że idzie jakąś spora zmiana w moja stronę . Od września będę w pierwszym roku . Więc to rok zmian i rewolucji . 

Już zaczęło się coś dziać . Bo robi podchody mój były mąż .Odnowił się kontakt z pewnym mężczyzna z którym byłam na randce 2 lata temu i on chciałby się spotkać .Ale też poznałam kogoś nowego i on też mnie zaprosił na randkę . 

Ale prawda jest taka że oni wszyscy nie bardzo mnie interesują . Bo jest ktoś inny .Komu złamałam najpierw ja serce a później on mnie 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2023 o 22:39, Josei napisał:

4 kielichów Król Kijów Świat Koło 

Nie będzie nowej relacji. Mogą być chętne osoby, ale będzie was dzieliła odległość. 

 

4 kielichy to karta marazmu, braku zmian, nic się tam nie dzieje. Mi pokazało brak pracy. 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się ktoś kto się chce że mną spotykać .Ja jeszcze nie jestem przekonana .On bardzo mnie adoruje .Zobaczymy co się stanie .

Ogólnie Mona sytuacja obecnie jest taka że często dostaje zaproszenia na randki . 

W ostnim tygodniu 3 . Wcześniej umówiłam się z jedną osoba ale zerwałam kontakt bo Pan był bardzo zaborczy w moja stronę .

Zastanawiam się czy ta 6 Kijów nie pokazał mnie i zainteresowania moja osobą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, panna.marta napisał:

Pojawi się ktoś może nawet nieoczekiwanie taki dar od losu.

No właśnie się pojawił .Całkiem nowa osoba .Jeszcze nie wiem czy to dar od losu .Na razie jest bardzo miło .Trochę się tego nie spodziewałam . Na razie po tych wszystkich przeżyciach podchodzę z rezerwą . 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 23:24, Josei napisał:

Na razie po tych wszystkich przeżyciach podchodzę z rezerwą . 

Pokazało Ci się 4 kielichy

 To właśnie taka karta: mam wokół dużo fajnych mężczyzn, zapraszają Cie na randki, ale ty nie korzystasz. Nie dostrzegasz wszystkich wokół mimo, że chętni są. 

Uważaj, żeby ta rezerwa nie była zbyt duża, bo karty pokazały, że możesz nie zauważać wokół siebie okazji. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 08:47, nastek96 napisał:

Pokazało Ci się 4 kielichy

 To właśnie taka karta: mam wokół dużo fajnych mężczyzn, zapraszają Cie na randki, ale ty nie korzystasz. Nie dostrzegasz wszystkich wokół mimo, że chętni są. 

Uważaj, żeby ta rezerwa nie była zbyt duża, bo karty pokazały, że możesz nie zauważać wokół siebie okazji. 

Masz rację że tak może być . W obecnej chwili się spotykamy ale ja już mam w głowie bardzo dużo wątpliwości i nie wiem co się dalej zadzieje . 

Oprócz niego są chętni ale rzeczywiście nie jestem nimi zainteresowana 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...