Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji krzyża celtyckiego


Afara

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy i drogie!

 

Znalazłam się w trudnej sytuacji zawodowej - otóż z końcem lipca kończy mi się umowa o pracę, której nie zamierzam przedłużać (choć pracodawca by chciał). W obecnym miejscu pracy czuję się fatalnie. Znalazłam nową pracę - a raczej myślałam, że znalazłam. W zeszłym tygodniu od rekruterki usłyszałam, że "klient wstrzymał rekrutację", mimo że wcześniej otrzymałam informację, jakoby wszyscy zaakceptowali moją osobę.

Nie jestem kimś, kto by siedział z założonymi rękami, a raz podjętej decyzji nie zamierzam zmieniać. Porozsyłałam już CV. Zastanawiam się nad (kolejną) zmianą branży - po prostu szukam czegoś, co oprócz satysfakcjonującej pensji (obecna praca płaci naprawdę nieźle, ale mimo to nie zamierzam w niej zostawać - oto jak źle się tam czuję), da mi osobistą satysfakcję, gdzie będę mogła osiąść na dłużej. Kończąc ten przydługi wstęp - postawiłam sobie krzyż celtycki w związku z tą sytuacją. Ogólnie rozkład wydaje mi się pomyślny, ale jestem dość początkująca, więc chętnie dowiem się, co przeoczyłam. Są też dwa-trzy miejsca, które budzą moje wątpliwości. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomogą mi zrozumieć rozkład! Ale do rzeczy!

1. trójka buław

2. ósemka kielichów 

3. dziewiątka denarów (odwrócona) - hmm?

4. dziewiątka buław (odwrócona) - tu też mam problem

5. król mieczy

6. kapłanka (odwrócona) - to jedno z miejsc, do których mam szczególne wątpliwości

7. cesarzowa - ?

8. ósemka buław (odwrócona) - kolejne miejsce, gdzie mam wątpliwości

9. as denarów

10. paź denarów 

 

Moja własna interpretacja wygląda tak:
1. istota sprawy - trójka buław + 2. ósemka kielichów - podróż, początek drogi, porzucenie przeszłości

Początek czegoś nowego, odkrywanie - zgadza się, kończę jedną pracę i szukam kolejnej, potencjalnie nowej dziedziny. Wzmocniona ósemką kielichów zdaje się mocno sugerować mi poszukanie nowej dziedziny.

3. przyczyna problemu - dziewiątka denarów odwrócona

Z tą kartą mam problem - interpretacja, że moja sytuacja zawodowa wynika z braku dyscypliny nie jest pozbawiona podstaw, rzeczywiście - brak mi było dyscypliny, ale też dokładnie wytyczonego celu, pokusiłam się na kasę, no i mam. Ale nie potrafię rozgryźć tej karty.

4. przeszłość - dziewiątka buław (odwrócona)

Wytrwałość, kilka razy musiałam się podnosić po upadku, polegałam na sobie i byłam wytrzymała. To wszystko prawda. Ale dlaczego ta karta jest odwrócona? Że może nie powinnam tak robić?

5. nastawienie i przekonania - król mieczy

To 100% ja. Logika i rozum. Intelekt, nastawienie na analityczne podejście. Nie pogadasz ze mną o emocjach. Lubię konkret. Jak również kieruję się sprawiedliwością i etyką

6. przyszłość, nadchodzący wpływ, zdolność do wzmocnienia - kapłanka (odwrócona)

Kapłanka to w ogóle karta, która w moich rozkładach i pytaniach często odnosi się do mnie. Czy to ma być moja rola? Czy powinnam odejść od życzeniowego widzenia swojej roli w życiu jako maga (działanie, działanie, działanie!!! Sprawczość!) i przyjąć bardziej - może nie wycofaną - ale spokojniejszą postawę? Wejrzeć w siebie? Zająć bardziej doradczą rolę? 

7. Jaka jestem, jaka mogłabym być, jaką się widzę - cesarzowa

No... Nie. Cesarzowa to przecież zmysłowość, macierzyństwo, taka stereotypowa kobiecość. To nie ja. Nie widzę siebie tak, nie rozumiem tej karty.

8. zewnętrzne środowisko, jak mnie widzą - odwrócona ósemka buław

To karta działania, finalizowania, nowych wiadomości (wzmocniona wcześniejszą ósemką kielichów). Zasadniczo pasuje do rozkładu, ale nie w tej pozycji, nie odwrócona? 

9. wskazówki, kluczowy czynnik, nadzieje, obawy - as denarów

Tak, mam nadzieję na dostatek ;) A jednocześnie martwi mnie moja sytuacja materialna, chciałabym się odkuć po inflacji i zawirowaniach życiowych. Trochę życzeniowo interpretuję tę kartę, że "będzie dobrze"

10. rezultat - paź denarów

Wychodzi na to, że znajdę rozwiązanie. Praktycznie (cała ja) podejdę do tematu, zdobędę majątek, rozwinę się i dowiodę swojej wartości... To daje nadzieję.

 

 

 

Edytowane przez Afara
Zgodnie z nakazem moderacji podaję moją interpretację
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...