Skocz do zawartości

Solariusz 2023/2024


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Wklejam solariusz na rok 2023/2024. Nakreślę swoją sytuację. Obecnie poszukuje pracy, jestem singlem, czekam na rozwiązanie sprawy z byłym pracodawcą - wisi mi pieniądze. 

 

https://zapodaj.net/plik-27xcYtvbF5

 

https://zapodaj.net/plik-jBQprdjO01

 

Mój nowy ascendent jest w raku. Z pewnością doda mi to więcej empatii i wrażliwości w nadchodzącym roku. Miałem dwa razy ascendent w raku w roku 2019/20 i 2015/16. W obu przypadkach w drugiej połowie roku było dość emocjonalnie. We wcześniejszych latach po porażce wróciłem do domu gdzie do tej pory zastanawiam się, czy nie miałem przez pół roku stanu depresyjnego. W późniejszych dostałem wiadomość od rodzeństwa, która zwaliła mnie z nóg. Bardzo ciężko się to odbiło na mojej psychice. Co więcej w roku 2019 miałem 4 planety w pannie - Słońce, Merkury i Wenus w czwartym domu oraz Mars w trzecim. Wszystkie planety blisko siebie i właśnie wtedy sprawy domowe były ważne, ale było w tym sporo trudnych emocji przysporzonych przez Marsa, czyli rodzeństwo w domu trzecim. Piszę o tym, ponieważ obecnie jest podobnie. Mam stellum w pannie w domu czwartym: Słońce, Merkury i Księżyc. Mam nadzieję, że w tym roku nic mnie nie zwali z nóg  :gusla:

Władcą ASC raka jest Księżyc w domu czwartym, czyli jest we władztwie. Sam Księżyc pokazuje gdzie będą zmiany, więc spodziewam się dużych zmian w domu rodzinnym. Mam tu też Słońce i Merkurego we władztwie. Czyli będzie to mój najważniejszy obszar działania, obszar zmian i obszar wzmożonej komunikacji. Z racji, że dwie planety są we władztwie to może nie będzie tak źle. (Tym razem w domu 3 Wenus, więc przez rodzeństwo zawału nie dostanę).

Mój solarny ASC pada na 9 dom natalny, więc również ważna będzie dla mnie duchowość/nauka/podróże. Saturn w 9 domu na pewno sprawy nie ułatwia, będzie wiele barier. Dom w znaku ryb, więc szału nie będzie. Ryby to komunikatywność i intuicja, więc chyba 9 dom zrealizuje się bardziej w duchowości i kontaktach z ludźmi z daleka niż w nauce, czy podróżach. 

Beneficzna Wenus w znaku ognistego Lwa w domu 3, czyli bliskie podróże, znajomości i nauka. Sądzę, że nadchodzącym roku będę wiedział jak zjednać sobie ludzi. Mogę towarzysko świecić triumfy. Powiniennem mieć łatwość komunikowania się i łatwość nawiązywania relacji z innymi. 

W domu 11 jest Uran i Jowisz. Dom 11, czyli PRZYJAŹNIE i spełnione marzenia. Uran wprowadza tu zmiany. Uważam, że nastąpi przetasowanie grona znajomych i powiększenie go dzięki Jowiszowi. Dopiero uczę się astrologii, więc mogę się mylić, ale połączyłem tutaj sobie dom 11(znajomi) z domem 3(relacje z otoczeniem) i wynioskowałem, że dom 3 raczej mówi o znajomych niż o kursach i podróżach, ponieważ w domu 9 mam ograniczającego Saturna. 

W domu 5 siedzi Mars w wadze. Mars w sekstylu z Wenus, czyli moim zdaniem jakieś szanse na romans są. Wenus w domu 3, czyli z kimś z bliskiego otoczenia. Ale jednak Mars to spięcia, więc nawet jeśli to byłby to romans przysparzający problemów. Poza tym mogę tutaj chyba za bardzo skupiać się na tej rozrywce, choć to do mnie nie podobne. Albo na odwrót z jakiś powodów nie będę mógł korzystać z przyjemności życia.

Pluton w domu 8 w kozie. Sam Pluton ma pozytywne aspekty, więc stawiam na pozytywne transformacje. Spadków się nie spodziewam, więc raczej stawiam na zmianę w osobowości. Podobno Pluton w 8 domu to poszukiwanie sensu życia.

Podsumowując krótko: największe zmiany w domu rodzinnym + dużo nowych znajomości.

 

Jeśli chodzi o pracę to 6 dom w znaku skorpiona, może być emocjonalnie. W 10 domu Neptun we władztwie w rybach. Chyba mogę postrzegać pracę inaczej niż wygląda w rzeczywistości. Mam nadzieję, że znajdę pracę do moich urodzin, bo w solariuszu nie widzę aktywacji.

W finansach dom 2 pusty, ale mam Plutona w domu 8, czyli tranformacje w finansach od innych. Pluton w kozie i sekstyl do Neptuna, więc może to marzenia o pieniądzach od innych. Sam Jowisz jest w byku i ma pozytywne trygony Słońca i Księżyca, więc może kasa się pojawi. 

Relacji stałych nie widzę. 7 dom w kozie, a władca w domu 9. Za to w domu 5 Mars w wadze w sekstylu z Wenus, więc mogę spodziewać się jakiegoś romansu. Wenus we Lwie powinna dodać trochę uroku osobistego. 

 

Mam nadzieję, że ktoś sprostuje mój tok myślenia i dorzuci coś od siebie.

 

 

 

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...