Skocz do zawartości

Gówno, kupa, fekalia, gnój, srać


McPhee

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzone. Paradoksalnie z takich "pachnących snów" same dobrodziejstwa płyną.  

 

Notabene swoisty zabobon wdepnięcia w g.... też daje dobry znak.  

 

Też sprawdzone, choć być może sobie to wmawiamy... ?

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, faktycznie pełen konkret :czarow: sennej  finezji fizjologicznej niejakiego Shermana.  

 

Sen snem, byle nie spać jak ja ongiś w podobnym temacie, ale siusiania. Takem spała, aż wyrko zmoczyłam. Podświadomość senna kierowała,  lewituje do toalety. :obled:

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Sherman to kobieta :D  ona nie tylko o snach pisze, różności ma, mydło i powidło, zioła, dieta, magia, astrologia, co jej tam fantazja naniesie.

Z sikaniem to normal, niejedna osoba zmoczyła legowisko i to na trzeźwo :sark: takie sny nic nie znaczą, chyba, że nie ma parcia a leje się we śnie jak z cebra.

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderators

Chat nie ma duszy, wypunktował tylko to, co już zostało napisane (czyli wrzucone do jego cyberpamięci) i wypisał śniącemu skierowanie do specjalisty, jeśli ten będzie miał problem ze swymi snami :sark:

 

@alieninside pomysł by wrzucać inerprety robota, chociaż nie jest zgodny z założeniami działu, jest super :medal:

Uważam, że trzeba iść z duchem czasu i pytać również maszyny o zdanie. To nasza przyszłość, która za niedługo będzie nam dyktować jak mamy myśleć i działać.

 

A wracając do znaczeń snu - parę razy śniło mi się sranie z robakami i... w 100 % zgadzam się z tym znaczeniem, które proponuje p. Sherman.

U mnie idealnie pasowało do ówczesnych sytuacji.

 

  • Lubię to! 4
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...