Skocz do zawartości

Wakacyjny wyjazd


Metaxa115

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć potrzebuje Waszej pomocy w interpretacji. Jeśli tasuje karty i mi wypadają to patrzę na ich ogólny przekaz.  

 

Dzisiaj podczas tasowania wypadły:

XVI Wieża i 3 pucharów - zrujnowane wakacje 

 

Spytałam o powód: 
Król mieczy, XX Sąd, XVIII Księżyc - udzielenie pomocy w nagłym wypadku, zamieszanie.
W podsumie tych kart wyszły: VII Rydwan oraz XVI Wieża (wypadek na drodze), wynik sumowania I Mag. 

 

Dopytałam co doprowadzi do tej sytuacji: 
7 buław (odwrócona), 7 mieczy -  wymuszenie i nieostrożność/ działanie bez namysłu

 

Zapytałam wiec o radę: 
4 mieczy, 9 denarów - zostań w domu. 

 

Jak Wy to odczytujecie. Ja chyba nie jestem już obiektywna w interpretacji tego rozkładu. Być może niepotrzebnie poszłam w kierunku problemów na drodze. Może to inny powód, którego teraz już nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja tutaj nie widzę wypadku, a 3 kielichów to karta pomyślności, radości, cieszenia się z przychylności losu, świętowania. 

Na wypadek wskazywał by raczej rydwan, może połączony z wieżą i np. 10 mieczy. Wydaje mi się, że doszło tutaj do nadinterpretacji i ewidentnie bardzo się obawiasz, a Twój lęk może wpływać na to, jak czytasz karty i czego się w nich dopatrujesz. 

 

Postaw sobie na spokojnie i z ciekawością karty na wyjazd, nie dokładając dodatkowych, zobaczymy co wyjdzie :)

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Priestess napisał:

Ja tutaj nie widzę wypadku, a 3 kielichów to karta pomyślności, radości, cieszenia się z przychylności losu, świętowania. 

Na wypadek wskazywał by raczej rydwan, może połączony z wieżą i np. 10 mieczy. Wydaje mi się, że doszło tutaj do nadinterpretacji i ewidentnie bardzo się obawiasz, a Twój lęk może wpływać na to, jak czytasz karty i czego się w nich dopatrujesz. 

 

Postaw sobie na spokojnie i z ciekawością karty na wyjazd, nie dokładając dodatkowych, zobaczymy co wyjdzie :)

 

Dziękuje za odpowiedź. Myślę, że niepotrzebnie pokierowałam się tym co pokazało się w podsumach (rydwan i wieża) i miałam to z tylu głowy przy kolejnych pytaniach. Stawianie kart samemu sobie jest najtrudniejsze. Wymaga trzymania dystansu i obiektywizmu. Zrobie rozkład na sam wyjazd i zobaczymy co pokażą karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża może burzyć troche plany nie musi to być od razu coś strasznego. Jedzie was więcej? Bo 3 kielichy na to wskazują. 

Może być tak że owe plany może zburzyć jedna z osób. 

Bo powodem jest Król Mieczy mężczyzna który coś ukrywa? Jakaś nieuczciwość się pokazuje tutaj. Przeanalizuj wszystko.

Przyszło mi jeszcze na myśl...

Sprawdzić samochód jeżeli nim jedziecie Bo może być awaria na drodze..

 

Edytowane przez Szept myśli
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szept myśli napisał:

Wieża może burzyć troche plany nie musi to być od razu coś strasznego. Jedzie was więcej? Bo 3 kielichy na to wskazują. 

Może być tak że owe plany może zburzyć jedna z osób. 

Bo powodem jest Król Mieczy mężczyzna który coś ukrywa? Jakaś nieuczciwość się pokazuje tutaj. Przeanalizuj wszystko.

Przyszło mi jeszcze na myśl...

Sprawdzić samochód jeżeli nim jedziecie Bo może być awaria na drodze..

 

Dziękuje za Twoją interpretacje. Jedziemy do rodziny, wiec może to będzie dotyczyło tych spotkań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzisiaj podczas tasowania wypadły:

XVI Wieża i 3 pucharów - zrujnowane wakacje"  

____________________________________________________

 

 

Te karty kopia pw.  to tło rozkładu odnośnie wyjazdu? Nie ma konkretnego pytania do nich.  

 

W dalszym zadałaś  kolejne pytania pod te karty, które niejako wymuszają mroczną interpretację pierwszego rozkładu.    

 

Równie dobrze Wieżę i 3 kielichy można rozumieć jak siedzenie w domu i przyjemności. Siedzenie, bo np. pogoda do niczego. 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...