Skocz do zawartości

Pan x do pół roku


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Czy x odezwie się do mnie w czasie do pół roku? 

Diabeł, giermek mieczy, giermek monet

Będzie pod wpływem kogoś lub czegoś, ma mętlik w głowie, myślę że jakieś działanie podejmie w tym kierunku

 

Dlaczego x zakończył nagle znajomość? 

Król mieczy, 4 miecze, 8 pucharow

Po chłodnej kalukalcji chciał spokoju. Widział, że się od siebie oddalamy

 

Czy możemy być jeszcze razem? 

8 mieczy, sprawiedliwość, królowa kijow

Chyba wszystko będzie zależało ode mnie. Jestem zraniona i odcięłam się od wszystkiego. Będzie kalkulacja za i przeciw. Hmmm.... Królowa bulaw... Postawie na swoim? Tylko na czym

Do ciągnęłam 4 puchary - zgodzę się na powrót ale szczęśliwa z tego powodu nie będę. 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Kontakt może nastąpić. Niemniej, niezbyt miły. Z jakiś wścibskich pobudek, o ile nie wyładowania frustracji. Diabeł trzyma złą energię. 

 

2) Uznał, że trzeba pakować manele, relacja wg niego nie służyła dobrze, rozwojowo. 8 kieli to emocje w nich mimo wszystko uczucia smutne najczęściej. Trochę kalkulacji  w mieczowym Królu, bo 8 kilichów na końcu. Nie chcę, ale muszę. 

 

3) Ciężki kaliber powrotu. Gdy odblokujecie (własne?) ograniczenia mentalne. Rozprawicie się z nimi, lecz nie każde z osobna ale razem - szczerze do bólu. 4 kielichy hmm, nie we wzajemnej adoracji, ale atencji dobrych intencji. Wyjścia przede wszystkim z klatki 8 mieczy.

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy x odezwie się do mnie w czasie do pół roku? 

Diabeł, giermek mieczy, giermek monet

Sądzę, że się odezwie. Widać w nim duże pragnienie, aby to zrobić - Diabeł. 

Myślę, że będzie kontakt. Dwa pazie mówią same za siebie. 

 

 

Dlaczego x zakończył nagle znajomość? 

Król mieczy, 4 miecze, 8 pucharow

 

Myślę, że tutaj dokonał decyzji na zimno. Dokładnie to przemyślał i chciał jak piszesz odpocząć, odetchnąć i zakończyć relacje. 

 

 

Czy możemy być jeszcze razem? 

8 mieczy, sprawiedliwość, królowa kijow

 

Uważam, że nie będziecie. 8 mieczy, czyli odgrodzenie się. Sprawiedliwość to decyzja, która będzie przemyślana. Myślę, że będzie tam inna kobieta. 

 

4 kielichy to brak zmian i marazm. Raczej nie będziecie razem. 

  • Lubię to! 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ivi123 napisał:

Czy x odezwie się do mnie w czasie do pół roku? 

Diabeł, giermek mieczy, giermek monet

Giermkowie zazwyczaj są tzw. kartami kontaktowymi, więc kontakt powinien być.

Giermek Mieczy jest zaraz po Diable - to może być np. jakiś sms, bądź kontakt drogą komunikatora (miecze) w wyniku jakiejś używki typu alko (Diabeł) albo urażonego ego (Diabeł). Przy czym mieczowy jest wojowniczy, więc to może nie być fajna wiadomość, która potem zostanie złagodzona (monetowy).

 

8 godzin temu, ivi123 napisał:

Dlaczego x zakończył nagle znajomość? 

Król mieczy, 4 miecze, 8 pucharow

Tu się pokazało czysto rozumowe podejście do tematu - miecze to intelekt. Nie ma tu sentymentów. Nie piszesz, co podziało się wcześniej ale mam wrażenie, że miał dość i po prostu poszedł dalej swoją drogą.

 

8 godzin temu, ivi123 napisał:

Czy możemy być jeszcze razem? 

8 mieczy, sprawiedliwość, królowa kijow

Karty nigdy nie odpowiedzą na pytanie: "czy możemy?" - zawsze można, tylko pytanie czy warto i jaką cenę za to zapłacimy?

Zacznę od końca - Królowa Buław (Kijów) to po prostu kochanka. Nie chodzi tu o bycie "tą trzecią" - Królowa Buław nie jest postrzegana jako partnerka w sensie: kobieta na stały, oficjalny związek. Miłe chwile z tą Królową? - jasne, ale coś więcej? - nie bardzo... Było kiedyś takie powiedzenie: "są kobiety, z którymi mężczyźni romansują i takie, z którymi się żenią". Królowa Buław zalicza się do tych pierwszych. Nie można zapominać, że Królowa Buław to silna kobieta i zazwyczaj udaje jej się osiągnąć swój cel (pytanie: co potem z tym zrobi? - na to pytanie odpowiada 4 Pucharów ale o tym za chwilę). Jeśli to Ty wyszłaś w Królowej Buław - a myślę, że tak, bo wcześniej w kartach nie widać wpływu innych osób a i Ty tak tą kartę zinterpretowałaś, to przy karcie Sprawiedliwości jesteś w stanie przełamać energię 8 Mieczy i "dopiąć swego" i przy odpowiedniej strategii (Sprawiedliwość) doprowadzić do tego, że będziecie razem. Tylko że dociągnięta 4 Pucharów nie mówi o szczęściu... Mówi o tym, że ta relacja nie da Ci poczucia spełnienia, a raczej: "i po co mi to było? ja tak nie chcę".

Tutaj może warto też wrócić do pierwszej karty (być może najważniejszej) w pierwszym rozkładzie czyli Diabła, który lubi mydlić oczy i odpowiedzieć sobie na pytania: czy ja na pewno tego chcę (kontaktu, relacji)? Czy jest to chwilowe pragnienie odzyskania tego, co się utraciło?

Decyzja należy do Ciebie :)

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ivi123 napisał:

Czy x odezwie się do mnie w czasie do pół roku? 

Diabeł, giermek mieczy, giermek monet

Kontakt może być taki trochę zaczepny lub obserwowanie Ciebie w sieci, gdyż Diabeł to taka energia czyjejś obsesji, niezdrowych emocji.

 

Dlaczego x zakończył nagle znajomość? 

Król mieczy, 4 miecze, 8 pucharow

Kierował się rozumem. Najwyraźniej doszedł do jakichś wniosków, że trzeba iść dalej i pozostawić to, co już nie miało dla tej osoby sensu. W 8 kielichów to rozstanie zawsze jest okupione jakimiś ciężkimi emocjami i jeszcze małymi powrotami, ale dla mnie to karta rozstania.

 

Czy możemy być jeszcze razem? 

8 mieczy, sprawiedliwość, królowa kijow

Chyba wszystko będzie zależało ode mnie. Jestem zraniona i odcięłam się od wszystkiego. Będzie kalkulacja za i przeciw. Hmmm.... Królowa bulaw... Postawie na swoim? Tylko na czym

Do ciągnęłam 4 puchary - zgodzę się na powrót ale szczęśliwa z tego powodu nie będę. 

 

Nie widzę tutaj powrotu, a raczej twoje zamknięcie się w danej sytuacji, rozmyślanie i analizowanie wszystkich dobrych i negatywnych stron. Pomimo że wychodzisz w karcie Królowej Buław  energicznej i seksownej, to nie widzisz nic poza tym, na kim twoja energia jest skoncentrowana. Tutaj jest marazm, nuda, zgnuśnienie, ale nie dostrzeganie, że gdzieś może być nowa osoba/nowy początek. 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ivi123 napisał:

Czy x odezwie się do mnie w czasie do pół roku? 

Diabeł, giermek mieczy, giermek monet

Jest to możliwe że nawiąże w jakiś sposób kontakt .Natomiast to może nie być taki kontakt o jaki Ci chodzi .Diabeł jest karta ogormej determinacji złości i podstępu .Giermek mieczy jest karta nieśmiałości obserwacji i nie koniecznie miłych wiadosci.Giermek denarów jest nosiniek wiadomości .

Dla mnie tutaj może być sytuacja taka że on niekoniecznie napisze lub zadzwoni .Jeżeli macie kontakt np na FB on może coś wstawić takiego trochę skierowanego do Ciebie i to może niekoniecznie Ci się spodobać .

 

Dlaczego x zakończył nagle znajomość? 

Król mieczy, 4 miecze, 8 pucharow

Król mieczy pokazuje mężczyzn po przejściach którzy twardo stąpają po ziemi .Widać że dokładnie to sobie przemyślał .Myślę że potrzebował takiego czasu żeby dosjc do siebie żeby się trochę wyleczyć i stanąć na nogi .8 kielichów może mówić o tym że to nie była dla niego łatwa decyzjia i nie był jej do końca pewien .To wygląda tak jak by on uznał że to będzie dla niego lepsze rozwiązanie . 

Ale 8 kielichów jest karta powrotów może on chciał do czegoś lub do kogoś wrócić ? 

 

Czy możemy być jeszcze razem? 

8 mieczy, sprawiedliwość, królowa kijow. 

Tutaj raczej nie widzę szans na powrót 

8 mieczy raczej pokazuje że są między wami ograniczenia .Coś was trzyma i nie jesteście w stanie tego pokonać .Sprawiedliwość to karta karmy .Masz to na co zasługujesz .Pojawia się królowa Kijów a później 4 kielichów która może sugerować na skupieniu się na innych rzeczach .To jest coś takiego jak by ktoś nie widział w ogóle tej relacji bo patrzył w inną stronę . 

A ta inna strona może być inna kobieta . Do tego 4 kielichów może też sugerować że ktoś jest bardzo skupiony na przeszłości i nie widzi innych możliwości .

 

Może to głupie co napisze ale dla mnie jest tutaj taka możliwość że on mógł wrócić do jakiejś kobiety .

11 godzin temu, ivi123 napisał:

 

 

11 godzin temu, ivi123 napisał:

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Josei napisał:

 

Może to głupie co napisze ale dla mnie jest tutaj taka możliwość że on mógł wrócić do jakiejś kobiety .

 

 

Też tak myślę, że mógł wrócić do byłej a ja byłam plasterkiem na rany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ivi123 napisał:

Też tak myślę, że mógł wrócić do byłej a ja byłam plasterkiem na rany. 

Oni nie potrafią być sami .Jeżeli jest im źle to sobie kogoś szukają a później szukają a jak im się furtka do powrotu otwiera to wracają 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...