Skocz do zawartości

Kontakt do końca sierpnia


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mamy kontaktu od dłuższego czasu .Oczywiście z mojej winy . Już kilka razy próbowałam się z nim pogodzić .Mieliśmy kontakt przez chwilę a później znowu się urywał . 

Zapytałam się czy on sam z siebie napisze do mnie wiadomość do końca sierpnia 

3 Kijow może pokazywać że on ma jakiś plan albo wyczekuje .As mieczy jest karta wiadomości głównie pisanych ale to też karta odcięcia i niekoniecznie miłych słów . Diabeł może pokazywać jego jakieś uzależnienie lub złość na mnie .

Albo on oczekuje że to znowu ja się do niego odezwę . 

Albo ma jakiś plan i w końcu on napisze ale może to nie być miła wiadomość .

 

Dopytalam się czy nasza znajomość się odnowi do końca sierpnia 

7 Kijów 8 kielichów paź denarów 

7 Kijów raczej pokazuje tutaj obronę swoich granic .Może pokazywać że w tej relacji są osoby 3 które mają duży wpływ na nią i konieczność zawalczenia . 

8 kielichów może mówić o powrocie ale to też zostawienie przeszłości 

Paź denarów to szansa na coś nowego ale pokazuje też znajomość takie bardziej przyjacielskie 

Mam tutaj 2 wersję 

Możliwe że odpuszczę ta znajomosc i pójdę dalej w stronę czegoś nowego 

Albo będzie odnowienie tej znajomości już na zupełnie innych zasadach niż do tej pory .

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odciął się pół na pół. Racjonalnie, ale emocjonalnie dalej go trzyma. Także połączenie  jest, tylko że nadaje na toksycznych falach.  

Sam z siebie jak pytasz, nie bardzo się odezwie. Czeka może, aż kipi w nim ego, które go ogranicza.  

 

Dalszy rozkład widzę podobnie jak Ty.  Słaby ten Pazik Monet na reaktywację znajomości.  

Bumerang może wrócić, może, lecz niestabilnie i od przepraszam niechcenia.  

 

7 buław, na początku rozkładu to hamowanie na zgrzycie. Obiektywnie rzeknę Was obojga. 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 buław to karta brama, a po niej jest As mieczy, czyli możliwe, że się odezwie. Ale rzeczywiście widać tutaj coś nieprzyjemnego. Diabeł to uwiązanie, coś go jeszcze przy Tobie trzyma. Ale rzeczywiście może już próbować się odciąć. 

 

Raczej nie odmówisz. 7 kijów to odwrócenie się plecami, napięta atmosfera, a przy 8 kielichów to odejście. On chyba się zaprzyjaźnił z jakąś młodą koleżanką. 

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2023 o 08:38, nastek96 napisał:

3 buław to karta brama, a po niej jest As mieczy, czyli możliwe, że się odezwie. Ale rzeczywiście widać tutaj coś nieprzyjemnego. Diabeł to uwiązanie, coś go jeszcze przy Tobie trzyma. Ale rzeczywiście może już próbować się odciąć. 

 

Raczej nie odmówisz. 7 kijów to odwrócenie się plecami, napięta atmosfera, a przy 8 kielichów to odejście. On chyba się zaprzyjaźnił z jakąś młodą koleżanką. 

Nie wiem czy się zaprzyjaźnił z młodszą kobieta .Wiem że wokół niego jest dużo kobiet i to był jeden z powodów dla którego zerwałam na początku ta znajomość .

8 kielichów to karta brama więc możliwe że to jakieś przejście .

Paz denarów to uczeń ale też posłaniec wiadomości .Zastanawiam się czy karty pokazały po prostu wiadomość . 

7 Kijów odbieram jako coś takiego że po prostu między nami są inne osoby . Ja teraz też jestem zajęta inna osoba .Możliwe że on też . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, nastek96 napisał:

8 kielichów pokazuje raczej odejścia. Tak jak mnie odejście z pracy. Jeśli widzisz tą kartę to raczej relacja zmierza ku końcowi. 

Tak to karta odejścia .Ale ona też często okazuje odejście na chwilę . Pokazała mi raz powrót ale to nie był akurat rozkład dla mnie . To też karta wahania .

 

Mam teraz taki okres w swoim życiu gdzie wraca dużo osób z którymi nie miałam kontaktu od bardzo dawna . Więc tutaj też jest taka możliwość . 

Chociaż bardziej mnie interesuje co karty pokazały . 

 

Nie czuję żeby ta relacja miała w tym momencie się odnowić bo tak naprawdę jej nie ma od dłuższego czasu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 kielichów to są rozstania i powroty. Ale ostatecznie wskazuje na odejście. 

To taka karta, że jak już ją zobaczysz to możesz się wahać, ale musisz już być świadoma, że nawet jeśli wróci to ostatecznie odejdzie. 

Wg mnie to taka karta kiedyś się wahamy, zostanawiamy, motamy się, ale już na samym końcu odejdziemy bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nastek96 napisał:

8 kielichów to są rozstania i powroty. Ale ostatecznie wskazuje na odejście. 

To taka karta, że jak już ją zobaczysz to możesz się wahać, ale musisz już być świadoma, że nawet jeśli wróci to ostatecznie odejdzie. 

Wg mnie to taka karta kiedyś się wahamy, zostanawiamy, motamy się, ale już na samym końcu odejdziemy bezpowrotnie.

Zgadzam się z Tobą ta karta może coś takiego pokazać. 

 

Też mi się wydaje że jeżeli będzie jakiś kontakt to on będzie na chwilę i później znowu to samo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja 

Nie odezwał się . 

 

Ale od wspólnego znanego dowiedziałam się że on teraz często wyjeżdża sluzbowo ,wraca do domu tylko na chwilę 

Myślę że rozklad na pytanie dot.czy nasza relacja się odnowi to właśnie pokazała 

7 Kijów to karta mówiąca o walce z przeciwnościami czy obronie swoich poglądów mozliwe że chodzi tutaj właśnie też o sferę zawodowa że ma jakieś nowe kontrakty o kwotę gdzieś z innymi musi walczyć 

8 kielichów to karta podróży w nieznane ale też powrotów do domu .W tej karcie często ktoś odchodzi na chwilę żeby później wrócic .Myślę że właśnie pokazała tutaj jego powrót do domu na chwilę a później ponowny wyjazd 

Paź denarów pokazuje dobre wiadomosci jeżeli chodzi o finanse czy nowe przedsięwzięcia .

Karty po prostu pokazały że on jest zajęty praca . 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...