Skocz do zawartości

Do pół roku - moja droga po rozstaniu


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadły same

Rycerz pucharow, król mieczy, śmierć, 3 monety

Pojawi się ktoś, kto będzie okazywał mi uczucia, będzie to osoba która jest bardzo rozsądna, pewien etap w moim życiu się zakończył! Powinnam zająć się praca ogólnie i nad sobą 

 

1 - to mam za sobą - moja przeszłość

4 MIECZE, 6 PUCHAROW, 6 MIECZY

Tęsknota, samotność, rozmyskanie

Zajmowanie się sobą i cieszenie się tym co mam tu i teraz

Rozstanie

2 - gdzie jestem teraz - moja teraźniejszość

CESARZOWA, WISIELEC, KOCHANKOWIE

Dochodzę do siebie, w końcu zajęłam się sobą, Odpoczywam, czas dla siebie, czas na zastanowienie co dalej, kochankowie? - nie mam pojęcia. Jestem sama 

 

3 - jaki jest mój następny krok - najbliższa przyszłość

7 MIECZY, 2 PUCHARY, AS KIJOW

Ktoś robi jakieś podchody do mojej osoby, 

Miłość, związek? Znowu nie wiem jak w karcie kochankowie

Plus as Kijów - namiętny związek, początek uczuć... 

Jestem w szoku

4 - co mi to da

8 MIECZY, RYCERZ MONET, RÓWNOWAGA 

Będę dalej zamknięta na nowe, nie będę chciała nic zmieniać. Pojawi się jakiś Rycerz monet który przywróci równowagę w moim myśleniu i życiu. 

 

5 - wynik tej drogi

ŚWIAT, GLUPIEC, KRÓLOWA MIECZY

Szczęście! Zaczynanie od nowa ale i tak będę bardzo ostrożna i będę kierować się rizumem

 

Będę wdzięczna za pomoc. Nie rozumiem tych rycerzy i kochanków oraz 2 pucharow. Jest mi teraz bardzo smutno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Energie Rycerza i Krola moga duzo mowic. Zalezy kiedy wypadly, przy ktorym pytaniu...? Ciezko moim zdaniem na razie okreslic, kogo pokazuja w Twoim zyciu (byc moze nawet Ciebie). Pewnie za jakis czas wrocisz do tego czytania i sie przekonamy. Te karty bardzo sie ze soba gryza. Rycerz pucharow kieruje sie emocjami a Krol mieczy rozumem. Moze chodzi o konflikt tych dwoch sfer. Krol jest postawiony wyzej, nad emocjami, impulsem zwycieza rozum - tak bym to interpretowala z mojej perspektywy.
Smierc- transformacja i przemiany. 3 monet - wlasciwie tak jak mowisz, praca ogolnie lub praca nad soba.


1. 4 mieczy+6 pucharow razem kojarza mi sie z derealizacja, z jakiegos powodu. Zycie w nieustannym marzeniu. Moze bylo tak, ze ten zwiazek nie spelnial wszystkich Twoich potrzeb i zylas w tesknocie za niespelnionymi pragnieniami. Moglas tez byc zmeczona i przytloczona sytuacja w tej relacji. 6 mieczy- juz po momencie kulminacyjnym, zapadla decyzja o rozejsciu sie. Rozdzial zamkniety, to zostaje w przeszlosci.

2. W Cesarzowej opiekujesz sie soba i dochodzisz do siebie. Wisielec to stan kontemplacji i analizy. Kochankowie moga mowic o wewnetrznej rownowadze. W kontekscie poprzednich kart tez o wyciaganiu wnioskow odnosnie dobrych i zlych stron bycia w zwiazku. Co Ci przyniosla ta relacja, w jaki sposob Cie rozwinela? Same Wielkie Arkana potwierdzaja slicznie, ze to jest (zreszta moim zdaniem obiektywnie wlasciwa) postawa, jaka warto przyjac po rozstaniu.

3. 7 mieczy to tez glowa na karku, bycie na bacznosci. Pozostale karty obok - 2 kielichow i as bulaw moga, ale nie musza mowic o nowej osobie, tym bardziej wtedy, gdy pytanie trzecie to "jaki jest Twoj nastepny krok". Na moje oko to wlasnie Ty bedziesz czula taka potrzebe, aby caly czas posiadac kontrole nad swoja sytuacja i uwaznie, nieco nieufnie, obserwowac swoje otoczenie. 2 kielichow moze mowic o pogodzeniu sie z rozstaniem, przebaczeniu eks partnerowi (ale niekoniecznie takim na zasadzie powrotu do niego, tylko takim czysto dla oczyszczenia duszy i umyslu). As bulaw ostatnio pokazal mi organizacje zycia na nowo.
Oczywiscie te karty tez moga pokazac jakas nowa relacje. Ale z 7 mieczy obok bym sie obawiala co do tej relacji.

4. 8 mieczy to doslownie w moich oczach karta strefy komfortu (niewazne, jak wielkim bylaby dolkiem), troche sie w niej zanuzysz i zamkniesz, tak jak mowisz... Rycerz monet moze mowic o pracy albo o pasji, hobby, ktoremu sie poswiecisz. Ta 8 mieczy jakkolwiek ciezka energia by nie byla, moze byc pomocna w tej sytuacji, skoro na koncu jest silna energia Umiarkowania. Sytuacja sie wyklaruje, a Twoje zycie wroci do tej niezbednej rownowagi. Wreszcie uwolnisz sie z przytlaczajacych mysli/uczuc, a mysle ze jeszcze jakies pozostaly bo pojawiaja sie miecze jako pierwsze karty.

5. Cos nowego kompletnie przed Toba, nowy cykl. Krolowa mieczy - jestes bogatsza o nowa wiedze. Rozwaga i rownowaga (takze widoczna w 7 mieczy, umiarkowaniu...). Jesli jest Ci smutno to popatrz sobie jak wyslane WA jest 2 pytanie, moim zdaniem dobitne podkreslenie, ze jestes na wlasciwej drodze ;)
Jestem w podobnej sytuacji co Ty w tym momencie. Moze nawet pozycze od Ciebie ta forme rozkladu, jak tylko poczuje ze bedzie dobry moment na rozstawienie kart... Powodzenia dla nas :love:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...