Skocz do zawartości

Ostatnia rozmowa


Lilliana

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja jest taka .
Rozstalam sie z osoba ktora wciaz pragnie kontroli. Gdy zauwazyla, ze sie wyswobodzilam, to ogarnela ja wscieklosc i zal, to dotknelo jej ego.
Po rozstaniu zerwalam kontakt, wowczas przestala mnie szanowac. Pojawialy sie grozby , wyzwiska, internetowy stalking i wypisywanie do najblizszych mi osob.
Wczoraj przeprowadzilam z nia rozmowe telefoniczna, gdzie poprosilam ja aby zaprzestala tego nekania. W tej rozmowie opowiadalam co dokladnie mnie krzywdzi i ta osoba, ku memu zaskoczeniu, wziela cala wine na siebie i stwierdzila ze juz wszystko rozumie i obiecuje poprawe XD Chciala wiecej rozmow takich jak ta,ale stanowczo zaprzeczylam. Powiedzialam, ze moze co najwyzej zadzwonic za tydzien, jesli  omowi ze specjalista przebieg tego rozstania (ta osoba choruje na depresje i korzysta z pomocy psychologicznej ).
 

Karty na przebieg tej rozmowy
4 kielichow, 10 bulaw, 9 kielichow
 

Ciezka atmosfera ta rozmowa wyczerpie duzo energii. 9 kielichow na koncu daje nadzieje na pozytywne zakonczenie,obrone swoich racji i granic. Zastanawia mnie do czego moze odnosic sie 4 kielichow bo to jest taka przegapiona szansa od losu...ale mam tez wizje ze to ta osoba przynosi swoj kielich,ale nie usatysfakcjonuja mnie ani troche jej slowa bo tu juz jest za duzo zepsute miedzy nami.



Efekty tej rozmowy w domysle,czy wroce do normalnosci
2 mieczy, krolowa kielichow, 6 monet
 

Moze byc problem w 2 mieczy, moze wrocic do mnie wahanie czy na pewno dobrze postepuje w tej sytuacji.  6 monet potrzebne mi bedzie wsparcie innych osob w moim zyciu,a moze ta karta to takie potwierdzenie ze powroci rownowaga ? Krolowa kielichow raczej zateskniona i emocjonalna a nie usatysfakcjonowana w tej sytuacji.

 

Bede wdzieczna za interpretacje oczywiscie zweryfikuje. :karty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lilliana napisał:


 

Karty na przebieg tej rozmowy
4 kielichow, 10 bulaw, 9 kielichow

 

4 kielichów pokazuje ze podczas rozmowy skupiacie się na jednym aspekcie sprawy nie dostrzegając innych .Mogła też pokazać brak łączności między wami .Ty swoje i druga strona swoje .Taki brak porozumienia .10 buław jasno pokazuje że było przytłaczająca i niesympatycznie .9 kielichów pokazuje że każda strona z rozmowy chciałaba coś ugrać dla siebie 

Ogólnie każdy trzymał się swojego i się nie poddawał żeby wyszło na jego 

 



Efekty tej rozmowy w domysle,czy wroce do normalnosci
2 mieczy, krolowa kielichow, 6 monet
Myślę że przez pieweien czas będziesz miała problem z emocjami .Nie będziesz umiałala znałeśc równowagi i spokoju ale z czasem myślę że równowaga się sama pojawi .

Myślę że przez jakiś czas będziesz rozmyślać o tej sytuacji .

Dla mnie karty pokazują coś takiego że im więcej będziesz rozmylsac i inwestować czas w ta sytuację tym większy może być problem z powrotem do normalności .


 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec tak poważnego problemu o jakim napisałaś przebieg rozmowy nie będzie należał  może nie tyle co miłych, ale konstruktywnych. 

Wygląda na to że nie dość, że ciężka atmosfera ogólna, bo do tego podłączone lekceważenie problemów ważnych. Oby nie obojętność, której może widać nie będzie na początku. 

Każdy sobie rzepkę skrobie.  Ty po prawdzie, ona po unikach takich egoistycznych 9 kielichów.  Tu następuje sprzeczność choćby w tym jak piszesz, że winę wzieła na siebie. Nie bardzo to spójne. Gdyż niestabilność emocjonalna i inne wpływy choroby, gwarancji nie dają, czy de facto tak jest, czy to tylko przypływ żalu bez świadomej postawy wobec tego co się komuś nawiwijało. 

 

 

 Efekty po dla Ciebie tylko,bo rozumiem, że o siebie pytasz.  Podołasz, aczkolwiek wątpliwości będą, nie wyjaśni się to co z nią chciałaś wyjaśnić. Sama podołasz własnej równowadze. Co nie znaczy, że nie będzie boleć. 

 

W KK. widać Twoją wrażliwość, emocje będą  - żal, poczucie przykrości.

 

Znam taką orkę z ludzmi zaburzonymi i trującymi. Chorobą psychiczną nie można się w nieskończoność usprawiedliwiać, ani litować. 

 

Trzymam kciuki za Ciebie i współczuję :1s_c:

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 15:42, adamandium napisał:

Tu następuje sprzeczność choćby w tym jak piszesz, że winę wzieła na siebie. Nie bardzo to spójne. Gdyż niestabilność emocjonalna i inne wpływy choroby, gwarancji nie dają, czy de facto tak jest, czy to tylko przypływ żalu bez świadomej postawy wobec tego co się komuś nawiwijało. 


Nie jestem pewna co do tego.
Tak wiec dzis dopytalam jeszcze czy intencje zmiany w tej osobie sa szczere i z czego moga wynikac. (zmiana w teorii)
6 mieczy, krolowa monet, 8 mieczy

Oraz czy ta relacja w ogole poprawila by sie wobec tego co ona mowi. (zmiana w praktyce)
5 bulaw, paz monet, gwiazda


I ciezko mi to tak szczerze odczytac bo nawet w tym rozkladzie widze sprzecznosci.
W pierwszym pytaniu z jednej strony mamy 8 mieczy podkreslajaca ze decyzja nie jest swiadoma, a obok jest stabilna Krolowa monet. 6 mieczy pokazuje, ze ta osoba jak najbardziej ma mozliwosci wkroczenia na calkowicie nowe tory i szczerze nie wiadomo czy ona sie na to decyduje czy nie(lub moze nawet przechodzi w tym momencie jakas zmiane...?).
"Degrad" z krolowej do pazia moze mowic o tym ze ona wyzej mierzy niz jest w stanie dla mnie zrobic mimo wszystko.
Obecnosc gwiazdy tu jest ciekawa, ta karta kojarzy mi sie z bezpieczenstwem i uzdrowieniem wiec dziwne,ze pojawia sie przy tym pytaniu,razem z karta 5 bulaw. 5 bulaw czyli tak jakby mialy byc tu wciaz jakies nieporozumienia, a paz monet to jednak moze byc jakas praca nad nimi. Ciezko mi to sensownie polaczyc te karty sa dosc niepewne:bezradny:
 

Jesli ktos da swoje przemyslenia to bede wdzieczna. Dzieki za mile slowa @adamandium:serce:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaś czarno to widzę. Niestety. 

 

Karty na szczerość intencji cieńkie. Nie chcę wymuszać tutaj życzeniówki, ale gdzieś brakuje mi w tych intencjach ludzkiej skruchy za to co się zrobiło.  Niby przejście 6 mieczy mówi o mentalnej zmianie. 8 mieczy na końcu dalej ten sam bagaż i klatka.  Jakby nieświadoma była ich de facto. Mało dynamiczne te karty, takie iście zachowawcze.  I mocno osadzone w lękach i niepewności.   

 

Intencje mogą wynikać z lęku tylko o co? Jej lęku, lub wyrzutów sumienia. Karty ich nie pokazały. 

 

Ad poprawy Gwiazda daje nadzieje, jak to mówią nawet głupim.  To tylko nadzieja, bez konkretnego działania i nadzieja minie. Niemniej zaognione dalej wewnętrzne spory. Pazik Monet uczeń w powijakach.  Jeśli zechce da radę, może stąd Gwiazda nadziei. Ale tu trzeba chcieć przez duże C! a nie tylko chciec i widzieć własny nos.  

 

Za dobre słowo - proszę. Nie ma co  dziękować, ale zacna  uwaga. :thanks:

Edytowane przez adamandium
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2023 o 14:58, Lilliana napisał:

Karty na przebieg tej rozmowy
4 kielichow, 10 bulaw, 9 kielichow
 

Ostatnio sama miałam 4 kielichy z 10 buław w przebiegu rozmowy. Znaczyły u mnie wręcz za nudzenie gadaniną tej drugiej osoby. W 10 buław było poczucie , ze mam dość tego słuchania ponieważ ta druga osoba w moim odczuciu chyba nawet nie wiedziała co mówi. W 9 kielichach ta osoba będzie skupiona tylko na sobie ,  ty będziesz tym wykończona.

 

wrócisz do normalności?

2 miecze , królowa kielichów , 6 monet 

odrazu nie , przejmiesz się tą rozmową. Ta rozmowa wpłynie na Ciebie emocjonalnie. Również nie odczujesz pewnego „ dania „ coś od siebie od tej osoby i tym się przejmiesz.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weryfikacja---ogolnie mowiac mile zaskoczenie.
Mialam o wiele gorsze samopoczucie przed ta rozmowa niz po niej. Faktycznie byla to rozmowa ciezka emocjonalnie dla mnie, ale czuje sie po niej o wiele lzej tzn.czesc emocji ze mnie zeszla. Doszlismy do jakiegos wspolnego ukladu ktory sluzy obu stronom (6 monet ? ). I w koncu pozost alismy sami i postanowilismy zajac sie poprawa siebie (9 kielichow .) Nie bylo az tak zle ze moje zdanie nie zostalo wysluchane lub zignorowane ale faktycznie ta rozmowa nie nalezala do latwych i nie pozostawila mnie w 100% usatysfakcjonowana narodzilo sie we mnie wiele watpliwosci , na razie odstawie myslenie o tym na bok 

Najbardziej moim zdaniem sprawdzil sie rozklad na zmiane w praktyce. 5 bulaw mogla pokazac ze ta osoba ma m.in. problemy z agresja i z ego. Paz monet- zaczela zdawac sobie z tego sprawe ale faktyczne zmiany sa na etapie startowym. I uwazam ze slusznie mozna miec tutaj nadzieje na rozne zmiany (gwiazda, 6 mieczy ). Chec jest z czegokolwiek nie wynika i istnieje okazja na to, zeby ta osoba poprawila swoje zachowanie, tyle ze sama musi zdecydowac sie na odpowiednie kroki. Pomysl ma moim zdaniem dobry tylko trzeba sprawdzic czy bedzie sie tego trzymala

Nie wykluczam ze jeszcze bede wszystko nadmiernie obmyslac w 2 mieczy i chyba zobacze co dalej w praniu.Na razie koniec kontaktu i odpoczynek

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...