Skocz do zawartości

Desire -zapoznawanie się z nowym systemem


Lunaria

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jestem od niedawna w posiadaniu kart Desire i potrzebowałabym z 5 śmiałków, żeby ogarnąć czy umiem w ten system czy unikać go szerokim łukiem :) proszę o proste pytania, z krótką datą weryfikowalności :karty:

  • Cool 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, alieninside napisał:

To ja poprosze. Czy spotkam sie z X do konca sierpnia?

XI KULTURA pozycja prosta.

Zdecydowanie tak, myślę że czeka Cię miłe spotkanie, być może zaplanujesz z tą osobą wyjście na wystawę/muzeum lub do kina/teatru.  Miejsca, w którym możesz poobcować ze sztuką ;)

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja proszę: planuję krótki wypad we wrześniu, za tydzień będę wiedziała czy wypali czy nie.

Więc: czy pojadę?

I drugie, też dotyczące tego wypadu, ale do weryfki we wrześniu - czy pojedzie ze mną siostra?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Dołączam do królików :D

szybka weryfka będzie: czy wstanę  jutro skoro świt?

Chciałbym wyruszyć wcześnie w drogę ale z tak wczesnym wstawaniem mam problem duży.

Jak nie muszę, to nie wstaję i jutro właśnie jest taki dzień, kiedy nie muszę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Ja swoje pytanie wrzuciłam już na Twój fb :) 

 

Jeśli wolisz tutaj wrzucać weryfikację, to zapodaję i tutaj moje pytanie:

Jak przebiegnie wyjazd do Polski? Wylatujemy w przyszłą niedzielę? W Polsce nie byłam ponad 4 lata).   

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Koniec zapisów, jednak znowu zostałam zaskoczona przez los, więc odpowiem Wam dopiero w przyszłą środę <3 @Ejbert chcesz zmienić pytanie czy zostaje to co jest? :)

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.08.2023 o 15:40, Ismer napisał:

Ja proszę: planuję krótki wypad we wrześniu, za tydzień będę wiedziała czy wypali czy nie.

Więc: czy pojadę?

I drugie, też dotyczące tego wypadu, ale do weryfki we wrześniu - czy pojedzie ze mną siostra?

1: odwr. Informacja - wydaje mi się, że do wyjazdu nie dojdzie, albo otrzymasz jakieś złe wieści dotyczące go np. Opóźni się lub trzeba będzie jechać na krócej niż zakładałaś

2. Przyjaźń - a tu wygląda jakbyście miały razem gdzieś się wybrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.08.2023 o 16:02, Ejbert napisał:

Dołączam do królików :D

szybka weryfka będzie: czy wstanę  jutro skoro świt?

Chciałbym wyruszyć wcześnie w drogę ale z tak wczesnym wstawaniem mam problem duży.

Jak nie muszę, to nie wstaję i jutro właśnie jest taki dzień, kiedy nie muszę.

Odwr. Wyrocznia - myślę, że zaspałeś i byłeś zły na kogoś z rodziny, że Cię nie obudził :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.08.2023 o 16:04, Lilliana napisał:

Ja tez podrzuce, jesli odpowiada, takie pytanie: co mnie ciekawego czeka w przyszlym tygodniu?

Odwr. Miłość- ech jakaś ciężka rozmowa dotycząca uczuć i związków, ktoś może zarzucić Ci brak empatii lub ktoś względem Ciebie zachowa się egoistycznie :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.08.2023 o 18:21, Gringe napisał:

Ja swoje pytanie wrzuciłam już na Twój fb :) 

 

Jeśli wolisz tutaj wrzucać weryfikację, to zapodaję i tutaj moje pytanie:

Jak przebiegnie wyjazd do Polski? Wylatujemy w przyszłą niedzielę? W Polsce nie byłam ponad 4 lata).   

Odwr. Żebrak- wreszcie negatywna karta z pozytywnym przesłaniem. Obstawiam, że czeka Cię miłe rozczarowanie. Może podczas wyjazdu otrzymasz jakiś miły prezent od kogoś kogo totalnie się nie spodziewałaś. Rodzina I przyjaciele przywitają Cię bardzo ciepło, dadzą kąt do przespania, zatroszczą się o Ciebie, ucieszą się na Twój widok. Będziesz witana jak strudzony wędrowiec, może będziesz zaskoczona na plus Polska :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 17.08.2023 o 12:38, shamansblues napisał:

To i ja się dołączam, o ile nie za dużo już tych królików :D

 

Czy X skontaktuje się ze mną do końca sierpnia? 

Poz. Prosta Przeszkody - nie skontaktuje się, będzie to jego/jej własna suwerenna decyzja. Karta w pozycji prostej informuje o tym, że nie masz wpływu na to czy ta osoba się odezwie czy też nie, nie jesteś w stanie tej osoby w żaden racjonalny sposób nakłonić do kontaktu :(

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
11 godzin temu, Lunaria napisał:

Odwr. Wyrocznia - myślę, że zaspałeś i byłeś zły na kogoś z rodziny, że Cię nie obudził :)

 

Nie zaspałem, wstałem o świcie. Ale zanim postawiłem się do pionu były momenty zwątpienia, zn. chciałem się z powrotem walnąć na wyro. Lecz zwyciężyłem z ospałością i wyruszyłem prawie planowo, coś kole pół godzinki obsuwy miałem :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 23.08.2023 o 21:49, Lunaria napisał:

Odwr. Żebrak- wreszcie negatywna karta z pozytywnym przesłaniem. Obstawiam, że czeka Cię miłe rozczarowanie. Może podczas wyjazdu otrzymasz jakiś miły prezent od kogoś kogo totalnie się nie spodziewałaś. Rodzina I przyjaciele przywitają Cię bardzo ciepło, dadzą kąt do przespania, zatroszczą się o Ciebie, ucieszą się na Twój widok. Będziesz witana jak strudzony wędrowiec, może będziesz zaskoczona na plus Polska :)

Wracam z weryfikacją bo właśnie dotarłam do domu po tygodniowym pobycie u mamy w Polsce. Z podarunkiem trafiłaś w punkt bo we wtorek dostałam od koleżanki zawieszkę do łańcuszka z okazji zeszłorocznych, okrągłych urodzin. Zaskoczyła mnie bo się nie spodziewałam żadnych prezentów - a raczej sama czułam się w obowiązku by coś dać. 
Czas bardzo szybko zleciał - było milo i szkoda było wracać( definitywnie przydałby się tydzień więcej). 
Mama nas ugościła, jedzenie na grilllu było przepyszne( zdecydowanie najsmaczniejszy pobyt w Polsce jak do ten pory). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2023 o 14:39, Lunaria napisał:

XI KULTURA pozycja prosta.

Zdecydowanie tak, myślę że czeka Cię miłe spotkanie, być może zaplanujesz z tą osobą wyjście na wystawę/muzeum lub do kina/teatru.  Miejsca, w którym możesz poobcować ze sztuką ;)

Moge juz zweryfikowac ze nie bylo spotkania w sierpniu. Tylko rozmowy telefoniczne.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 23.08.2023 o 22:39, Lunaria napisał:

1: odwr. Informacja - wydaje mi się, że do wyjazdu nie dojdzie, albo otrzymasz jakieś złe wieści dotyczące go np. Opóźni się lub trzeba będzie jechać na krócej niż zakładałaś

2. Przyjaźń - a tu wygląda jakbyście miały razem gdzieś się wybrać 

 

Lunaria, nie pisałam weryfki , bo ten wyjazd, z powodów niezależnych ode mnie, w dalszym ciągu wisi. 

Teraz jest:

1. Sytuacja aktualnie wygląda tak, że raczej we wrześniu nie pojadę. Na razie przełożyłam plan wyjazdu z opcją na jesień 2023 albo wiosna 2024. 

To się może jeszcze zmienić, jeśli tak to napiszę. W każdym razie opóźnienie jest.

2. Jak ja nie pojadę to siostra też nie. Ta odpowiedź musi więc poczekać na wydarzenie, inaczej się nie da jej zweryfukować :) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 22:44, Lunaria napisał:

Odwr. Miłość- ech jakaś ciężka rozmowa dotycząca uczuć i związków, ktoś może zarzucić Ci brak empatii lub ktoś względem Ciebie zachowa się egoistycznie :(


Hej, pozna weryfikacja bo widze ze zapomnialam odpisac :obled:.
Wrozba sprawdzila sie jak najbardziej. Trudne rozmowy, ciezka atmosfera, egoizm, wyrzuty. Milosci w tym brak.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, Lilliana napisał:


Hej, pozna weryfikacja bo widze ze zapomnialam odpisac :obled:.
Wrozba sprawdzila sie jak najbardziej. Trudne rozmowy, ciezka atmosfera, egoizm, wyrzuty. Milosci w tym brak.

Dziękuję za weryfikację!  :koniczynka:

 

Przykro mi, że miałaś ciężki tydzień :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...