Skocz do zawartości

Trudna sytuacja finansowa-rozkład praca


nolcia38

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Jestem obecnie w trudnej sytuacji materialnej.Wkrotce mogę stracić pracę.Zrobilam rozkład na pracę.Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.

1.Sytuacja obecna:kròlowa monet,5 monet

2.Najblizsza przyszłość:świat,cesarzowa

3.co powinno być przestrogą:król kielichów,paź buław

4.co robić by polepszyć sytuację:7 mieczy,6buław

5.Ostateczny wynik:9 monet,9 kielichów

Myślę że w obecnej sytuacji jestem osobą bardzo oszczędna ciułajaca każdy grosz.

Najbliższa przyszłość wyjadę gdzieś lub poznam jakaś Panią która mi pomoże i będę spełniona?

co powinno być przestrogą szczerze mówiąc nie wiem,nie napalać się na coś zabardzo?

Co zrobić by polepszyć sytuację:być sprytniejsza,lepiej kombinować

Wynik:i tutaj też mam problem jak to zinterpretować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
2 godziny temu, nolcia38 napisał:

1.Sytuacja obecna:kròlowa monet,5 monet

2.Najblizsza przyszłość:świat,cesarzowa

3.co powinno być przestrogą:król kielichów,paź buław

4.co robić by polepszyć sytuację:7 mieczy,6buław

5.Ostateczny wynik:9 monet,9 kielichów


W obecnej chwili nie widzę byś miała stracić pracę, Królowa Monet ma zapewnione stanowisko, nic jej nie zagraża. Ona w wyważony sposób dysponuje dobrami i swoim czasem( w pracy). Jest kreatywna i zaradna. 
5 Monet może pokazywać, poczucie, że nie czujesz się wynagradzana prawidłowo za swoją pracę, próby zaradzenia tej sytuacji( ale nie utrata pracy). 
 

W najbliższej przyszłości Świat może zapowiadać „wyjście” z obecnej pracy ale na Twoich warunkach - Cesarzowa( jeśli już rozważamy skrajną ewentualność). 
Tutaj też biedy finansowej nie ma bo Cesarzowa ma wszystko. 
 

Jako przestroga, może być by emocjonalne z kimś się nie spoufalać( nie wchodzić w żadne partnerskie relacje) ani też nie ufać nadgorliwym kompanom z pracy( może być ktoś młody lub ktoś, kto zaczął dopiero pracę w Twoim miejscu). 
 

Co robić? Nie ujawniać swojego planu działania, nie dzielić się wszystkimi informacjami. Zachowaj coś dla siebie. 
W 6 Buław uwierz, że jesteś na wygranej pozycji. 
 

Wynik: 9 Monet i 9 Kielichów są kartami satysfakcji( przynajmniej chwilowej) - to też karty mówiące o samodzielności i zyskach oraz, że jeszcze przed Tobą jest coś do osiągnięcia pełni szczęścia. 
 

Ja tutaj nie do końca widzę utratę pracy - nawet jeśli do tego dojdzie, to będzie, że sama do tego dążyłaś i tego chciałaś( wyrwać się z miejsca i ruszyć po coś nowego). 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącze pyt. 3 i 4  bo stanowią one podstawę obaw z jakimi się mierzysz.  

 

Nie bądz wylewna za bardzo, albo dla siebie własnych "chcę", albo ktoś nadużywa Twojej życzliwości i dobroci w kwesti finansów. 

Mówi o tym 7 mieczy, badz roztropniejsza sprytniejsza, omijaj coś co nie służy szerokich łukiem, a dasz radę. Mówią o tym wynikowe karty 9 monet i 9 kielichów lepszych nie trzeba do dobrostatu lub stabilizacji finansowej.  Tylko aby, nie spocząć na laurach  - 9 kieli  vs 9 monet może się rozpłynąć. 

 

Edytowane przez adamandium
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...