Skocz do zawartości

Rozkład dla koleżanki


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc .To rozkład dla mojej przyjaciółki która pokłóciła się z chłopakiem .Nie chce jej nastawiać na coś bo wiadomo że osoby w emocjach różnie reagują .Obecnie się do siebie nie odzywają .

Zapytaliśmy się czy jeżeli ona do niego napisze czy on odpisze na jej wiadosc 

5 kielichów rycerz Kijów 6 denarów 

5 kielichów nie zapowiada dobrze możliwe że on ma  do niej żal ,może nie mieć ochoty na kontakt z nią .Skupia się na roszczarowaniu nią .Rycerz Kijów teoretyczne zapowiada wiadomość i jest silna energia dzialania .6 denarów to takie trochę dawanie i branie nie zawsze równe ale sprawiedliwe .

Możliwe że on w pierwszej chwili nie będzie chciał odpisać ale później może to zrobić .

5 kielichów skojarzyła mi się z czym takim jak by on nie zobaczył od razu od niej wiadomości bo był skupiony na czymś innym . Możliwe też że mimo tych chęci w rycerzu Kijów ta 5 kielichów go wychamuje i odpuści kontakt z nią .

 

Ona chce mu zaproponować spotkanie i zapytaliśmy się czy się zgodzi . 

7 denarów Cesarzowa 10 denarów 

W 7 denarów on chyba się będzie zastanawiał czy warto i co powinien zrobić .Możliwe że ona od razu nie uzyska odpowiedzi . Cesarzowa i 10 denarów daje nadzieję że się zgodzi .Cesarzowa to karta płodności ale też mówi o tym że na efekty trzeba poczekać .

 

Czy dojdzie do spotkania 

Diabeł rycerz Kijów 6 mieczy 

Moim zdaniem chęci do spotkania są duże .Ciągnie ich bardzo do siebie .Rycerz Kijów może zapowiadać spotkanie ale znowu martwi mnie ta 6 mieczy .Bo może oznaczać odejście od tego pomysłu . Oni nie mieszkają w tej samej miejscowości więc może karty pokazały drogę którą muszą pokonać . 

 

Dopytalam się jeszcze czy on sam się do niej odezwie 

As buław 8 Kijów król kielichów 

Myślę że jest na to bardzo duża szansa . 

Możliwe że lepiej żeby ona poczekała na jego kontakt . 

 

Bardzo dużo emocji jest z jej strony i nie chce tu namieszać żeby później nie była roszczarowaniu .Będę wdzięczna za podpowiedzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiętności szaleją po obu stronach.  

 

Opisze jej na jej wiadomość. Napisze również sam z siebie. Także fifty fifty.  

 

Spotkanie też będzie kto wie może z wielkim hukiem. Oby nie kolejnej sprzeczki i poróżnienia się. 

 

Spokojnie kto się czubi ten się lubi i chlipie niepotrzebnie. Mało w kartach zrównoważonych zamiarów odnośnie kłótni. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamandium napisał:

Namiętności szaleją po obu stronach.  

 

Opisze jej na jej wiadomość. Napisze również sam z siebie. Także fifty fifty.  

 

Spotkanie też będzie kto wie może z wielkim hukiem. Oby nie kolejnej sprzeczki i poróżnienia się. 

 

Spokojnie kto się czubi ten się lubi i chlipie niepotrzebnie. Mało w kartach zrównoważonych zamiarów odnośnie kłótni. 

Te karty odnośnie spotkanie to troszkę skojarzyły mi się z seksem ale nie będę jej tego mówić . Bardzo dziękuję . 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Josei napisał:

Te karty odnośnie spotkanie to troszkę skojarzyły mi się z seksem ale nie będę jej tego mówić . Bardzo dziękuję . 

Nie kwestionuję seksu. Do głowy mi nie przyszło.  Dobre skojarzenie rogate:wink:. Seks na zgodę no niech będzie, ale to tylko namiętności, oby nie do kolejnego spięcia u nich  o 6 Mieczy mi chodzi. Jak napisałam mało konstruktywnych kart wypadło. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, adamandium napisał:

Nie kwestionuję seksu. Do głowy mi nie przyszło.  Dobre skojarzenie rogate:wink:. Seks na zgodę no niech będzie, ale to tylko namiętności, oby nie do kolejnego spięcia u nich  o 6 Mieczy mi chodzi. Jak napisałam mało konstruktywnych kart wypadło. 

Też mnie martwi ta 6 mieczy .Ale zobaczy kto pierwszy się odezwie i w którą stronę pójdzie . 

Najpierw muszą się dogadać w rozmowie a później spotkanko i niech już sobie robią co tam chcą 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pomimo tych nieprzyjemnych stosunkow te pare cos przy sobie trzyma. Uczucia, jakiesinne korzysci, np. pociag seksualny ...Cokolwiek to jest, a moze wszystko naraz, to czytanie pokazalo ze obie strony chca kontaktu tyle ze nadal pozostaje jakies napiecie.
Ja bym na miejscu kolezanki przy tych kartach ktore wyszly (szczegolnie z jego strony ten as bulaw, rycerz bulaw, 8 bulaw) poczekala na jego ruch jak nic sie nie wydarzy w przeciagu jakiegos tam czasu to wyszla z inicjatywa ale na razie rozmowy nie spotkania. Takie ostrozne kroki bo w 1 pytaniu widac, ze pan ma jeszcze troche zalu w sobie moze trzeba to przeczekac, bo dalej karty na jego dzialanie sa dobre. No i w 2 pytaniu moze byc tez tak ze to tej Cesarzowej sie nalezy to spotkanie wiec niekoniecznie musi wychodzic z propozycja przy tym. 7 denarow moze odnosic sie do obu stron zeby troche poczekaly.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Lilliana napisał:

Mysle ze pomimo tych nieprzyjemnych stosunkow te pare cos przy sobie trzyma. Uczucia, jakiesinne korzysci, np. pociag seksualny ...Cokolwiek to jest, a moze wszystko naraz, to czytanie pokazalo ze obie strony chca kontaktu tyle ze nadal pozostaje jakies napiecie.
Ja bym na miejscu kolezanki przy tych kartach ktore wyszly (szczegolnie z jego strony ten as bulaw, rycerz bulaw, 8 bulaw) poczekala na jego ruch jak nic sie nie wydarzy w przeciagu jakiegos tam czasu to wyszla z inicjatywa ale na razie rozmowy nie spotkania. Takie ostrozne kroki bo w 1 pytaniu widac, ze pan ma jeszcze troche zalu w sobie moze trzeba to przeczekac, bo dalej karty na jego dzialanie sa dobre. No i w 2 pytaniu moze byc tez tak ze to tej Cesarzowej sie nalezy to spotkanie wiec niekoniecznie musi wychodzic z propozycja przy tym. 7 denarow moze odnosic sie do obu stron zeby troche poczekaly.

Dziękuję .

7 denarów może wskazywać żeby ona nie wychodziła od razu z inicjatywą spotkania .Cesarzowa to też karta płodności ale w ciąży chodzimy 9 mc .Nic nie rodzi się 9d razu .Mogly karty wskazać że on się zgodzi tylko to wymaga cierpliwości z jej strony . 7 denarów to też takie trochę planowanie .Możliwe że chodzi tu że ona musi wiedzieć jak to zrobić tak troszkę podejść do tego z głową nie na gorąco . 

Jeżeli po jego stronie wychodź chęć kontaktu to może lepiej żeby zaczekała .Wtedy ten kontakt z jego strony może być bardziej szczery i nie wymuszony 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech koleżanka wyciszy emocje i pierwsza nie pisze bo 5 kielichów mówi o żalu a rycerz buław jest nerwowy targają nim zmienne emocje 6 denarów na spokojnie wszystko przemyśleć bo pisać nie ma sensu 

Jeżeli chodzi o spotkanie poki co 7 denarow I 10 denarów to nie są karty na kontakt tutaj trzeba przeczekać tym bardziej że karty dają nadzieję że On sam z siebie się odezwie. Może minąć jakiś czas. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...