Skocz do zawartości

Do pół roku 3 panów


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

Dodaje od razu, że nie jestem z trzema na raz. Jest trzech panów w moim życiu i nie wiem co z tego wyjdzie na kogo uwagę zwrócić. 

Wypadły same... Przypuszczam, że dla mnie

4 kije, 2 miecze, 8 pucharow, 6 pucharow

Pragnę szczescia, boję się podejmowania jakiejkolwiek decyzji. Lepiej mi odejść zostawić wszystko niż podejmować decyzje. Wolę zająć się sobą... Bezpieczniej 

 

Pan x 

1. Co jest? 

9 MIECZY, 8 MIECZY, 7 PUCHAROW

cierpi, nie może spać w nocy, myśli, odciął się od wszystkiego, stoi w miejscu, nie wie co ma zrobić. Może mieć kilka opcji 

2. Będzie między nami

KRÓLOWA BULAW, 6 MONET, RYDWAN

Zmienię się w królowa bulaw. Pojawi się kontakt, pan będzie chciał czegoś ode mnie, ale ja już nie będę taka jak kiedyś, rydwan-przyjedzie? 

 

Pan y

1. Jest

5 pucharow, 2 kije, mag

Pan jest nieszczęśliwy, może ktoś go skrzywdził, czegoś mu brakuje w życiu, będzie próbował, będzie działal żeby coś że znajomosci wyszlo

2. Bedzie

2 PUCHARY, 8 Kijów, 9 monet

Uczucie, mile spędzanie razem czasu, wszystko bardzo szybko będzie się działo. Będę szczesliwa

 

Pan y

1.jest

5 kijow, król kijow, królowa monet

Potyczki słowne, może dużo pisania ze sobą, jest osobą egoistyczna, pewna siebie. Dla niego jestem kimś ważnym, kimś kto może byc partnerka na stale

 

2 bedzie

Rycerz Kijów, kochankowie, 10 kijow

Jakieś decyzje szybkie, konkretne co do naszej relacji, może pojawić się ktoś 3 i z tego powodu będą problemy, ciężko mu z tym bedzie

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ivi123 napisał:

Dodaje od razu, że nie jestem z trzema na raz. Jest trzech panów w moim życiu i nie wiem co z tego wyjdzie na kogo uwagę zwrócić. 

Wypadły same... Przypuszczam, że dla mnie

4 kije, 2 miecze, 8 pucharow, 6 pucharow

Pragnę szczescia, boję się podejmowania jakiejkolwiek decyzji. Lepiej mi odejść zostawić wszystko niż podejmować decyzje. Wolę zająć się sobą... Bezpieczniej 

 

Pan x 

1. Co jest? 

9 MIECZY, 8 MIECZY, 7 PUCHAROW

Stany depresyjne-lękowe. Pan widać, że analizuje, tworzy w głowie różne scenariusze, które w rezultacie go paraliżuja i blokują na cos nowego. 

2. Będzie między nami

KRÓLOWA BULAW, 6 MONET, RYDWAN

Z pewnością sporzestega Ciebie jako seksowną i energiczna, pewna siebie kobietę. Możliwe, że któraś że stron będzie więcej dawał od siebie w tej znajomości lub miała poczucie, że jest w roli kogoś, kto chce pomóc drugiej stronie. Myślę, że to się rozjedzie. Rydwan zazwyczaj pokazuje, że każdy idzie swoją drogą, mają inne spojrzenie na wspólny cel. 

 

Pan y

1. Jest

5 pucharow, 2 kije, mag

Chyba w depresji, możliwe, że przechodzi jakieś trudne emocjonalnie chwilecw tym momencie. Jednak Pan będzie działał, on z dwóch opcji wybierze działanie. 

2. Bedzie

2 PUCHARY, 8 Kijów, 9 monet

Tutaj jest szansa na płomień y romans, ale na ten moment bez żadnych zobowiązań. 9 monet to kobieta, która raczej idzie dalej przez życie sama, dba o swój komfort. 

 

Pan y

1.jest

5 kijow, król kijow, królowa monet

Nie powiedziałabym, że egoistyczna. Pan lubi rywalizację i chętnie przyjmie wyzwanie. To jest Król Bulaw on lubi jak się dzieje wokół niego, ale sam także potrafi zaopiekować się o partnerkę. Ciebie może postrzegać jako dobra kandydatkę na cis trwałego, poukładana i konkretna. 

 

2 bedzie

Rycerz Kijów, kochankowie, 10 kijow

Kolejna bardzo płomienna romansowa relacja,ale będą jakieś ciazace czynniki, okoliczności,ktirw sprawią , że relacja nie będzie należała do łatwych. Czy przypadkiem nie mieszka gdzieś lub przebywa dalej? 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamandium napisał:

Te karty które na Ciebie wypadły to pod jakie pytanie  tyczące Ciebie? 

 

 

Nie. Zadałam tylko jedno to pytanie a wypadło tyle kart. Nie wiedziałam do którego z panów dołączyć więc stwierdziłam, że może o mnie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivi123 napisał:

Nie. Zadałam tylko jedno to pytanie a wypadło tyle kart. Nie wiedziałam do którego z panów dołączyć więc stwierdziłam, że może o mnie 

Okey. Rozumiem je, że mocno śledzi Cię przeszłość.  Wpływa na kondycję ogólną Ciebie i przyszłego działania. 

 

Tak po krótce, to każdy z  Panów odnośnie tego jak jest i  (ważne) jak będzie pokazują się  buławy. Ty z kolei poobijana jesteś szukasz uczucia,  nie ognistego  romansu tylko.  

Najbliżej Ciebie na moje wyczucie leży pierwszy "y"  2 kielichy dobrze zwiastują bo on ma  5 kielichów,  zawsze można jakieś dobro, fajne uczucie wykrzesić wzajemnie. A dalej zobaczymy.  

 

Pozostali gdzieś za gorący są. Niezdecydowani etc. Lecący w jedną stronę. Pragnienia uczuć w nich nie widać, jeśli chodzi o Ciebie Twój wybór o jaki pytasz -   

jeśli chcesz wejść w ten ogień kochanków wjedz, ...ale  pamiętaj, by nie zabolało. O Ciebie mi chodzi. 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamandium napisał:

Okey. Rozumiem je, że mocno śledzi Cię przeszłość.  Wpływa na kondycję ogólną Ciebie i przyszłego działania. 

 

Tak po krótce, to każdy z  Panów odnośnie tego jak jest i  (ważne) jak będzie pokazują się  buławy. Ty z kolei poobijana jesteś szukasz uczucia,  nie ognistego  romansu tylko.  

Najbliżej Ciebie na moje wyczucie leży pierwszy "y"  2 kielichy dobrze zwiastują bo on ma  5 kielichów,  zawsze można jakieś dobro, fajne uczucie wykrzesić wzajemnie. A dalej zobaczymy.  

 

Pozostali gdzieś za gorący są. Niezdecydowani etc. Lecący w jedną stronę. Pragnienia uczuć w nich nie widać, jeśli chodzi o Ciebie Twój wybór o jaki pytasz -   

jeśli chcesz wejść w ten ogień kochanków wjedz, ...ale  pamiętaj, by nie zabolało. O Ciebie mi chodzi. 

Masz rację. Wrak uczuciowy już ze mnie. Boję się czegokolwiek. Nie wiem jak to wychodzi, że zawsze ktoś koło mnie się kręci. 

Jeśli chodzi o 3 - zakochany. To źle się skończy. Różnica wieku i odległość. :(

Z jedynka rozstaliśmy się niedawno więc nie wiem czy rydwan mówi, o rozstaniu czy powrocie, w sumie na logikę nie można odejść od czegoś co na tą chwilę nie istnieje 

3 mega spokojna i miła. 

Ech :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Rydwan to pójście osobnymi drogami. Widać, że pierwszy Pan przechodzi trudny czas i zapewne analizuje, dlaczego wszystko legło w gruzach, ale on z czasem już pogna dalej. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mezza napisał:

Dla mnie Rydwan to pójście osobnymi drogami. Widać, że pierwszy Pan przechodzi trudny czas i zapewne analizuje, dlaczego wszystko legło w gruzach, ale on z czasem już pogna dalej. 

Ja ogólnie mimo! że nie na temat nie rozumiem kart wieża śmierć i odrodzenie. Chodzi mi o osobne karty. Np. Jeśli już nic nie ma i ludzie się nie widzą i wyjdzie śmierć to śmierć będzie jako odrodzenie, transformacja, bo na logikę uśmiercić śmierci nie można (coś nie istnieje) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpisze znaczenie kart na przykładzie np.problemow w relacji. 

Wieża to będzie cos nagłego, czego się nie spodziewamy np. Partner informuje, że odchodzi, a przecież jeszcze tydzień temu planowaliście wspólna przyszłość. 

Śmierć to powolna transformacja, a więc będzie się psuło, ludzie będą się od siebie oddalać, ale nie zafunduja sobie takiej terapii szokowej jak przy Wieży. Finalnie Śmierć także cos kończy, ale czynniki są bardziej wewnątrz np. Obie osoby się zmieniły, są na innym etapie w życiu i nagle już nie jest im po drodze. Stopniowa transformacja. 

Sąd Boży to raczej jest mega źle, ale nagle dochodzimy do jakiegoś punktu, że nie ma sensu zabijać tego, co już zbudowaliśmy. Relacja się odradza. Ewentualnie osoba wraca do jakichś wcześniej wyuczony h schematów, więc cis się skończy, ale za chwilę będziemy mieli powtórkę z rozrywki, ale już pod inna postacią. 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o konkretne pytanie czy wróci? 

W pytaniu co jest między nami? śmierć wieża sąd bozy i rydwan - wiadomo koniec. 

Przepraszam, że tak dopytuje bo zawsze z tym mam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivi123 Szkoda, że jednak nie spojrzałaś na żadna z moich wrozb i nie podzieliłaś się swoją interpretacja. Przejrzałam twoje wątki, które zazwyczaj wstawiasz, ale kompletnie nie dzielisz się interpretacjami u innych. Słowem bierzesz, ale nic nie dajesz od siebie. Kiedyś dziewczyny bardzo tego pilnowały, aby była równowaga w wymianie energii na forum. Warto sobie to przemyśleć. 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale w tel wyświetlały mi się tylko Twoje odpowiedzi na pytania innych. Może źle patrzyłam. Wiem, że to nie jest wytłumaczenie żadne. Może mam mętlik w głowie. Przepraszam. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ivi123 napisał:

Masz rację ale w tel wyświetlały mi się tylko Twoje odpowiedzi na pytania innych. Może źle patrzyłam. Wiem, że to nie jest wytłumaczenie żadne. Może mam mętlik w głowie. Przepraszam. 

:1s_c:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

Dodaje od razu, że nie jestem z trzema na raz. Jest trzech panów w moim życiu i nie wiem co z tego wyjdzie na kogo uwagę zwrócić. 

Wypadły same... Przypuszczam, że dla mnie

4 kije, 2 miecze, 8 pucharow, 6 pucharow

Może masz swój świat i sama nie wiesz czego tak naprawdę chcesz Karty mówią o rozstaniach i powrotach,o zmienności emocji.

W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

 

Pan x 

1. Co jest? 

9 MIECZY, 8 MIECZY, 7 PUCHAROW

Owszem,może mieć problemy natury emocjonalnej,lęki i obawy przed zaangażowaniem się,może też skakać z kwiatka na kwiatek właśnie z powodu strachu przed bliższymi relacjami.Pan dobry do romansu,przygody.

2. Będzie między nami

KRÓLOWA BULAW, 6 MONET, RYDWAN

Możliwe,że wykażesz inicjatywę,zaczniesz się angażować,możliwy seks i to się może rozjechac,bo możesz za mocno na niego naciskać.

 

Pan y

1. Jest

5 pucharow, 2 kije, mag

On ugrzązł w przeszłości.Moze potrzebuje terapii,bo coś się za nim ciągnie.On tak szybko się nie zakochuje.Moze niebawem wykona ruch w Twoją stronę,wyjdzie z inicjatywą.

2. Bedzie

2 PUCHARY, 8 Kijów, 9 monet

Mile spotkania,randki, wszystko będzie działo się szybko, luźny układ może z tego wyjść.

 

Pan y

1.jest

5 kijow, król kijow, królowa monet

Może się dużo dziać u niego w życiu,ale i w tej znajomości,może dużo piszecie,rozmawiacie,podobasz mu się,może uważać,że jesteś poukładana.

 

5 buław to karta konkurencji,zatem przy nim może być kilka zainteresowanych nim pań,facet może mieć "to coś".

2 bedzie

Rycerz Kijów, kochankowie, 10 kijow

On będzie zabiegal,będą randki,seks,to może być trudna relacja,z przeszkodami,mogą pojawić się problemy,ale do przejścia.Mysle też,że ktoś może stanąć Wam na drodze.

 

 

 

 

 

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

 Weryfikacja

 

Dodaje od razu, że nie jestem z trzema na raz. Jest trzech panów w moim życiu i nie wiem co z tego wyjdzie na kogo uwagę zwrócić. 

Wypadły same... Przypuszczam, że dla mnie

4 kije, 2 miecze, 8 pucharow, 6 pucharow

Pragnę szczescia, boję się podejmowania jakiejkolwiek decyzji. Lepiej mi odejść zostawić wszystko niż podejmować decyzje. Wolę zająć się sobą... Bezpieczniej 

 

Prawda. Do tej pory jest mi bezpieczniej sama ze sobą

 

Pan x 

1. Co jest? 

9 MIECZY, 8 MIECZY, 7 PUCHAROW

cierpi, nie może spać w nocy, myśli, odciął się od wszystkiego, stoi w miejscu, nie wie co ma zrobić. Może mieć kilka opcji 

 

W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

2. Będzie między nami

KRÓLOWA BULAW, 6 MONET, RYDWAN

Zmienię się w królowa bulaw. Pojawi się kontakt, pan będzie chciał czegoś ode mnie, ale ja już nie będę taka jak kiedyś, rydwan-przyjedzie? 

Zero kontaktu. 

W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

Pan y

1. Jest

5 pucharow, 2 kije, mag

Pan jest nieszczęśliwy, może ktoś go skrzywdził, czegoś mu brakuje w życiu, będzie próbował, będzie działal żeby coś że znajomosci wyszlo

2. Bedzie

2 PUCHARY, 8 Kijów, 9 monet

Uczucie, mile spędzanie razem czasu, wszystko bardzo szybko będzie się działo. Będę szczesliwa

Znajomość zakończona. Ta osoba była owszem miła i grzeczna, ale tak niedomyślna i niemyslaca, że zwatpilam. 

W dniu 18.08.2023 o 22:05, ivi123 napisał:

 

Pan y

1.jest

5 kijow, król kijow, królowa monet

Potyczki słowne, może dużo pisania ze sobą, jest osobą egoistyczna, pewna siebie. Dla niego jestem kimś ważnym, kimś kto może byc partnerka na stale

 

2 bedzie

Rycerz Kijów, kochankowie, 10 kijow

Jakieś decyzje szybkie, konkretne co do naszej relacji, może pojawić się ktoś 3 i z tego powodu będą problemy, ciężko mu z tym bedzie

Oj pan faktycznie na swoim chce postawić zawsze. Duzo pisania. Jak ja się śmieje 10 rozwodów za nami i ślubów. Wiem.,ze jestem ważna osoba dla niego. Jednak nic z tego nie będzie, nie dam rady z taką huśtawka emocjonalna. 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...