Skocz do zawartości

Rozwój nowej relacji


Elżbieta88

Rekomendowane odpowiedzi

Rozkład partnerski

 

Proszę o pomoc w interpretacji rozkładu partnerskiego. Dotyczy nowej znajomości koleżeńskiej. Wg mnie jest dość dobry, jednak zastanawia mnie diabeł w postawie A.

 

Ogólnie widzę to jako:

- A. postawa diabeł - kłamstwo lub nie do końca szczere intencje, ewentualnie jakaś blokada i tu mam wrażenie, że zatrzymanie w przeszłości, coś nie zostało przeżyte. Wg mnie wychodzi poprzedni związek. Poznaliśmy się dzień po tym, gdy zakończył relację z dziewczyną.

- A. uczucia królowa buław - ciepłe, pozytywne, ewentualnie rozważam możliwość, że tu pojawia się była w odniesieniu do diabła, że to do niej coś czuje. 

- A. co wnosi kapłan - rozwaga, dużo mówi, ale z rozsądkiem, będzie dobrym przyjacielem. 

- A. myśli as kielichów - myśli o nowym początku, ewentualnie rodzi się jakieś uczucie. 

- B. postawa rycerz denarów - wiem czego chcę, jestem stabilna i dzielę się dobrami materialnym. 

- B. uczucia V buław - walczę ze swoimi uczuciami, nie jestem ich pewna, za bardzo się na tym skupiam. Jakbym chciała czegoś więcej, ale się blokuję. 

- B. co wnosi X denarów - bliskość, rodzinność, pewną intymność, ale też kwestie materialne. 

- B. myśli paź buław - duża ufność, wręcz naiwność, ale też czystość intencji, lekkie oderwanie od rzeczywistości i bujanie w obłokach. 

- na czym opiera się relacja paź kielichów - bliskość emocjonalna, choć w początkowym etapie, podobna wrażliwość.

- przyszłość relacji X kielichów - bardzo dobra i trwała relacja.

 

Generalnie, choć trochę trudno mi w to na dziś uwierzyć, bo tylko się kumplujemy, wydaje się, że rozkład wskazuje rozwój relacji w kierunku związku, a biorąc pod uwagę, że w rozkładzie pojawia się kapłan i X kielichów, wręcz małżeństwa. 

 

Co o tym myślicie? Zbyt optymistycznie podeszłam do sprawy? Może to tylko fajna przyjaźń? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A postawa
Wspomnialas, ze poznaliscie sie dzien po zakonczeniu relacji z kims innym... Tutaj wydaje mi sie, ze jesli on jest Toba zainteresowany to to jest troche zbyt szybkie i niekoniecznie zdrowe. Tak jakbys byla zastepstwem owej dziewczyny w jego zyciu, poniewaz czul taka potrzebe (w koncu wazny element sie wykruszyl i teraz pozostala tam pustka), Diabel moze mowic o czysto materialnych korzysciach, lub ogolnie o korzysciach kierowanych ego, to sie za dobrze nie konczy. Dlatego tez wskazuje na toksyczne relacje, zachownia w takiej relacji.
 

A uczucia
Tez moga byc do Ciebie. Rownie dobrze moze Ciebie widziec jako Krolowa bulaw, osobe ktora jest "trudna do zdobycia" jest dla niego jakiegos rodzaju wyzwaniem, ale jest bardzo pociagajaca przy tym. Ta karta dla mnie nie ma w sobie tesknoty, a rozklad jest na wasza dwojke.
 

A co wnosi
Tak jest rozwazny, ostrozny, moze kieruje sie wiedza, ktora zdobyl w przeszlosci, po poprzednich relacjach. Podejmuje przemyslane kroki. Moze tez pokazywac Ci od razu otwarcie, ze to jest relacja, w ktora on chcialby sie angazowac.
 

A mysli
Tak tutaj mysle, ze raczej to ma byc nowy poczatek dla niego po poprzednim, nieudanym zwiazku. To ma w glowie, z taka intencja do Ciebie przychodzi - chcialby angazowac sie w ta relacje i rozwinac ja do czegos glebszego, wzniesc na poziom wyzej jakikolwiek by nie byl.


***

B postawa
To co napisalas, i przy okazji moze pokazywac, ze sama chetnie inwestujesz czas w ta osobe i tez przyczyniasz sie aktywnie do budowania tej relacji.
 

B uczucia
Tak w srodku mozesz miec jakies blokady, konflikt wewnetrzny. Jeszcze jakies niepewnosci odnosnie tej relacji. Cos sie tutaj nie zgadza i kloci ze soba. 
 

B co wnosisz
Tutaj mysle ze to co napisalas.
 

B mysli
Tu tez moim zdaniem widac to, ze chcialabys angazowac sie w ta relacje i rozwijac ja mimo wszystko. Podswiadomie podejrzewasz raczej, w ktora strone moze isc ta relacja, bo postawilas partnerski ;) I karty zreszta wyszly dosc interesujace pod tym wzgledem.

***

Na czym opiera sie relacja
Tak tutaj stopniowo przywiazujecie sie do siebie emocjonlanie i stopniowo poglebiacie ta relacje.
 

Przyszlosc relacji
No tutaj tylko sie cieszyc, tak moze byc z tego udany zwiazek. Czy malzenstwo? Nie zawsze, co do tego raczej moim zdaniem warto ewentualnie zadac pytanie gdzies w przyszlosci. Ale wyglada na cos dlugoterminowego i stalego.

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe karty i dobrze rokujące.  

 

Postawa w Diable i uczucia może  być ex, jednak małe prawdopodobnieństwo,  bo dalsze karty mówią o czym innym. Stawiam, na początki  zakochania z Diabłem i Kr. Buław. 

 

Jak to na początku bywa, buzuje co nie co. Postawa Diabła zapala czerwone lamki, ale w położeniu takich kart jakie są, nie powinna. 

 

Energia kart po rozstaniu na karty jakie na Pana wypadły może się zmienić, ale Diabeł to AW! 

 

 Tobie w uczuciach też ognia nie brak. Aż się rwiesz. Niemniej panujesz na sobą. 

 

U Ciebie tak samo, liczysz na więcej i myślisz o romansie, poznawaniu się. 

 

10 kielichów na rozwój lepszej karty nie trzeba. 10 kielichów tyczy rozwoju, gdyby była w innym położeniu i syt. jaką opisujesz można by było inaczej do niej podjeść. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lilliana napisał:

B mysli

Tu tez moim zdaniem widac to, ze chcialabys angazowac sie w ta relacje i rozwijac ja mimo wszystko. Podswiadomie podejrzewasz raczej, w ktora strone moze isc ta relacja, bo postawilas partnerski ;) I karty zreszta wyszly dosc interesujace pod tym wzgledem.

 

Stawiam partnerski na różne relacje. Np. z mamą albo z przyjaciółkami. Tak żeby sobie zobaczyć na czym stoję. :)

 

Ale to tak abstrahując. Natomiast przede wszystkim dziękuję Tobie i adamandium za odpowiedzi i... liczę, że się sprawdzi ta pomyślna wróżba. 

  • Lubię to! 1
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Elżbieta88 napisał:

 

Stawiam partnerski na różne relacje. Np. z mamą albo z przyjaciółkami. Tak żeby sobie zobaczyć na czym stoję. :)

 

Ale to tak abstrahując. Natomiast przede wszystkim dziękuję Tobie i adamandium za odpowiedzi i... liczę, że się sprawdzi ta pomyślna wróżba. 

 

Proszę, niech się dzieje dobrze.  

 

Daj znać co tam dalej na froncie będzie...:1s_c:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2023 o 21:01, Elżbieta88 napisał:

Rozkład partnerski

 

 

- A. postawa diabeł - może nie być do końca z Tobą szczery i trochę próbować manipulować ale ta karta może też świadczyć o tym że ma do Ciebie silny pociąg fizyczny

- A. uczucia królowa buław - bardzo mu się podobasz przede wszystkim fizycznie . Nie sądzę żeby chodziło o była .Myślę że wtedy pokazała by się Cesarzowa to jest oficjalna partnerka .

- A. co wnosi kapłan - kapłan to karta zasad moralnych .On może mieć swoje własne zasady którymi się kieruje w życiu i może chcieć wasza relacje pod nie podporządkować . 

- A. myśli as kielichów - myślę że jest zainteresowany żeby inwestować w wasza relacje . Trochę chyba podekscytowany 

- B. postawa rycerz denarów - wiesz czego chcesz i jak to osiągnąć ,nie zamierzasz nic robić szybko .

- B. uczucia V buław - myślę że masz jakiś konflikt wewnętrzny .Pewnie spowodowany obawami o jego była partnerkę .Zastanawiam się czy nie jesteś w jakiś sposób o nią zazdrosna 

- B. co wnosi X denarów -masz duzo do zaoferowania i chętnie się z nim tym podzielisz .Chciała byś poważnej relacji  

- B. myśli paź buław - jesteś zdeterminowana żeby coś z tego wyszło .Zależy Ci na kontaktach z nim .Jeżeli on wyjdzie w Twoją stronę z inicjatywą Ty pójdziesz za nim .Ale jeżeli on przestanie Cievadorowac to też jesteś w stanie odpuśc 

- na czym opiera się relacja paź kielichów - tu mam wrażenie że oboje chcecie kogoś obdarować uczuciem . Jesteście otwarci na relacje ale do relacji daleka droga 

- przyszłość relacji X kielichów - może zapowiadać trwały związek ale z tą kartą trzeba uważać bo może pokazywać że to co jest teraz to jest maksimum tego co możecie razem osiągnąć .

Widać że tutaj są chęci z  obu stron . 

Ale uważaj bo on niedawno zakończył relacje mogą nie być zabliźnione wszystkie rany a on może potrzebować plasterka . 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...