Skocz do zawartości

Ćwiczenia gdzie jest mój pamiętnik.


adamandium

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderators

Przypominam, że jest to sekcja ćwiczeń i warsztatów, więc proszę o przeczytanie obowiązujących tu zasad i dostosowanie się do nich.

Konkretnie: tytuł tematu nijak ma się do treści ćwiczenia a odpowiadający nie mogą wymagać podawania danych.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ejbert napisał:

Przypominam, że jest to sekcja ćwiczeń i warsztatów, więc proszę o przeczytanie obowiązujących tu zasad i dostosowanie się do nich.

Konkretnie: tytuł tematu nijak ma się do treści ćwiczenia a odpowiadający nie mogą wymagać podawania danych.

Oj, przepraszam.  

 

Pytanie moje jest w zamiarze ćwiczeń.  

Moderator usunie mój temat, czy mam poprawić za pomocą edycji tytuł ćwiczenia. Włacznie z poprawieniem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ejbert napisał:

No nie, to nie kaczogród - popraw sama, wg. własnego pomysłu albo zleć usunięcie i napisz nowy - to Twój temat i Ty o nim decydujesz :))

 

Dobrze wg własnego pomysłu.

 

Dobrze, tu nie kaczogród.:obled: 

 

Dziękuję. 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • adamandium zmienił tytuł na Ćwiczenia gdzie jest mój pamiętnik.

 

 

 

 

 

 

 

21 godzin temu, adamandium napisał:

U kogo jest mój pamiętnik?  

 

Co się z nim stało ?

U kogo jest mój pamiętnik 

Królowa Kijów  9 kielichów 7 denarów 

U kobiety .Królowa Kijów może pokazywać przyjaciółek lub matkę .Możliwe też że karty pokazały że Ty go teraz masz .

9 kielichów pokazuje osoby które mają dużo do zaoferowania ale raczej problemy z bliskimi .Pokazuje takie miejsca gdzie jest dużo ludzi np portale społecznościowe 

7 denarów to ciekawa karta pokazuje zazwyczaj dom 

Myślę że może być u jakiejś kobiety w domu .

 

Co się z nim stało 

3 mieczy sprawiedliwość sąd ostateczny śmierć 7 kielichów 

3 mieczy pokazuje jego utratę .Sprawiedliwość to karta uporządkowania swoich spraw czasem powrotu do tych takich które dawno odsunęliśmy od siebie .

Sąd jest karta sprawiedliwości przeznaczenie ale też spotyka nas to na co zasłużyliśmy Później mamy śmierć czyli wielką transformację i odchodzenie tego co nam nie służy .I na końcu 7 kielichów karta iluzji marzeń 

 

Mam takie wrażenia jak by karty pokazały że ktoś na kimś chciał się odegrać ale nie do końca mu to wyszło .Możliwe że ktoś chciał dać Ci nauczkę ale później odpuścił ale jego plany się nie powiodły .

Czy ktoś chciał pokazać albo pokazał Twój pamiętnik innym osoba ? 

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pamiętnik jest w domu matki złodzieja. Napewno. 

 

Czy ktoś chciał pokazać albo pokazał Twój pamiętnik innym osoba ?  

 

Złodziej zuchwale go wykorzystał. Innym osobom raczej nie, ale dla nasycenia chorego ego i chorej głowy! Także nie mam pamiętnika zgadza się. Jak chorym trzeba być, aby pisać, że się go ukradło i szczycić się tym?! 

_____________________________________________________ 

 

Blisko jesteś pisząc nauczka, tylko energia się odmieni - nauczkę za kradzież to ja dam i nie odpuszczę.  

 

Dużo trafiłaś w sedno - dziękuję. I gratuluję. :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...