Skocz do zawartości

Kurs


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam się na kurs językowy. Jednak trochę się boje czy sobie poradzę ze względu na poziom. Mogłam próbować na niższy czułabym się bezpieczniej. Kurs będzie prowadzić kobieta.

 

jak sobie poradzę na kursie?

 

kolo fortuny X, świat XX, 5 pucharów, as pucharów 

 

będzie ciężko może będę marudzić trochę będę zdołowana albo zmęczona, bo po pracy wieczorami.

 

Czy będzie mi się tam podobało?

 

król pucharów, wieża XVI, król buław 

 

raczej tak tylko kwestia tego czy będę dobie radzić czy nie 

 

Jakie korzyści lub niekorzyści przyniesie kurs?

 

Rydwan VII, 3 buław, 6 monet położyłam król mieczy. 
 

Bogactwo w postaci wiedzy, umiejętności , nowych możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie poradzisz?-
Z kolem fortuny roznie moze byc. Ja mam wrazenie, ze bedziesz myslala o tym czy nie przeniesc sie na nizszy poziom i nie zaczac od poczatku (swiat,as kielichow). To nie tak, ze ten kurs okaze sie slaby. Na pewno cos z niego wyciagniesz,ale mozesz miec poczucie, ze nie do konca sobie radzisz (5 kielichow)


Czy bedzie ci sie podobalo?-
Twoje nastawienie moze sie nagle zmienic przez Wieze, ale to nie powinno byc jakies wielkie rozczarowanie. W krolach bedziesz miec wszystko pod kontrola. Moze wlasnie potwierdzi sie, ze to jeszcze za wysoki poziom dla Ciebie,ale nie przytloczy Cie to i nie stracisz motywacji.


Co przyniesie kurs?-
Zweryfikujesz swoje obecne umiejetnosci i zastanowisz sie co dalej w kierunku nauki tego jezyka.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2023 o 15:47, Lilliana napisał:

Jak sobie poradzisz?-
Z kolem fortuny roznie moze byc. Ja mam wrazenie, ze bedziesz myslala o tym czy nie przeniesc sie na nizszy poziom i nie zaczac od poczatku (swiat,as kielichow). To nie tak, ze ten kurs okaze sie slaby. Na pewno cos z niego wyciagniesz,ale mozesz miec poczucie, ze nie do konca sobie radzisz (5 kielichow)


Czy bedzie ci sie podobalo?-
Twoje nastawienie moze sie nagle zmienic przez Wieze, ale to nie powinno byc jakies wielkie rozczarowanie. W krolach bedziesz miec wszystko pod kontrola. Moze wlasnie potwierdzi sie, ze to jeszcze za wysoki poziom dla Ciebie,ale nie przytloczy Cie to i nie stracisz motywacji.


Co przyniesie kurs?-
Zweryfikujesz swoje obecne umiejetnosci i zastanowisz sie co dalej w kierunku nauki tego jezyka.

Nie da się przenieść to jest już stworzona pod nas grupa i nie do początkującej już tyle lat się uczę tego języka, ze mocne podstawy mam opanowane:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, panna.marta napisał:

Nie da się przenieść to jest już stworzona pod nas grupa i nie do początkującej już tyle lat się uczę tego języka, ze mocne podstawy mam opanowane:


Nie mialam na mysli przeniesienia do grupy osob poczatkujacych. Mowiac "zaczac od poczatku" mialam na mysli wybranie nowej grupy, nowego miejsca. Ale takie przeniesienie nie jest tez nigdy gwarantowane czy ustalone, oczywiscie to tylko moja interpretacja energii,towarzyszacej aury:) Pozdrawiam i powodzenia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...