Skocz do zawartości

Karty klasyczne - wróżba


Venatrix89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Powròżyłam dziś sobie z kart klasycznych. Zadałam 2 pytania i na każde z nich wyciągnęłam jedną kartę.

1 pytanie Czy moje małżeństwo będzie trwałe: As kier 

2 Czy będziemy mieć dzieci: odwrócony walet karo.

O ile As kier jest łatwy w interpretacji i jest to pozytywną odpowiedź na moje pytanie to nie wiem jak mam rozumieć odwróconego waleta karo na pytanie o ciążę. Czy ktoś może pomóc?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ismer,

Co może oznaczać odwrócona 9 kier jako rada z kart klasycznych?

na przyszłość związku wyszedł mi as pik, jako rada właśnie ta odwkrocna 9 kier a na ogólny bilans związku królowa karo.

Nie kumam kart odwróconych jako rada.

z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@Venatrix89 właściwie znaczenie kart zależy w dużej mierze od tego, jakiej talii się używa (24/32/52 karty) i od przyjętego systemu, w tym, czy jest on z odwróceniami czy bez.

Ty odwróceń używasz, więc znaczenie takiej karty jest albo odwrotne od jej pozycji prostej albo ma swoje znaczenie osobne, niezależne od pozycji prostej.

Poza tym nie wszystkie karty odwrócone karty mają taki sam stopień niekorzystności, kara i kiery pomniejszają dobro, lecz rzadko kiedy wieszczą nieszczęście, muszą mieć nieciekawe towarzystwo, żeby wnioskować o czymś bardzo niekorzystnym. A czytane jako jedna karta to na pewno nie, po prostu dodają ciemniejszej barwy zagadnieniu, mogą doradzać czego unikać, lecz same z siebie nie wywołują negatywnych skutków.

 

I teraz: jedna karta - 9 kier na pozycji rady powinna odpowiadać swym znaczeniem pozostałym wylosowanym kartom. Może w tym kontekście oznaczać, byś zwróciła uwagę na dokumenty (np. na intercyzę, jeśli macie ją w planach, lub na inne ważne zapisy majątkowe związane z małżeństwem, mieszkaniem, kredytem, współnym kontem itp.)

Może też oznaczać, by unikać nieporozumień, niedomówień, sporów "o nic", nadmiernej zazdrości, dawania posłuchu plotkom i wyjaśniać wszystko na bieżąco, nie czekając aż problem narośnie. 

A może być tak, by samej nie nawiązywać romansów czy też mieć oko na partnera, bo co tu dużo mówić, 9 jest kartą nieudanego romansu i w niektórych przypadkach zdrady. Przy damie karo - może to być koleżnaka, przyjaciółka, siostra, osoba młodsza od pytającaj. 

I jeszcze jedno, ważne w każdym pożyciu: seks - przy odwróceniu 9 karo może po prostu w tej sferze wkraść się nuda lub niezadowolenie którejś ze stron. Trudno wprawdzie zmuszać się do tego, czego się w seksie nie akceptuje, lecz to zawsze musi być określone i ustlone przez obie strony i nie może być tak, by jedno w jakikolwiek sposób wymuszało na drugim zaspokojanie swoich potrzeb. 

 

Nie znam waszej sytuacji i trudno mi określić, czego rada odwr. 9 kier może dotyczyć, stąd wymieniłam kilka podstawowych jej opcji. 

W sumie na przyszłość związku, to nie są złe karty, As pik oznacza powagę sprawy, 9 kier zwrócenie uwagi na to, co może być potencjalnie nieprzyjemne, a Dama karo to dobre wieści w temacie finansów, osiągnięcie celu, odmiana losu, ogółnie radość, zadowolenie z sytuacji.

To ułożenie informuje także o tym, że jesteś przed podjęciem jakiejś ważnej decyzji, może być tak, że masz jeszcze jakąś alternatywę i rozważasz, co (ew. kogo) wybrać. 

  • Medal 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wyczerpująca odpowiedź.

Jesteśmy 8 lat razem w tym tydzień po ślubie, więc żadnego innego wyboru nie ma :D

Faktycznie jesteśmy przed decyzją o intercyzie. 

Zazdrość bywa po obu stronach, faktycznie może ta 9 właśnie to oznaczać plus przestrogę żeby nie kłócić się o pierdoły. 

Woadomo że po 8 latach nie związek nie jest już taki sam jak na początku ale nudy nie ma :D

pozdrawiam :)

  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
19 godzin temu, Venatrix89 napisał:

Faktycznie jesteśmy przed decyzją o intercyzie. 

 

I to może być główny punkt programu. Intercyzy zawiera się z rozmaitych powodów. W tym pytaniu karty mogły podpowiedzieć, by nie kierować się tylko uczuciami, emocjami, wypracowanym zaufaniem i żywiołowo zgodzić się na warunki, lecz również pomyśleć nad tym, w jaki sposób zredagować umowę, by była korzystna i by w razie awarii któraś ze stron nie została na lodzie. Nawet jak ktoś będzie chwilowo zawiedziony postawą drugiej strony.

 

20 godzin temu, Venatrix89 napisał:

Zazdrość bywa po obu stronach, faktycznie może ta 9 właśnie to oznaczać plus przestrogę żeby nie kłócić się o pierdoły. 

 

To na pewno, większość partnerów kłóci się o pierdoły, o których w chwili kłótni myśli jak o najważniejszej sprawie życia ;) 

Tu bym powiedziała, że rada bardzo profilaktycznie wyszła, lecz jeśli faktycznie takich sporów macie więcej niż ustawa przewiduje, to trzeba zażyć stoperan. Tzn. dać sobie na wstrzymanie :D 

  • Lubię to! 2
  • Medal 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...