Skocz do zawartości

Czarna postać


beablica

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam bardzo źle doświadczenie . Ale może od początku......

Mieszkanie które wygrałam na przetargu czynszowym było nie zbyt piękne ale nie miałam wyjścia ,musiałam się przeprowadzić z dziećmi. Ubikacja na korytarzu,stan techniczny mieszkania  pozostawiały wiele do życzenia. Pewnego dnia idąc do mojego ,,pięknego wychodka,, zobaczyłam czarna zakapturzona postać. Stał przy schodach . Wystraszyłam się ale pomyślałam że jestem przemęczona. Dzieci, dom itd..... Jednak nie wiedziałam jak bardzo się mylę....

Tej samej nocy ,ta postać przyszła do mnie ,pochyliła się i wyciągała że mnie całą radość.(jeśli oglądalności Harrego Pottera to właśnie tak to wyglądało.)Jakiś wewnętrzny głos kazał mi się obudzić . Obudziłam się przytuliłam maleńkiego wtedy synka do piersi i choć minęło 16 lat wciąż się boje.(ktoś komu opowiedziałam zaraz po zdarzeniu powiedział że mam szczęście że żyje) Miesiąc później w mieszkaniu wybuch pożar . Aniołowie jednak czuwali nad nami bo nikogo nie było w domu,. jak się później okazało sąsiedzi mówili że w tym mieszkaniu zostało popełnione morderstwo..Mieszkam gdzie indziej,od 14 lat. Rok temu zmarli teściowie od 2 dni znów widzę postać również jak wtedy czarna mój syn natomiast widział białą poświatę Boje się bo syn idzie na operację . Mam jednak nadzieję że Aniołowie będą czuwać bo syn ma całe życie przed sobą . Może macie jakieś  sposoby????? Modlitwa za zmarłych? Jakieś rady?

  • hmmm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...