Skocz do zawartości

Wróżba runiczna dla 10 osób z prośbą o późniejsza weryfikację


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

To ja mam pytanie : czy uda mi się bez przeszkód zakończyc prawie roczny kontrakt w obecnej pracy ( koniec to lato przyszłego roku) czy po drodze nie będzie żadnych, przykrych niespodzianek.

Edytowane przez Stella111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.11.2023 o 09:31, Stella111 napisał:

To ja mam pytanie : czy uda mi się bez przeszkód zakończyc prawie roczny kontrakt w obecnej pracy ( koniec to lato przyszłego roku) czy po drodze nie będzie żadnych, przykrych niespodzianek.

Z tego co widzę albo nastąpi ochłodzenie stosunków z osobami w pracy lub sama będziesz potrzebować dystansu, przemyślenia pewnych spraw. Kontrakt zakończysz bez przeszkód. Szczęśliwie wrócisz do domu. Masz ochronę berkano. 

 

Czy po drodze będą jakieś niespodzianki

Niespodzianki pozytywne. Szczęście, dotrzesz zwycięsko do wyznaczonego sobie celu i przez to pojawia się też profity finansowe 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 11:56, Anastazja979 napisał:

Poproszę o wróżbę na miłość. Jestem singielką.

Sprecyzuj. Jaki czas i konkretnie no czy do roku będę z kimś w związku? Pytanie ma być krótkie i zwięźłe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2023 o 16:35, Boombayah napisał:

To i ja poproszę. 

Czy osoba o której myślę będzie odrodzenie znajomości i może być z tego coś więcej? 

 

Dziękuję i pozdrawiam. 

Nie widzę tutaj odrodzenia lecz definitywny koniec i zamknięcie się na twoja osobę. Osoba chce się odciąć od ciebie. Wygląda na to, że jest jej dobrze tak jak jest w tej chwili. 

Przepraszam ale tak wyszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 1.09.2023 o 07:31, ivi123 napisał:

Tak jak w tytule. Wróżba do roku czasu. Warunek późniejsza weryfikacja

to ja też poproszę :)

 

Czy do końca roku kalendarzowego zamieszka z nami C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ivi123 napisał:

Sprecyzuj. Jaki czas i konkretnie no czy do roku będę z kimś w związku? Pytanie ma być krótkie i zwięźłe 

Czy do roku czasu będę z kimś w związku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ivi123 napisał:

Z tego co widzę albo nastąpi ochłodzenie stosunków z osobami w pracy lub sama będziesz potrzebować dystansu, przemyślenia pewnych spraw. Kontrakt zakończysz bez przeszkód. Szczęśliwie wrócisz do domu. Masz ochronę berkano. 

 

Czy po drodze będą jakieś niespodzianki

Niespodzianki pozytywne. Szczęście, dotrzesz zwycięsko do wyznaczonego sobie celu i przez to pojawia się też profity finansowe 

Dziękuję , kontrakt będzie jednak trochę  dłuższy, do jesieni przyszłego roku. W każdym razie na pewno wrócę z weryfikacją w przyszłym roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Priestess napisał:

to ja też poproszę :)

 

Czy do końca roku kalendarzowego zamieszka z nami C?

Potrzeba, konieczność wstrzymania się z tą decyzja zamieszkania C z wami. Musisz dobrze zastanowić się nad tym. Na końcu mam hagal. Niestety do końca roku coś się wydarzy i do tego nie dojdzie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Anastazja979 napisał:

Czy do roku czasu będę z kimś w związku?

Fajne masz runy :)

Początek nowego etapu, nowa droga przed tobą. Pojawi się odwzajemnione uczucie. Pamiętaj tylko ile dokładnie dajesz, tyle od drugiej osoby dostajesz. Jeśli zastojujesz się do tego i będziesz o tym pamiętać czeka Cię z tą osobą szczęście. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ivi123 napisał:

Fajne masz runy :)

Początek nowego etapu, nowa droga przed tobą. Pojawi się odwzajemnione uczucie. Pamiętaj tylko ile dokładnie dajesz, tyle od drugiej osoby dostajesz. Jeśli zastojujesz się do tego i będziesz o tym pamiętać czeka Cię z tą osobą szczęście. 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Godzinę temu, ivi123 napisał:

Potrzeba, konieczność wstrzymania się z tą decyzja zamieszkania C z wami. Musisz dobrze zastanowić się nad tym. Na końcu mam hagal. Niestety do końca roku coś się wydarzy i do tego nie dojdzie

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
W dniu 21.11.2023 o 22:18, ivi123 napisał:

Potrzeba, konieczność wstrzymania się z tą decyzja zamieszkania C z wami. Musisz dobrze zastanowić się nad tym. Na końcu mam hagal. Niestety do końca roku coś się wydarzy i do tego nie dojdzie

weryfikuję: C. zamieszkał z nami z początkiem grudnia, ale faktycznie wokół tej sprawy było bardzo dużo niejasności, niepewności, ciągłych zwrotów akcji i chaosu. Decyzja była trudna i wymagała namysłu. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...