Skocz do zawartości

Położę dla 10 osób. Karty tarota do roku czasu.


ivi123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ejbert zmienił tytuł na Położę dla 10 osób. Karty tarota do roku czasu.
  • Moderators

To ja pierwszy chętny.

Pytanie na szybko, na rozgrzewkę: idziemy w niedzielę na chrzciny no i potem na przyjęcie.

Jak przebiegnie to przyjęcie?

Pytanie ma swoje uzasadnienie, o którym napiszę w weryfce.

 

I drugie, już życiowe: mam źródło stałego dochodu, ale na minimalnym poziomie.

Myślę o pracy dodatkowej, mam projekt, dość mglisty jeszcze i nie wiem, czy wypali.

Pytanie: czy uda mi się go zrealizować, czy będę usatysfakcjonowany wynikiem finansowym.

Niezależnie od wyniku powyższego - czym mógłym się zająć, w czym mogę odnieść sukces, zarobić? 

Jaka w ciągu roku będzie moja kondycja zdrowotna? oczywista nie proszę o diagnozę, a o ocenę ogólną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ejbert napisał:

To ja pierwszy chętny.

Pytanie na szybko, na rozgrzewkę: idziemy w niedzielę na chrzciny no i potem na przyjęcie.

Jak przebiegnie to przyjęcie?

Pytanie ma swoje uzasadnienie, o którym napiszę w weryfce.

 

Na szybko przyjęcie. 

Dwa kije, 10 Mieczy odwtocona(nie odwracam a ta jednak taka wyszła) paź kielichow 

Myślę, że się wahasz czy iść na to przyjęcie czy nie, będzie tam ktoś kto Ciebie skrzywdził, przez kogo cierpiałeś lub zawiodłeś się na kims lecz ta sytuacja zmieni się. Ta osoba będzie bardzo miła w stosunku do ciebie i będzie chciała nawiązać kontakt w rezultacie sytuacja między wami się zmieni na pozytywna. 

Dalsza wróżba później bo właśnie wyjeżdżam na urlopik 

 

 

18 godzin temu, Ejbert napisał:

I drugie, już życiowe: mam źródło stałego dochodu, ale na minimalnym poziomie.

Myślę o pracy dodatkowej, mam projekt, dość mglisty jeszcze i nie wiem, czy wypali.

Pytanie: czy uda mi się go zrealizować, czy będę usatysfakcjonowany wynikiem finansowym.

Niezależnie od wyniku powyższego - czym mógłym się zająć, w czym mogę odnieść sukces, zarobić? 

Jaka w ciągu roku będzie moja kondycja zdrowotna? oczywista nie proszę o diagnozę, a o ocenę ogólną.

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Emma1 napisał:

Jestem chętna 

czy uda mi się zakupić auto we wrześniu?

Koło fortuny, 10 Mieczy odwrócona, moc

Na początku września sytuacja się zmieni. Być może zabraknie kasy na zakup lub będą ważniejsze wydatki, może być tak, że w tej chwili nie masz tyle żeby wymarzony samochód kupisz. 

Ogólnie to postawisz na swoim i ten samochód kupisz. 

Dociagnelam karty 3 kielichy i królowa monet. Świętowanie i opijanie zakupu 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez poproszę o wróżbę:

1. Jaki będzie werdykt sądu w najbliższą środę? I jaki będzie ostateczny?

2. Czy znajdę partnera do końca roku?

3. Czy dostanę pracę w uniwersytecie medycznym?

Dane wyślę na priv. Dziękuję serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo to ja też chcę. Czy spotkam kobietę, którą nazwę przyjaciółką? Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe czy w końcu podejmę stałe zatrudnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beatus napisał:

To ja tez poproszę o wróżbę:

1. Jaki będzie werdykt sądu w najbliższą środę? I jaki będzie ostateczny?

2. Czy znajdę partnera do końca roku?

3. Czy dostanę pracę w uniwersytecie medycznym?

Dane wyślę na priv. Dziękuję serdecznie

Dopiero po 25 odpowiedź mogę dać. Zapomniałam kart tarota na urlopik zabrac

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 2.09.2023 o 06:05, ivi123 napisał:

Na szybko przyjęcie. 

Dwa kije, 10 Mieczy odwtocona(nie odwracam a ta jednak taka wyszła) paź kielichow 

Myślę, że się wahasz czy iść na to przyjęcie czy nie, będzie tam ktoś kto Ciebie skrzywdził, przez kogo cierpiałeś lub zawiodłeś się na kims lecz ta sytuacja zmieni się. Ta osoba będzie bardzo miła w stosunku do ciebie i będzie chciała nawiązać kontakt w rezultacie sytuacja między wami się zmieni na pozytywna. 

 

Weryfikacja: nie wahałem się, to było przyjęcie, na którym i powinienem i chciałem być. 

Nie było tam nikogo, kto mnie skrzywdził, zawiódł, nie cierpiałem przez nikogo z obecnych tam osób.

Sytuacja wyglądała tak, że spotkały się dwie rodziny i miałem okazję poznać tę drugą rodzinę. Było bardzo miło, ludzie kontaktowi.

 

Obiecałem uzasadnienie pytania: "jak przebiegnie przyjęcie" - otóż są to 2 bardzo różne światopoglądowo rodziny, jedna to ateusze i antykościelni, druga wierzący i prokościelni, poza tym różni światopoglądem politycznym.  Zetknięcie tak skrajnych postaw w większości przypadków spotkań, nie tylko przy wspólnym stole, może wywołać co najmniej burzliwe dyskusje i konflikt. Te 10 mieczy mnie zmroziło, pomyślałem, że ani chybi będzie na miecze :D

Ale nie, nic takiego się nie zadziało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętna:) 

Czy znajdę pracę do końca września w dziedzinie, która mnie interesuje? Czy będzie to praca w tym miejscu, na którym mi najbardziej zależy, do którego chcę wysłać CV na dniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 18:33, NadziejaZoja napisał:

Oo to ja też chcę. Czy spotkam kobietę, którą nazwę przyjaciółką? Jak będzie wyglądało moje życie zawodowe czy w końcu podejmę stałe zatrudnienie?

Chcialabym zrezygnować z pierwszego pytania poproszę kogoś innego, przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

Jak mogę to i ja się dołączę 

1. Czekam na decyzje kredytowa i tu moje pytanie Czy rozpatrzą mój wniosek kredytowy pozytywnie?
 

2 Drugie dotyczy pewnego Pana czy tu są jakieś szanse na głębsza relacje? (Dane podam na priv)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 11:22, Anastazja979 napisał:

Czy do końca roku zmienię pracę (lub stanowisko w obecnej firmie) i czy będę zadowolona z nowego miejsca?

Muszę zmodyfikować pytanie. Już wiem, że zmieniam projekt w obecnej firmie. Zapytam więc tylko, czy będzie mi się tam dobrze pracowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...