Skocz do zawartości

Wrzesień


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam rozkład na wrzesień, Prosze o pomoc w interpretacji. Pod koniec miesiąca napisze tu w poście co rzeczywiście się spełniło i jak się potoczyło.

 

praca? Świat, 5 mieczy , królowa buław 

wyglada mi na to ,ze nie będę doświadczać spełnienia w pracy a wręcz będę chodzić podirytowana. Klienci mogą w stosunku do mnie zachowywać się nie okej.

rada? 7 mieczy , 6 kielichów 

wykazać się większym sprytem 

a 6 kielichów być bardziej miłą?


finanse? Siła , sad Boży, 5 monet 

mimo moich dużych starań finanse nie bedą się dobrze gromadzić.

 

w miłości? ( jestem w związku)

As monet, król kielichów , diabeł , królowa buław 

mysle ze będzie problem z dogadaniem się w związku pod kwestią uczuciową. Zamiast normalnie wyjaśnić pewne sprawy to diabeł będzie się przejawiał. Egoistyczne zachowania itd itp.

 

Co czeka mnie niespodziewanego? 
9 mieczy , diabeł , 7 monet 

włożę w coś wysiłek , ale niestety nie dojdzie to do pewnego skutku. Mogę się poddać i już nie wykonywać starania nad tym.

 

szkoła? 4 buław , 9 buław , 6 buław 

tu zapewne chodzi o towarzystwo otaczające mnie w szkole. Będę próbowała jakoś się do towarzystwa przyłączyć, nie będzie łatwo ale mimo wszystko zostanę zauważona.


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Już koniec miesiąca, wiec powiem co i jak się spełniło. 
 

kariera 

W pracy było jak najbardziej okej, może nie czułam się spełniona tak jak karta świat mi się z tym kojarzy, ale czułam , ze poszłam jakiś krok dalej i zyskałam nowe doświadczenia. 5 w relacjach u mnie mówi często o zażenowaniu postawą drugiej osoby , akurat w pracy czasem to było.  Tłumaczenie klientowi w kółko jedno i to samo a to i tak nic nie dało, ale tych sytuacji na szczęście wiele nie było.

Królowa buław w pracy kojarzy mi się jako wygadana osoba, tu raczej tego nie odczuwałam. Może królowa z 5 mieczy łączy się i mówi o tym , ze przez te zażenowanie nie mogłam się wykazać tą swoją częścią towarzyskości. Ostatecznie na koniec miesiąca wszystko pod tym kątem jest dobrze. Myśle , ze karta świat to ogół sytuacji a dwie obok poboczne sytuacje .. mniej znaczące.

 

Finanse 

Bardzo pozytywnie , aż szczerze mówiąc nie spodziewałam się ze tak dobrze pójdą. Byłam pod wielkim wrażeniem. Karta siła , odczułam taką sile i moc do tego , ze mogę zarobić więcej. Sad Boży zapewne chodzi o uświadomienie to sobie. 5 monet to dołek z którego wyszłam z poprzedniego miesiąca.

 

w miłości 

tu się działo strasznie dużo. Karta diabeł była jak najbardziej adekwatna do tych sytuacji które się pojawiały. Dużo kłótni , egoistycznych zachowań i nie porozumień oraz takie nadmierne myślenie o drugiej osobie i zastanawianie się czy to wszystko może się ułożyć czy jednak się zakończy. Raczej myśle , ze tu karty wszystkie się połączyły i opowiedziały sytuacje której szczerze mówiąc nie byłam w stanie odczytać a teraz rozumiem o co chodzi. 
 

Niespodziewane 

tu chodziło o miłość..

rozpacz (9 mieczy) , nadmierne oczekiwanie (7monet), przez złe sytuacje ( diabeł). Nie wiedziałam na czym stoje , było mi bardzo ciężko. 
 

szkoła 
tu nie zupełnie rozumiem. Karty wyglądały tak jakby miało wszystko się ułożyć. Nie dostałam się do szkoły przez wgląd na to , ze za mało osób było na semestr i szkoła nie była w stanie go rozpocząć. Na dłuższą metę nie przejęłam się tym , może dlatego objawiła się karta 6 buław.. ale nie rozumiem poprzednich 

9 buław to raczej walka/trudności które da się pokonać , ale z tym nie dało się nic zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...