Skocz do zawartości

Rozkład na miłość „Wymarzony partner dla singla”


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Z okazji dzisiejszego wyjścia Wenus z ruchu wstecznego, poczułam potrzebę położenia kart na miłość. Mam już kilka rozkładów w zanadrzu które całkiem dobrze się sprawdzają, a jednak poszperałam trochę po necie i znalazłam to oto „cudeńko”. 
 

Jeśli zatem jesteście tak samo ciekawi, co Los ma w zanadrzu w temacie relacji osobistych - polecam. 
 

Poniżej wklejam rozkład wraz ze swoimi kartami - jeśli ktoś ma ochotę podzielić się spostrzeżeniami i interpretacją - będzie mi miło. 
 

Jeśli ktoś wrzuci swoje karty z tym rozkładem, chętnie dorzucę swoją interpretację :) 

 

Rozkład wyglada następująco: 

 

                  1.                  2. 
                   
                  3.                  4. 
 

      5.                    6.                  7. 
 

                 8.                     9. 
 

 

1. Kiedy spotkamy naszą miłość? 
 

U mnie Król Mieczy - czyli zima albo bardzo odległy czas albo…wcale. 
 

2. Okoliczności spotkania. 
 

U mnie 9 Mieczy a więc będzie towarzyszył tym okolicznościom jakiś stres( u mnie ta karta czasem pokazuje zgubienie się gdzieś). 
 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera. 
 

U mnie As Buław - ktoś z inicjatywą, kontaktowy, zdecydowany. 
 

4. Myśli potencjalnego partnera na mój temat. 
 

U mnie 9 Kielichów a więc ktoś może postrzegać mnie jako osobę korzystającą z życia, zrelaksowaną, nie myślącą też o przyszłości, nastawioną na siebie i swoje przyjemności. 
 

5. Charakter znajomości. 
 

U mnie 3 Mieczy której nie lubię :/ Czyli ktoś może „odrzeć” mnie ze złudzeń, trzymać na dystans, a może będę miała zbyt wygórowane oczekiwania wobec tej znajomości. 
Może też oznaczać, że to ja kogoś „odrę” ze złudzeń i powiem „nie”( mogę nie być zainteresowana kontynuowaniem znajomości). 
 

 

6. Przeszkody, trudności. Co może przeszkodzić w byciu razem. 
 

U mnie 3 Kielichy czyli ktoś będzie nastawiony rozrywkowo, niekoniecznie by stworzyć monogamiczną relację. 
 

7. Prawdziwe intencje poznanej osoby. 
 

U mnie Cesarzowa - wbrew mylnym sygnałom w jakiś sposób ta osoba będzie chciała zaopiekować się mną( rodzicielskie instynkty) lub będzie we mnie widzieć partnerkę. 
 

8. Lekcja dla mnie jak również wskazówki jak się zachowywać, co robić. 
 

U mnie Cesarz a zatem lekcja by być nieugiętym i nie iść na kompromisy czyli „po mojemu albo wcale”. 
 

9. Przyszłość tej relacji, maksimum do osiągnięcia 

 

U mnie Królowa Kielichów czyli raczej poczucie osamotnienia i bycia zdaną na siebie. Czegoś mi będzie brakować w tej znajomości( tu karta pokrywa się z tą 3 Mieczy) czyli nie jest to osoba na dłuższą metę( docelowa na dłuższy czas). 
 

 

Patrząc na  kartę Cesarza oraz Cesarzowej w rozkładzie które są najsilniejszymi kartami w rozkładzie, wyglada na to, że nie mogę iść na kompromisy a kolejna znajomość ma mi dać lekcję by myśleć o sobie( i dziecku) i nie iść na kompromisy jeśli chodzi o relacje i jak ona ma wyglądać według mnie 


Nie, zdecydowanie to nie będzie jeszcze „ten”, a ja mam wrażenie, że sama go spławię. 

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gringe napisał:

Z okazji dzisiejszego wyjścia Wenus z ruchu wstecznego, poczułam potrzebę położenia kart na miłość. Mam już kilka rozkładów w zanadrzu które całkiem dobrze się sprawdzają, a jednak poszperałam trochę po necie i znalazłam to oto „cudeńko”. 
 

Jeśli zatem jesteście tak samo ciekawi, co Los ma w zanadrzu w temacie relacji osobistych - polecam. 
 

Poniżej wklejam rozkład wraz ze swoimi kartami - jeśli ktoś ma ochotę podzielić się spostrzeżeniami i interpretacją - będzie mi miło. 
 

Jeśli ktoś wrzuci swoje karty z tym rozkładem, chętnie dorzucę swoją interpretację :) 

 

Rozkład wyglada następująco: 

 

                  1.                  2. 
                   
                  3.                  4. 
 

      5.                    6.                  7. 
 

                 8.                     9. 
 

 

1. Kiedy spotkamy naszą miłość? 
 

U mnie Król Mieczy - czyli zima albo bardzo odległy czas albo…wcale. 
 

2. Okoliczności spotkania. 
 

U mnie 9 Mieczy a więc będzie towarzyszył tym okolicznościom jakiś stres( u mnie ta karta czasem pokazuje zgubienie się gdzieś). 
 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera. 
 

U mnie As Buław - ktoś z inicjatywą, kontaktowy, zdecydowany. 
 

4. Myśli potencjalnego partnera na mój temat. 
 

U mnie 9 Kielichów a więc ktoś może postrzegać mnie jako osobę korzystającą z życia, zrelaksowaną, nie myślącą też o przyszłości. 
 

5. Charakter znajomości. 
 

U mnie 3 Mieczy której nie lubię :/ Czyli ktoś może „odrzeć” mnie ze złudzeń, trzymać na dystans, a może będę miała zbyt wygórowane oczekiwania wobec tej znajomości. 
 

 

6. Przeszkody, trudności. Co może przeszkodzić w byciu razem. 
 

U mnie 3 Kielichy czyli ktoś będzie nastawiony rozrywkowo, niekoniecznie by stworzyć monogamiczną relację. 
 

7. Prawdziwe intencje poznanej osoby. 
 

U mnie Cesarzowa - wbrew mylnym sygnałom w jakiś sposób ta osoba będzie chciała zaopiekować się mną( rodzicielskie instynkty). 
 

8. Lekcja dla mnie jak również wskazówki jak się zachowywać, co robić. 
 

U mnie Cesarz a zatem lekcja by być nieugiętym i nie iść na kompromisy czyli „po mojemu albo wcale”. 
 

9. Przyszłość tej relacji, maksimum do osiągnięcia 

 

U mnie Królowa Kielichów czyli raczej poczucie osamotnienia i bycia zdaną na siebie.
 

 

Patrząc na  kartę Cesarza oraz Cesarzowej w rozkładzie które są najsilniejszymi kartami w rozkładzie, wyglada na to, że nie mogę iść na kompromisy a kolejna znajomość ma mi dać lekcję by myśleć o sobie( i dziecku) i nie iść na kompromisy jeśli chodzi o relację i jak ona ma wyglądać według mnie 

 

Król mieczy + 9 mieczy kojarzy mi się, że możesz poznać kogoś związanego ze służbą zdrowia albo więziennictwem. 

Przyszłość relacji: pan może Cię karmić mrzonkami o miłości, ale nie będzie zobowiązań z jego strony.

 

Karty byłyby ogólnie dobre, gdyby nie ta 3 mieczy w charakterze relacji. Chyba, że spotkacie się po to, żeby coś w sobie uleczyć, jeśli chodzi o emocje. Z tym cesarzem to racja - nie obniżaj swoich standardów. On szuka kobiety z charakterem, która zna swoją wartość (III Cesarzowa).

 

Jestem ciekawa, jak karty się zrealizują. Oby bardziej pozytywnie :)

 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
37 minut temu, Anastazja979 napisał:

Karty byłyby ogólnie dobre, gdyby nie ta 3 mieczy w charakterze relacji. Chyba, że spotkacie się po to, żeby coś w sobie uleczyć, jeśli chodzi o emocje. Z tym cesarzem to racja - nie obniżaj swoich standardów. On szuka kobiety z charakterem, która zna swoją wartość (III Cesarzowa).


No właśnie 3 Mieczy psuje wszystko - z jednej strony nie jest to karta zmian tylko rozczarowania - ja mogę mieć swoje wyobrażenie o relacji a karta może pokazywać „figę z makiem”. 

Nie mam wygórowanych wyobrażeń, chyba, że będzie to gej a ja zupełnie nie zrozumiem charakteru tej znajomości  :/ :obled:

Edytowane przez Gringe
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gringe napisał:


 

 

1. Kiedy spotkamy naszą miłość? 
 

Na czasówce Tarota nie znam się. Zatem spolegam na Twoim. 
 

2. Okoliczności spotkania. 
 

Gdzieś na pogaduchach netowych, raczej w minorowych tematach.
 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera. 
 

Ktoś z ikrą, aż za dużą.
 

4. Myśli potencjalnego partnera na mój temat. 
 

Niezależna,dla siebie, szukająca dopełnienia. 
 

5. Charakter znajomości. 
 

Odzieranie ze skór, może być za bliska cheć bliskości, która sprawi ból. 
 

 

6. Przeszkody, trudności. Co może przeszkodzić w byciu razem. 
 

Moze ktoś trzeci, jeśli nie u Ciebie, boś sama, to u niego. Za wiele swawoli na przeszkodzie. 
 

7. Prawdziwe intencje poznanej osoby. 
 

Romansowe, chęci wielkie na kobietę z krwi i kości. Cesarzowa nie pokazała mi woli wejścia w związek raczej dogodzenie sobie i chłopskiemu ego. Aczkolwiek czuć możesz się dobrze na początku. Dopóki nie zaczną się wahania, niezdecydowanie i Twoja demaskacja ktosia. 
 

8. Lekcja dla mnie jak również wskazówki jak się zachowywać, co robić. 
 

Pokarz kobiece portki i decyzyjność. Nie ulegaj do wejścia z butami w Twoje życie. 
 

9. Przyszłość tej relacji, maksimum do osiągnięcia 

 

Niespełnienie was obojga. To interpetacja light. 
 

 

I ja gdzieś czuję, że pozegnasz  Pana, o ile zachowasz postawę Cesarza - dostosujesz się do podpowiedzi kart.  Intencje ktosia nie są na związek, a szukanie okazji  -  As buław w połączeniu z 3 Kielichami na przeszkodzie. Niefajna konotacja. 

 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@adamandium no to mamy podobne odczucia.

3 Kielichów może niekoniecznie oznaczać zajętą osobę ale kogoś kto lubi się bawić i przyjemnie spędzać czas - niekoniecznie w monogamiczne relacji :obled:

 

Dziękuję za spostrzeżenia :) 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gringe napisał:

@adamandium no to mamy podobne odczucia.

3 Kielichów może niekoniecznie oznaczać zajętą osobę ale kogoś kto lubi się bawić i przyjemnie spędzać czas - niekoniecznie w monogamiczne relacji :obled:

 

Dziękuję za spostrzeżenia :) 

Nie ma za co. Ale miło mi. 

 

 Ad "niekoniecznie monogamiczne"  znając tendencje rozrywkowe dzisiejszego świata jak i  niemodną monogamię, kto wie co za goguś może z  klubu swingersów.  :wink: Zartuję, ale coraz mniej mnie zaskakuje w życiu.

 Bądz ostrożna mimo wszystko na otwierania się w bliskim kontakcie, mam na myśli charakter znajomości 3 Miecze, aby z namiętności nie wyszedł mentalny ból głowy. O Ciebie mi chodzi. 

 

Bliskość nie musi być kolorowa i nie jest, gdy jest prawdziwa,  można ją realizować w 3 mieczach,ale inne karty nie mówią o czymś poważniejszym i dobrym przyszłościowo.  

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@adamandium będę mieć na uwadze, że karty mnie ostrzegały. 
 

Mam też na uwadze wpływy astrologiczne, a one z kolei przewidują ożywienie w sferze osobistej, najwcześniej od marca przyszłego roku. Zdecydowanie ktoś nowy i jakby spoza mojego kręgu. 
 

A w zimie wybieram się na koncert i już się zastanawiam czy koleżanka mnie nie wystawi i czy sama nie pojadę - wtedy i rozkład by pasował, że mogę się pobawić się sama. 
 

 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gringe napisał:

@adamandium będę mieć na uwadze, że karty mnie ostrzegały. 
 

Mam też na uwadze wpływy astrologiczne, a one z kolei przewidują ożywienie w sferze osobistej, najwcześniej od marca przyszłego roku. Zdecydowanie ktoś nowy i jakby spoza mojego kręgu. 
 

A w zimie wybieram się na koncert i już się zastanawiam czy koleżanka mnie nie wystawi i czy sama nie pojadę - wtedy i rozkład by pasował, że mogę się pobawić się sama. 
 

 

Jeśli układy na niebie tak wróżą w ułożeniach (na tych kompletnie się nie znam) miejmy nadzieję, na ożywienie. 

 

Niech Ci się powiedzie jak najlepiej i  koncertowo też. :tak:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gringe napisał:

Z okazji dzisiejszego wyjścia Wenus z ruchu wstecznego, poczułam potrzebę położenia kart na miłość. Mam już kilka rozkładów w zanadrzu które całkiem dobrze się sprawdzają, a jednak poszperałam trochę po necie i znalazłam to oto „cudeńko”. 
 

Jeśli zatem jesteście tak samo ciekawi, co Los ma w zanadrzu w temacie relacji osobistych - polecam. 
 

Poniżej wklejam rozkład wraz ze swoimi kartami - jeśli ktoś ma ochotę podzielić się spostrzeżeniami i interpretacją - będzie mi miło. 
 

Jeśli ktoś wrzuci swoje karty z tym rozkładem, chętnie dorzucę swoją interpretację :) 

 

Rozkład wyglada następująco: 

 

                  1.                  2. 
                   
                  3.                  4. 
 

      5.                    6.                  7. 
 

                 8.                     9. 
 

 

1. Kiedy spotkamy naszą miłość? 
 

U mnie Król Mieczy - czyli zima albo bardzo odległy czas albo…wcale. 
 

2. Okoliczności spotkania. 
 

U mnie 9 Mieczy a więc będzie towarzyszył tym okolicznościom jakiś stres( u mnie ta karta czasem pokazuje zgubienie się gdzieś). 
 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera. 
 

U mnie As Buław - ktoś z inicjatywą, kontaktowy, zdecydowany. 
 

4. Myśli potencjalnego partnera na mój temat. 
 

U mnie 9 Kielichów a więc ktoś może postrzegać mnie jako osobę korzystającą z życia, zrelaksowaną, nie myślącą też o przyszłości, nastawioną na siebie i swoje przyjemności. 
 

5. Charakter znajomości. 
 

U mnie 3 Mieczy której nie lubię :/ Czyli ktoś może „odrzeć” mnie ze złudzeń, trzymać na dystans, a może będę miała zbyt wygórowane oczekiwania wobec tej znajomości. 
Może też oznaczać, że to ja kogoś „odrę” ze złudzeń i powiem „nie”( mogę nie być zainteresowana kontynuowaniem znajomości). 
 

 

6. Przeszkody, trudności. Co może przeszkodzić w byciu razem. 
 

U mnie 3 Kielichy czyli ktoś będzie nastawiony rozrywkowo, niekoniecznie by stworzyć monogamiczną relację. 
 

7. Prawdziwe intencje poznanej osoby. 
 

U mnie Cesarzowa - wbrew mylnym sygnałom w jakiś sposób ta osoba będzie chciała zaopiekować się mną( rodzicielskie instynkty) lub będzie we mnie widzieć partnerkę. 
 

8. Lekcja dla mnie jak również wskazówki jak się zachowywać, co robić. 
 

U mnie Cesarz a zatem lekcja by być nieugiętym i nie iść na kompromisy czyli „po mojemu albo wcale”. 
 

9. Przyszłość tej relacji, maksimum do osiągnięcia 

 

U mnie Królowa Kielichów czyli raczej poczucie osamotnienia i bycia zdaną na siebie. Czegoś mi będzie brakować w tej znajomości( tu karta pokrywa się z tą 3 Mieczy) czyli nie jest to osoba na dłuższą metę( docelowa na dłuższy czas). 
 

 

Patrząc na  kartę Cesarza oraz Cesarzowej w rozkładzie które są najsilniejszymi kartami w rozkładzie, wyglada na to, że nie mogę iść na kompromisy a kolejna znajomość ma mi dać lekcję by myśleć o sobie( i dziecku) i nie iść na kompromisy jeśli chodzi o relacje i jak ona ma wyglądać według mnie 


Nie, zdecydowanie to nie będzie jeszcze „ten”, a ja mam wrażenie, że sama go spławię. 

Większość kart widze podobnie jak Ty 

 

Jeżeli chodzi o okoliczności spotkanie to możesz go spotkać właśnie na koncercie .9 mieczy pokazuje takie miejsca jak opera czy teatr ewentualnie internet .

 

Jeżeli chodzi o pierwsze wrażenie to myślę że on Ci się spodoba. Może zaiskrzyc między wami .

 

9 kielichów w jego myślach na Twój temat może też oznaczać że on będzie uważał Cię za takie trochę spełnienie jego marzeń .Osobę  z którą własne może czerpać z życia i fajne spędzić czas .

 

Przeszlody i trudności tutaj się zgodzę że może być zbyt rozrywkowe podejście do relacji 

Prawdziwe intencje niby się pokazała Cesarzowa ale ja mimo wszystko bardzo bym uważała .Cesarzowa to oficjalna partnerka .Mnie na pozycji myśli  uczuc i zamiarów pokazywała że inna kobieta jest wazniesza .Dodatkowo 3 kielichów też moze to sugerować .

 

Przyszlosc relacji .Królowa Kielichów dla mnie mówi że będziesz otwarta na uczucie z jego strony .Będziesz oczekiwać od niego żeby Cię adorował czy opieki .Ale chyba tylko na tych oczekiwaniach się zakończy .

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Josei dziękuję za spostrzeżenia - na pewno wrócę z weryfikacją jak tylko ktoś się nawinie, a jeśli nie - daję czas do Wiosny 2024 i wtedy wrócę z weryfikacją :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałam ten rozkład i mam bardzo mieszane uczucia .

Będę wdzięczna jeżeli ktoś zerknie 

 

1. Kiedy spotkamy masz miłość 

6 mieczy  albo to będzie styczeń luty albo czas bliżej nieokreślony 

 

2 .okoliczności spotkania 

5 kielichów czyli karta brama możliwe że to będzie taki etap gdzie będę zostawiać za sobą przeszlosz i jakieś zmiany nastopia w moim życiu .Lub odwrotnie moze powróci jakaś osoba z przeszłości 

 

3.pierwsze wrażenie na temat partnera 

Gwiazda na pewno mi się spodoba . Będę uważała go za kogoś kto ma duzo uroku osobistego .

 

4.mysli potencjalnego partnera na mój temat 

Może mnie uważać za bystra osobę 

Ale myślę że główne zauważy to że jestem osobą po przejściach 

 

5. Charakter znajomosci 

Śmierć - karta brama 

Mozliwe że chodzi tutaj o to żeby zostawić za sobą przsszlosc i zaczac coś zupełnie nowego . Możliwe że ta znajomość ma u mnie lub u niego spowodować wnętrza przemiane .

Lub tak naprawdę ta znajomość nie ma racji bytu 

 

6.Przeszkody ,trudności 

7 Kijów - myślę że każde z nas będzie gdzieś się bronić przed tą relacja . Będzie stawiać granicę . Ale ta karta może tez sugerować że w naszym otoczeniu będą osoby które będą utrudniały ta relacje .

 

7.Prawdziwe intencje poznanej osoby 

6 Kijów - czyli raczej romans i taka chęć zaspokojenia swojego ego . 

 

8 .Lekcja dla mnie 

Królowa mieczy - czyli dystans i chłodne podchodzenie do sprawy 

 

9. Przyszlosc relacji ,maksimum do osiągnięcia 

10 monet zawsze w relacjach mam problem z tą kartą 

Teoretycznie może pokazuwac rodzinę i budowanie wspólnego domu . 

Ale mam mieszane ucIcia .

 

Mam dziwne wrażenie że ten rozkład nie pokazała nowej osoby tylko kogoś z przeszłości i jego powrót 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 godzin temu, Josei napisał:

4.mysli potencjalnego partnera na mój temat 

Może mnie uważać za bystra osobę 

Ale myślę że główne zauważy to że jestem osobą po przejściach 

A jaka jest tu karta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
12 godzin temu, Josei napisał:

Kiedy spotkamy masz miłość 

6 mieczy  albo to będzie styczeń luty albo czas bliżej nieokreślony

Miecze oznaczają czas trudny do określenia( przeszukałam internet i nic innego nie znalazłam).

 

 

12 godzin temu, Josei napisał:

okoliczności spotkania 

5 kielichów czyli karta brama możliwe że to będzie taki etap gdzie będę zostawiać za sobą przeszlosz i jakieś zmiany nastopia w moim życiu .Lub odwrotnie moze powróci jakaś osoba z przeszłości

5 Kielichów ostatnio pokazuje mi bardzo ciekawe sytuacje, może i tutaj będzie podobnie - to jest rozdzielenie się grupy pięciu osób na dwie mniejsze, po dwie i trzy osoby. 
Może w momencie kiedy nie dojdzie do skutku jakieś spotkanie towarzyskie( trzy Kielichy wylane), kiedy będziesz po niejasności zmuszona być w mniejszym towarzystwie a może i sama, wtedy ten człowiek pojawi się na Twoim horyzoncie. 
 

12 godzin temu, Josei napisał:

3.pierwsze wrażenie na temat partnera 

Gwiazda na pewno mi się spodoba . Będę uważała go za kogoś kto ma duzo uroku osobistego .

Twoje wrażenie w karcie Gwiazda może oznaczać poczucie, że ta osoba jest poza Twoim zasięgiem, odległa z jakiś powodów, może ktoś mieszkający daleko, nie z Twojego bliskiego kręgu. Ogólnie oznacza kogoś bardzo atrakcyjnego. 
 

12 godzin temu, Josei napisał:

mysli potencjalnego partnera na mój temat 

Może mnie uważać za bystra osobę 

Ale myślę że główne zauważy to że jestem osobą po przejściach 

I tutaj podałaś, że jest to 9 Kijów. Buławy to ogień, wola działanie a więc osoba ta może może pomysleć, że jesteś czujna i ostrożna. Nie jesteś wylewna i otwarta a raczej ostrożnie czekasz jak rozwinę się sytuacja. Może mieć tez wrażenie, że masz dużo za sobą i okaże zrozumienie dla Twojego dystansu.
 

12 godzin temu, Josei napisał:

Charakter znajomosci 

Śmierć - karta brama 

Trudna karta w kontekście relacji. Może mówić o finalizacji pewnego okresu który dojrzewał od pewnego czasu. W momencie kiedy się zobaczycie, nie będzie możliwe by cokolwiek cofnąć.
Karta transformacji - może zapowiadać diametralne zmiany w waszych postawach( odejście od starych schematów z poprzednich relacji). 
 

12 godzin temu, Josei napisał:

Przeszkody ,trudności 

7 Kijów - myślę że każde z nas będzie gdzieś się bronić przed tą relacja . Będzie stawiać granicę . Ale ta karta może tez sugerować że w naszym otoczeniu będą osoby które będą utrudniały ta relacje .

7 Buław broni siebie i swoich granic - może tu się sprawdza stare porzekadło o „nie przesądzaniu starych drzew?”. Każdy będzie chciał zostać „na swoim”, bronić tego, co już osiągnął w życiu. Trudno o kompromisy. 
 

 

12 godzin temu, Josei napisał:

Prawdziwe intencje poznanej osoby 

6 Kijów - czyli raczej romans i taka chęć zaspokojenia swojego ego . 

Intencje romansowe. Po postawieniu ba swoim poczucie zwycięstwa, triumf. Myślenie o sobie i zaspokojenie ego. Poczucie dumy z powodu „zdobycia”. Partner jako trofeum. 
 

 

12 godzin temu, Josei napisał:

Lekcja dla mnie 

Królowa mieczy - czyli dystans i chłodne podchodzenie do sprawy 

Zachować dystans, umieć strzelić focha, odciąć się od sytuacji które nie są przyjemne( zwłaszcza kiedy informacje nie są pomyślne). Oceniać logicznie i rzeczowo sytuację. Być bierną.  
 

12 godzin temu, Josei napisał:

Przyszlosc relacji ,maksimum do osiągnięcia 

10 monet zawsze w relacjach mam problem z tą kartą 

Teoretycznie może pokazuwac rodzinę i budowanie wspólnego domu . 

Ale mam mieszane ucIcia .

10 Monet to duże pieniądze. Spełnienie w sferze materialnej. Wsparcie rodziny oraz poczucie bezpieczeństwa. 
Uważam, że jest to również rodzinna karta( obok 10 Kielichów) choć mocniej nastawiona na posiadanie domu, bezpieczne ognisko domowe, materialne( namacalne) wsparcie grupy ludzi. 
Kompletność. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gringe napisał:

Miecze oznaczają czas trudny do określenia( przeszukałam internet i nic innego nie znalazłam).

 

 

5 Kielichów ostatnio pokazuje mi bardzo ciekawe sytuacje, może i tutaj będzie podobnie - to jest rozdzielenie się grupy pięciu osób na dwie mniejsze, po dwie i trzy osoby. 
Może w momencie kiedy nie dojdzie do skutku jakieś spotkanie towarzyskie( trzy Kielichy wylane), kiedy będziesz po niejasności zmuszona być w mniejszym towarzystwie a może i sama, wtedy ten człowiek pojawi się na Twoim horyzoncie. 
 

Twoje wrażenie w karcie Gwiazda może oznaczać poczucie, że ta osoba jest poza Twoim zasięgiem, odległa z jakiś powodów, może ktoś mieszkający daleko, nie z Twojego bliskiego kręgu. Ogólnie oznacza kogoś bardzo atrakcyjnego. 
 

I tutaj podałaś, że jest to 9 Kijów. Buławy to ogień, wola działanie a więc osoba ta może może pomysleć, że jesteś czujna i ostrożna. Nie jesteś wylewna i otwarta a raczej ostrożnie czekasz jak rozwinę się sytuacja. Może mieć tez wrażenie, że masz dużo za sobą i okaże zrozumienie dla Twojego dystansu.
 

Trudna karta w kontekście relacji. Może mówić o finalizacji pewnego okresu który dojrzewał od pewnego czasu. W momencie kiedy się zobaczycie, nie będzie możliwe by cokolwiek cofnąć.
Karta transformacji - może zapowiadać diametralne zmiany w waszych postawach( odejście od starych schematów z poprzednich relacji). 
 

7 Buław broni siebie i swoich granic - może tu się sprawdza stare porzekadło o „nie przesądzaniu starych drzew?”. Każdy będzie chciał zostać „na swoim”, bronić tego, co już osiągnął w życiu. Trudno o kompromisy. 
 

 

Intencje romansowe. Po postawieniu ba swoim poczucie zwycięstwa, triumf. Myślenie o sobie i zaspokojenie ego. Poczucie dumy z powodu „zdobycia”. Partner jako trofeum. 
 

 

Zachować dystans, umieć strzelić focha, odciąć się od sytuacji które nie są przyjemne( zwłaszcza kiedy informacje nie są pomyślne). Oceniać logicznie i rzeczowo sytuację. Być bierną.  
 

10 Monet to duże pieniądze. Spełnienie w sferze materialnej. Wsparcie rodziny oraz poczucie bezpieczeństwa. 
Uważam, że jest to również rodzinna karta( obok 10 Kielichów) choć mocniej nastawiona na posiadanie domu, bezpieczne ognisko domowe, materialne( namacalne) wsparcie grupy ludzi. 
Kompletność. 

Bardzo Ci dziękuję za interpretację .

Zastanawiam się nad tym czy 5 kielichów w tym rozkładzie może pokazywać że tak naprawdę nikt się nie pojawi .To taka karta tkwienia w przeszłości rozpamiętywania jej i przeżuwania .Razem  6 mieczy która pokazuje nieokreślony czas mogły pokazać że póki się kurczowo trzymam przeszłości to nikt do mojego życia nie przyjdzie .

Możliwe że Gwiazda mówi o tym że ta osoba jest dla mnie nie osiągalna bo nie ma dla niej miejsca w moim życiu .

Śmierć mogła pokazać że to nie jest czas na relacje .

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
27 minut temu, Josei napisał:

Bardzo Ci dziękuję za interpretację .

Zastanawiam się nad tym czy 5 kielichów w tym rozkładzie może pokazywać że tak naprawdę nikt się nie pojawi .To taka karta tkwienia w przeszłości rozpamiętywania jej i przeżuwania .Razem  6 mieczy która pokazuje nieokreślony czas mogły pokazać że póki się kurczowo trzymam przeszłości to nikt do mojego życia nie przyjdzie .

Możliwe że Gwiazda mówi o tym że ta osoba jest dla mnie nie osiągalna bo nie ma dla niej miejsca w moim życiu .

Śmierć mogła pokazać że to nie jest czas na relacje .

 

Może być i tak - jeśli nie umawiałam się z kartami na określony czas( na przykład rok czy do końca tego roku). 
Ogólnie karty mało sprzyjające rozwojowi relacji choć czas po prostu pokaże. 
Może chodzić o osobę która nie zajmie wiele czasu w Twoim życiu i nie będziesz jej zbytnio rozpamiętywać. 
 

10 Monet może być kartą zapowiadającą wyjście z domu, może odważnie się by pójść „do ludzi” i taki główny motyw będzie mieć ta znajomość( wyjście ze strefy komfortu i zapoczątkowanie nowego etapu w życiu). 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gringe napisał:

Może być i tak - jeśli nie umawiałam się z kartami na określony czas( na przykład rok czy do końca tego roku). 
Ogólnie karty mało sprzyjające rozwojowi relacji choć czas po prostu pokaże. 
Może chodzić o osobę która nie zajmie wiele czasu w Twoim życiu i nie będziesz jej zbytnio rozpamiętywać. 
 

10 Monet może być kartą zapowiadającą wyjście z domu, może odważnie się by pójść „do ludzi” i taki główny motyw będzie mieć ta znajomość( wyjście ze strefy komfortu i zapoczątkowanie nowego etapu w życiu). 

Możliwe że w tym roladzie chodzi o to że muszę najpierw dokonać zmiany w swoim życiu a dopiero później mogę iść do przodu 

Ogólnie sporo tu kart bram 6 mieczy 5 kielichów śmierć 10 denarów 

Tutaj chyba karty mówią że to zależy ode mnie 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 minutę temu, Josei napisał:

Możliwe że w tym roladzie chodzi o to że muszę najpierw dokonać zmiany w swoim życiu a dopiero później mogę iść do przodu 

Ogólnie sporo tu kart bram 6 mieczy 5 kielichów śmierć 10 denarów 

Tutaj chyba karty mówią że to zależy ode mnie 

To jest Twój rozkład i Twoje karty więc najlepiej je czujesz i rozumiesz :) Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie - jakiekolwiek by one było :koniczynka:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

To jest Twój rozkład i Twoje karty więc najlepiej je czujesz i rozumiesz :) Trzymam kciuki za szczęśliwe zakończenie - jakiekolwiek by one było :koniczynka:

Też mam nadzieję że się ułoży zwłaszcza patrzac na to co się w moim życiu dzieje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja też pozwoliłam sobie skorzystać z tego rozkładu i będę wdzięczna za zerknięcie tutaj możliwe, ze strony bardziej doświadczonych osób. :) 

 

1. Kiedy spotkamy naszą miłość - kochankowie.

 

Nasuwa mi się tutaj sezon zodiakalnych bliźniąt czyli koniec maja, czerwiec, ewentualnie okres innego powietrznego znaku. Tak się zastanawiam czy to może być też okres, kiedy będę akurat kimś już zainteresowana, spotykała się i randkowała a tu bum ten "właściwy" się pojawia na horyzoncie. 

 

2. Okoliczności poznania - sprawiedliwość.

 

Ta karta kojarzy mi się mocno z karmą, ale tutaj w sumie może w sytuacji mojego kryzysu, jakieś sprawy administracyjne, urzędowe, bankowe. W każdym razie w czasie, w którym mogę odczuć "baty" od losu i on może pojawić się na przełamanie takiego czasu. 

 

3. Pierwsze wrażenia na temat partnera - 10 kielichów. 

 

Będzie w moich oczach sympatyczny, możliwe że rodzinny, bo może mówić o ważnych aspektach związanych z rodziną, ale dla mnie tak karta jest takim spełnieniem, więc w moich oczach on może być spełnionym człowiekiem na pierwszy rzut oka. 

 

4. Myśli jego na mój temat - 5 kielichów. 

 

A tu z kolei odwrotnie, on widzi mnie po przeżyciach, melancholijną, możliwe, że nie wierzącą w siebie i swoje możliwości. Rozczarowana uczuciwo.

 

5. Charakter znajomości - 4 monet.

 

Hmm, ta relacja moze czasem być taka... rutynowa albo zamykająca się. Gdzieś tutaj moze być taka zaborczość, interesowność co druga osoba robi, po co itp, mało emocjonalności, duża oszczędność na czułych słowach. Takie... chcę cię mieć, ale tylko dla siebie, w garści. Też uważam, że moze to być powolny rozwój o ile w ogóle.

 

6. Przeszkody, problemy w byciu razem - król kielichów.

 

Możliwe, że chodzi właśnie o to, że nie będzie umiał mówić czy pokazywać swoje uczucia. Mam wrażenie, że w głębi może być ten facet wrażliwcem, ale jakby bał sie że to wyjdzie na jaw? Trochę brak tu dojrzałości emocjonalnej, dojrzałości tego króla. 

 

7. Prawdziwe intencje poznanej osoby - 8 mieczy. 

 

Hmm... Kurde autosabotowanie się i tej relacji, możliwe że jest tu jakiś brak pewności siebie czy brak pewności czy zaufania do tej relacji, ale mocno gdzieś patrząc na cały rozkład facet jest niedojrzały, bo chciałby zgarnąć dziewczynę pod siebie nie rozwijając niczego tylko ją mieć, bo sam ma obawy, wątpliwości. Nie wie mczy ta karta nie odnosiłaby się do ograniczania również mnie.

 

8. Lekcje dla mnie i wskazówki co robić - królowa kielichów. 

 

Być empatyczną, troskliwą, ale gdzieś mi tu przemawia "bezwarunkowa miłość", żeby umieć pokochać za to jaki ktoś jest, nie wiem czy tu nie chodzi też o takie... uleczenie jego swoją dobrocią i chęcią bezinteresownej pomocy. Takie wzrastanie razem. Mam wrażenie, że będę dużo dojrzalsza emocjonalnie od niego. 

 

9. Przyszłosć relacji i max co możemy uzyskać - 6 monet.

 

Ta karta jest dla mnie tworzeniem balansu, takze możliwe jest to, że każdy z nas będzie wnosił i zyskał tyle ile sam dał czy dostał, tutaj możliwa jest harmonia, proporcjonalność, nauka wzrastania razem. Jednak nie czuję tutaj bezwarunkowej miłości tylko jednak "coś za coś".

 

 

W tle czytania u mnie leżała 4 buław, więc zakładam, że jakieś spełnienie i stała relacja będzie. 

Korzystałam z Tarota Światła i Cienia jeżeli to komuś pomoże. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo trójek. Wygląda na jakąś relacje, ale w trójkącie, a więc któraś że stron moze mieć nierozwiązane relacje lub być cały czas w relacji z kimś innym. 

 

Królowa Kielichów to kobieta zakochana, emocjonalnie zaangażowane, ale przy tych trojkach, czy przypadkiem nie ślepo zakochana. Mam nadzieję, że nie 

 

A z ciekawości jakie Zadajesz pytanie przy stawianiu takiego rozkładu? 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ekspert
W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Kiedy spotkamy naszą miłość - kochankowie.

Będzie to wymagało podjęcia pewnych decyzji, czas może być do 6 miesięcy. 
 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Okoliczności poznania - sprawiedliwość.

Okoliczności mogą być dość formalne, może na planie zawodowym? W miejscu pracy? W urzędzie lub innym formalnym miejscu. 

 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Pierwsze wrażenia na temat partnera - 10 kielichów. 

Ktoś rodzinny, związany blisko z członkami rodziny( może poznasz go kiedy będzie z kimś z rodziny). Spełniony emocjonalnie, zaangażowany w rodzinne życie. 
 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Myśli jego na mój temat - 5 kielichów. 

Osoba może pomysleć o Tobie jako o kimś kto nie jest szczęśliwy w życiu, ktoś kto na poczucie, że na wielu płaszczyznach swojego życia ma braki, są tu jakieś niedoskonałości. 
Może Cię odebrać jako smutną, przybitą, zamyśloną. 

 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Charakter znajomości - 4 monet.

W Monetach zwykle widać przyjaźń i zaufanie. Solidność. 
Ta znajomość w jakiś sposób ma Cię zabezpieczyć, ochronić, dać wsparcie. 
 

 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Przeszkody, problemy w byciu razem - król kielichów.

Tu pojawia się osoba trzecia - może ktoś jeszcze będzie w tym czasie obok Ciebie? 

 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Prawdziwe intencje poznanej osoby - 8 mieczy. 

Trudno tu dopatrywać miłosnych intencji, tak jakby ta osoba chciała Cię zapędzić w kozi róg, traktuje tą znajomość strategicznie. Tak abyś nie miała możliwości wyboru, szła utartym schematem utartym przez tą osobę. 
Brak możliwości zmiany sytuacji. 
 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Lekcje dla mnie i wskazówki co robić - królowa kielichów. 

Skup się na tym, co czujesz. Najważniejsza będziesz Ty i Twoje emocje - serce podpowie Ci kolejne kroki. 
 

W dniu 7.09.2023 o 22:58, Boombayah napisał:

Przyszłosć relacji i max co możemy uzyskać - 6 monet

Coś za coś - będzie wymiana korzystna dla obu stron. Może być czas poświęcony drugiej osobie w zamian za cis, czego Ty potrzebujesz. 
 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mezza napisał:

Jeszxze raz podpytam. Jakie zadajecie pytanie, na taki rozkład? Czy zadajecie pytanie dla poszczególne karty, czy ciągnięcie 9 kart po kolei? 

Ja zadaje pytanie dla poszczególnej karty 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, mezza napisał:

Jeszxze raz podpytam. Jakie zadajecie pytanie, na taki rozkład? Czy zadajecie pytanie dla poszczególne karty, czy ciągnięcie 9 kart po kolei? 

Wybieram 9 kart po kolei - jeśli jeden jest rozkład, to karty wybieram po kolei, nie robiąc przerw. 
Mam nadzieję, że dobrze opisałam o co mi chodzi ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2023 o 00:11, Gringe napisał:

Będzie to wymagało podjęcia pewnych decyzji, czas może być do 6 miesięcy. 
 

Okoliczności mogą być dość formalne, może na planie zawodowym? W miejscu pracy? W urzędzie lub innym formalnym miejscu. 

 

Ktoś rodzinny, związany blisko z członkami rodziny( może poznasz go kiedy będzie z kimś z rodziny). Spełniony emocjonalnie, zaangażowany w rodzinne życie. 
 

Osoba może pomysleć o Tobie jako o kimś kto nie jest szczęśliwy w życiu, ktoś kto na poczucie, że na wielu płaszczyznach swojego życia ma braki, są tu jakieś niedoskonałości. 
Może Cię odebrać jako smutną, przybitą, zamyśloną. 

 

W Monetach zwykle widać przyjaźń i zaufanie. Solidność. 
Ta znajomość w jakiś sposób ma Cię zabezpieczyć, ochronić, dać wsparcie. 
 

 

Tu pojawia się osoba trzecia - może ktoś jeszcze będzie w tym czasie obok Ciebie? 

 

Trudno tu dopatrywać miłosnych intencji, tak jakby ta osoba chciała Cię zapędzić w kozi róg, traktuje tą znajomość strategicznie. Tak abyś nie miała możliwości wyboru, szła utartym schematem utartym przez tą osobę. 
Brak możliwości zmiany sytuacji. 
 

Skup się na tym, co czujesz. Najważniejsza będziesz Ty i Twoje emocje - serce podpowie Ci kolejne kroki. 
 

Coś za coś - będzie wymiana korzystna dla obu stron. Może być czas poświęcony drugiej osobie w zamian za cis, czego Ty potrzebujesz. 
 

 

 

 

Dziękuję za twoją interpretację, a tutaj powiem, że jeżeli chodzi o przeszkody i jest tu król kielichów to... tak jest ktoś obecnie obok mnie, ale... średnio widzę by coś z tego było, ale no jest. Jeszcze nie umiem określić tej relacji. 

Zastanawia mnie mimo wszystko ta 8 mieczy, nie do końca rozumiem tego ostatniego zdania które napisałaś, że "będę szła utartym szlakiem przez tą osobę", trochę jakby sterowała, a raczej kierowała co będzie dla mnie dobre? 

 

W sumie ci kochankowie na początku, potem ten król kielichów... może faktycznie ta osoba pojawi się już wkrótce..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Boombayah jeśli chodzi o 8 Mieczy, to jest to karta blokady. Unieruchomienia. Jesteśmy w jakiś schematach myślowych z których trudno nam się wydostać( postać kobiety ze związanymi rękoma oraz zasłoniętymi oczami). Miecze to dwór intelektu, myśli, informacji a w 8 Mieczy chodzi przede wszystkim o

impas myślowy( poczucie bezradności i brak pomysłu na wyjście z sytuacji). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

1. Kiedy spotkasz swoją miłość? 
 

Głupiec 

 

 

2. Okoliczności spotkania: 

 

7 Buław 

 

 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera: 

 

Księżyc 

 

4. Myśli potencjalnego partnera na Twój temat: 


Rycerz Mieczy 

 

5. Charakter znajomosci: 

 

9 Kielichów 

 

6. Problemy, przeszkody w byciu razem: 

 

Królowa Monet 

 

7. Prawdziwe intencje nowo poznanej osoby: 

 

10 Monet 

 

8. Lekcja dla Ciebie oraz wskazówka jak die zachować: 

 

4 Monet 

 

9. Maksimum do osiągnięcia w tej znajomości: 

 

2 Mieczy 

 

Link do rozkładu: 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/7a4d354ab61fe236

 

Kilka słów ode mnie odnośnie rozkładu. 
Głupiec może sugerować czas przypadający na okres Bliźniąt jak również może się to wydarzyć bardzo szybko i dość nagle. 
Ogólnie nam wrażenie, że karty pokazują nam z jaką osobą kolejną będziemy mieć do czynienia, niekoniecznie będzie to docelowy partner czy nasza miłość. 
7 Buław jako okoliczności spotkania - gdzieś będziesz stać przy swoim, może odmówisz pójścia ze znajomymi w miejsce gdzie oni chcą, zostaniesz gdzieś sama i pojawi się On. 
Pierwsze wrażenie w Księżycu, możesz mieć wrażenie, że nie przypadkowo spotykasz ho w danym miejscu. Możesz mieć poczucie, że coś ukrywa, nie mówi wszystkiego o sobie. 
On z kolei odbierze Cię jako osobę robiącą zamieszanie, chaos, zmieniającą zdanie( wszystkiego można się po Tobie spodziewać). 
Charakter znajomosci w 9 Kielichów - miło spędzicie czas podczas jakiegoś spotkania, wydarzenia ale nie będzie to miało konsekwencji w przyszłości. 
Problem w byciu razem - ma partnerkę. Jest w oficjalnym związku. 
Jego intencje w 10 Monet, możliwe, że Brdzie chciał wyciągnąć Cię ze strefy komfortu. Monety też kojarzą się z przyjaźnią( bardxiej niż z dzikim romansem). 
Wskazówka jak się zachować - nic nie zmieniać. 4 Monet jest najbardziej rutynową, stałą kartą. Tu nie ma żadnych zmian, trzymamy się tego, co już mamy. 
W 2 Mieczy jest chaos myślowy, dylematy, wahanie. Będziesz postawiona przed jakąś decyzją odnośnie tego człowieka i będzie to najważniejsze, co jest przewidziane dla tej znajomości. 
Nie ma tu prawie Buław, są Monety, Kielichy oraz Miecze - stawiam na koleżeńską znajomość która poprawi Ci humor z jednej strony, a z drugiej wywoła jakiś mętlik w głowie. 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gringe napisał:

1. Kiedy spotkasz swoją miłość? 
 

Głupiec 

 

 

2. Okoliczności spotkania: 

 

7 Buław 

 

 

3. Pierwsze wrażenie na temat partnera: 

 

Księżyc 

 

4. Myśli potencjalnego partnera na Twój temat: 


Rycerz Mieczy 

 

5. Charakter znajomosci: 

 

9 Kielichów 

 

6. Problemy, przeszkody w byciu razem: 

 

Królowa Monet 

 

7. Prawdziwe intencje nowo poznanej osoby: 

 

10 Monet 

 

8. Lekcja dla Ciebie oraz wskazówka jak die zachować: 

 

4 Monet 

 

9. Maksimum do osiągnięcia w tej znajomości: 

 

2 Mieczy 

 

Link do rozkładu: 

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/7a4d354ab61fe236

 

Kilka słów ode mnie odnośnie rozkładu. 
Głupiec może sugerować czas przypadający na okres Bliźniąt jak również może się to wydarzyć bardzo szybko i dość nagle. 
Ogólnie nam wrażenie, że karty pokazują nam z jaką osobą kolejną będziemy mieć do czynienia, niekoniecznie będzie to docelowy partner czy nasza miłość. 
7 Buław jako okoliczności spotkania - gdzieś będziesz stać przy swoim, może odmówisz pójścia ze znajomymi w miejsce gdzie oni chcą, zostaniesz gdzieś sama i pojawi się On. 
Pierwsze wrażenie w Księżycu, możesz mieć wrażenie, że nie przypadkowo spotykasz ho w danym miejscu. Możesz mieć poczucie, że coś ukrywa, nie mówi wszystkiego o sobie. 
On z kolei odbierze Cię jako osobę robiącą zamieszanie, chaos, zmieniającą zdanie( wszystkiego można się po Tobie spodziewać). 
Charakter znajomosci w 9 Kielichów - miło spędzicie czas podczas jakiegoś spotkania, wydarzenia ale nie będzie to miało konsekwencji w przyszłości. 
Problem w byciu razem - ma partnerkę. Jest w oficjalnym związku. 
Jego intencje w 10 Monet, możliwe, że Brdzie chciał wyciągnąć Cię ze strefy komfortu. Monety też kojarzą się z przyjaźnią( bardxiej niż z dzikim romansem). 
Wskazówka jak się zachować - nic nie zmieniać. 4 Monet jest najbardziej rutynową, stałą kartą. Tu nie ma żadnych zmian, trzymamy się tego, co już mamy. 
W 2 Mieczy jest chaos myślowy, dylematy, wahanie. Będziesz postawiona przed jakąś decyzją odnośnie tego człowieka i będzie to najważniejsze, co jest przewidziane dla tej znajomości. 
Nie ma tu prawie Buław, są Monety, Kielichy oraz Miecze - stawiam na koleżeńską znajomość która poprawi Ci humor z jednej strony, a z drugiej wywoła jakiś mętlik w głowie. 

 

 

Dzięki @Gringe

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...