Skocz do zawartości

Rozklad


Kasia1304

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie już wyciaglam wnioski z poprzedniego postu. Zrobiłam rozkład "proroka" chyba dobrze się pisze. Rozkład to jest pod mój wcześniej post co do pewnej osoby.

1. Co ma się wydarzyć? ŚWIAT 

2. W jaki sposób się wydarzy? PUSTELNIK

3. Dlaczego to ma się wydarzyć? WIEŻA 

4. Jaka będzie moja rola w tym? RYDWAN 

1. Początek czegoś nauka czegoś po jakimś wydarzeniu co ma być. 

2. Druga karta może ostrzegać przed samotnością lub być na "swoim " miejscu i czekać... 

3. ?

4. Energia pośpiechu... 

Interpretuje to tak jak by to zacząć to i tak odejdę od tej osoby klopoty ... 

Proszę o rozjaśnienia ;) będę wdzięczna. 

Edytowane przez Kasia1304
Uwagi.
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Kasia1304 

Są dwa znaczenia karty Świat i w tym przypadku skłaniałabym się do tej drugiej, mniej przychylnej. 

2. Nastąpi izolacja

3. Bo nie jest to dla Ciebie korzystne, ma Tobą wstrząsnąć, żebyś wyniosła  z tego lekcje

4. Nadajesz ton tej relacji, ale może mówić o zbyt dużym nacisku z Twojej strony

 

P S nie podałaś informacji czy wróżyłam z samych AW

Nie zauwazylam wcześniej Twojej interpretacji ;p

Edytowane przez Lunaria
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
Cytat

1. Co ma się wydarzyć? ŚWIAT 

Wyjście do świata, do ludzi lub do konkretnego człowieka, nawiązanie kontaktu (możliwe, że przez internet), pogodzenie się, zjednoczenie.

 

21 minut temu, Kasia1304 napisał:

2. W jaki sposób się wydarzy? PUSTELNIK

W spokojny sposób, badając sytuację (tak jak pustelnik z karty oświetla coś swoją lampą, tak osoba pytająca może chcieć najpierw naświetlić sytuację, a dopiero potem wykonać krok). Pustelnik to też używanie swojej mądrości oraz doświadczeń z przeszłości.
 

22 minuty temu, Kasia1304 napisał:

3. Dlaczego to ma się wydarzyć? WIEŻA 

Z powodu wcześniejszej pychy, zadufania w sobie. Obrazek z karty przedstawia dwie osoby spadające z wieży, z ich głów spadają korony, tak samo jak olbrzymia korona ze szczytu samej wieży, gromiona piorunem Boga. Wieża symbolizuje sytuację, w której osoba (lub osoby) sięgała po coraz więcej i wydawało jej się, że wiele się jej należy, tymczasem ktoś inny powiedział "dosyć tego".

 

25 minut temu, Kasia1304 napisał:

4. Jaka będzie moja rola w tym? RYDWAN 

 

Wyciągniesz rękę, to Ty zrobisz pierwszy krok. Rydwan to także chwała, zwycięstwo, i jest ciekawym dalszym ciągiem poprzedniej karty, Kochanków. Kochankowie pokazują wybór (na talii marsylskiej to wybór pomiędzy przyjemnością a honorem), i w tym przypadku pokazuje, że wybierzesz jednak honorowe zachowanie.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, Kasia1304 napisał:

@Lunaria Ja nawet nie napisałam do tej osoby może mnie kojarzy 

Warto byłoby o tym wspomnieć w pierwszym poście, czyli nakreślić kto, co i jak. Aczkolwiek nadal podtrzymuje, że rozejdzie się to po kościach

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
20 godzin temu, Kasia1304 napisał:

Odstęp tygodnia wystarczy nad kolejnym pytaniem co to tego samego rozkładu?


Nie rozumiem pytania. Jeżeli chodzi o podzielenie się po prostu weryfikacją odnośnie rozkładu, to powinna być w tym samym temacie. Natomiast gdybyś chciała położyć nowe karty dokładnie na tę samą sprawę, to jest to kwestia Twojego wyczucia, ale regulamin tego działu zaleca kontynuację tematu w tym samym wątku. To rozwiązanie pomaga innym użytkownikom prześledzić wygodnie Twoją historię. Jeśli nie masz pewności - zapytaj któregoś z moderatorów, na pewno Ci pomogą :)

Edytowane przez Ariesza
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
W dniu 10.09.2023 o 19:05, Kasia1304 napisał:

Co ma się wydarzyć? ŚWIAT 

2. W jaki sposób się wydarzy? PUSTELNIK

3. Dlaczego to ma się wydarzyć? WIEŻA 

4. Jaka będzie moja rola w tym? RYDWAN 

1. Początek czegoś nauka czegoś po jakimś wydarzeniu co ma być. 

2. Druga karta może ostrzegać przed samotnością lub być na "swoim " miejscu i czekać... 

3. ?

4. Energia pośpiechu... 

Zdecydowanie rozejdzie się to po kościach tak jak napisała Lunaria. Karty w takim połączeniu pokazują rozejście się waszych dróg, każdy będzie skupiony na swoich sprawach, mający własne priorytety. 
Wieża w pytaniu „dlaczego ma się to wydarzyć” mówi wprost, że założenia na tą znajomość były oparte na „słomianych nogach” i nic nie mogło przetrwać w takim kształcie na dłuższą metę. 
Tu już kart bym nie kładła w przeciągu najbliższego pół roku bo będą bzdury wychodzić i karty zwykle pokazują to samo, przy użyciu innych Arkan( albo też bieżące wydarzenia bez wyniku końcowego który zwykle pojawia się w pierwszym rozkładzie). 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...