Skocz do zawartości

Świeży chleb


Dzwoneczek111

Rekomendowane odpowiedzi

Szwagier rzucił we mnie/w moją stronę chlebem. Chleb  był  świeży, pięknie pachnący, wypieczony na jasny brąz a skórka chrupiąca. Złapałam ten chleb i zastanawiałam się, dlaczego to zrobił. W jego oczach była nienawiść do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2023 o 17:56, asia0912 napisał:

Szwagier rzucił we mnie/w moją stronę chlebem. Chleb  był  świeży, pięknie pachnący, wypieczony na jasny brąz a skórka chrupiąca. Złapałam ten chleb i zastanawiałam się, dlaczego to zrobił. W jego oczach była nienawiść do mnie.

Możliwe że podświadomie przypuszczasz że szwagier nie ma pozytywnych zamiarów wobec Ciebie, a miłymi słówkami próbuje kupić sobie Twoją przychylność, mimo złych zamiarów.

Może też być tak że szwagier nie ma złych zamiarów wobec Ciebie, mimo że możesz się tego obawiać. Świerzy Chleb może pokazywać jego dobre zamiary.

 

Powodzenia

 

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

Edytowane przez Piko
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W dniu 12.09.2023 o 17:56, asia0912 napisał:

Szwagier rzucił we mnie/w moją stronę chlebem. Chleb  był  świeży, pięknie pachnący, wypieczony na jasny brąz a skórka chrupiąca. Złapałam ten chleb i zastanawiałam się, dlaczego to zrobił. W jego oczach była nienawiść do mnie.

Chleb to pozytywny symbol. Z jednej strony jest czymś powszednim, codziennym, czymś podstawowym i świadczącym o bezpieczeństwie, dobrobycie. W śnie dziwisz się, czemu osoba tobie nieprzychylna, wroga, rzuca w Ciebie czymś dobrym. Jesteś tym zaskoczona, przecież prędzej spodziewałabyś się kamienia niż pachnącego, świeżego, smacznego bochenka. Myślę, że w Twojej relacji ze szwagrem dzieje się coś takiego, że spodziewasz się złych zamiarów, a dostajesz od niego właściwie coś dobrego, może ciężko Ci widzieć go inaczej. Myślę, że Wasz konflikt stał się już dla Ciebie "chlebem powszednim" i ciężko Ci wyjść poza dotychczasowe myślenie, np. widzieć szwagra jako osobę z dobrymi intencjami. 

 

Czy szwagier ma wobec Ciebie jakiś dług? Jest Ci coś winien? Macie konflikt o pieniądze? Jeśli tak, możesz się spodziewać, że spłaci swoje należności. 

Edytowane przez Priestess
  • Lubię to! 1
  • Medal 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Priestess napisał:

Czy szwagier ma wobec Ciebie jakiś dług? Jest Ci coś winien? Macie konflikt o pieniądze? Jeśli tak, możesz się spodziewać, że spłaci swoje należności. 

Tak, nie wywiązał się z zobowiązań oraz jest winien mi pieniądze.

Dziekuje za interpretacje snu.

Edytowane przez asia0912
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...