Skocz do zawartości

Były mąż


Josei

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po rozwodzie od kilku lat ale mój były mąż ciągle próbuje wrócić  . Ja chciałam rozwodu i ja założyłam sprawę o rozwód . On to przeżył ale tak naprawdę zapracował na to . Po rozwodzie była taka chwilę kiedy wróciliśmy do siebie ale z mojej strony było to tylko ze względu na dziecko . Ostatnio  znowu zaczął się dziwnie zachowywać więc podejrzewam że będzie znowu próbował .

Położyłam krzyż celtycki . 

 

1. Jego rys - 3 Kijów - on pokazał się jako osoba która ma jakiś plan i chcę go zrealizować ,chce iść do przodu i patrzy w przyszłość 

 

2.Mój stosunek do niego - 10 mieczy - dla mnie nic nie ma ja już skończyłam ta znajomość .10 mieczy mówi też o cierpieniu które przyniósł mi ten związek taka trochę śmierć duszy 

 

3. Jego świadoma postawa wobec mnie - Gwiazda - pokazuje zakochane osoby które chcą obdarzyć uczuciem drugą stronę ale mówi też że ta druga strona jest dla nas nieosiągalna .Możliwe że uważa że jestem poza jego zasięgiem .Albo to on chce się oddalić 

 

4. Jego nieświadoma postawa wobec mnie - 5 kielichów - myślę że czuje się samotny ,ma do mnie żal i możliwe że tęskni 

 

5 . Przeszłość relacji - Kaplanka - pokazuje że w ostatnim czasie między nami nic nie było poza tym co się działo w podświadomości 

 

6 . Najbliższa przyszłość relacji - rycerz Kijów - tutaj możliwe jest odrodzenie uczuć i coś może się zacząć dziać 

Ale rycerz Kijów może też pokazywać że ktoś nowy wkroczy w ta relacje .

 

7 .Jego stosunek do partnerstwa ze mną - Cesarz - on chce poukładać wszystko według swoich wyobrażeń .Chce żebym myślała o nim o jako takim partnerze na którym można polegać i jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo itd .

 

8 .Wpływ osób trzecich -  9 kielichów - karta hedonizmu - tutaj jest ogromna chęć do bycia szczęśliwym i czerpania z życia ale przy okazji unikanie wszystkiego co przykre 9 kielichów może pokazywać porównywanie między sobą kandydatów do relacji .To taki trochę wybór najlepszej opcji która przyniesie najwięcej szczęścia nie myśląc o tym czy ktoś inny nie zostanie przy okazji skrzywdzony . 

 

9.Jego obawy co do partnerstwa ze mną - Siła - on się boi że przejmę nad nim kontrolę .Że w jakiś sposób może się do mnie przywiązać i będzie ode mnie zależy emocjonalnie . 

 

10 .Dalszą przyszłość relacji 

As Kijów kochankowie 8 Kijów (Cesarzowa 3 Kijów -dolozone ) 

 

As Kijów z kochankami może pokazać że będę wiedział co mam zrobić .Może też pokazywać ponowna weryfikację osoby która się wybralo .Tak jak by ktoś miał się zastanawiać nad tym czy dobrze zrobił .8 Kijów to pójście na przód .Mozliwe że karty pokazały że wybór nie będzie trafny . Później jest cesarzowa i 3 kielichów .

Zastanawiam się czy tu nie jest pokazana inna kobieta . Zwłaszcza że obok jest 3 kielichów . 

Możliwe że on będzie chciał próbować ale tak naprawdę ostatecznie wybierze kogoś innego co dla mnie nie jest zła opcja .

 

 

Nie mam ochoty na jego kolejne podchody bo jestem już nimi zmęczona . Mam problem żeby iść do przodu przez to że on ciągle się kręci wokół mnie . 

 

Będę wdzięczna jeżeli ktoś będzie się chciał podzielić uwagami 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie widać, że szuka furtki do Ciebie (3 buławy) i robi sobie z tym wielkie nadzieje ( Gwiazda). Ale Ty pozamiatałaś przeszłość i związek z nim (10 mieczy). Tak więc nadzieje płonne, choć w chce ( Cesarz) stanąć na wysokości zadania i otrzeć łzy (5 kieli) których nie pokazuje Tobie i sam jej wypiera. Tym samy obawia się Twojej mocy! - mocna karta jak na obawy.  

 

Nic z jego podchodów nie będzie acz pali mu się pod ogonem, że tak powiem ( As Buław i Rycerz Buław) . Stanie przed wyborem i pójdzie dalej i to dość szybko (8 buław). Ty go przed nim postawisz.  Bo Ty nie chcesz. Ani w głowie Tobie powroty. Przy 10 mieczy można zacząć od nowa, ale karty inne o tym nie mówią. 

 

Cesarz w stosunku jego do partnerstwa wobec jego obaw przy karcie Mocy - mieszanka wybuchowa. Kobieta Mocy stawia Cesarza do kąta. Ta opcja nie przejdzie.  Cesarz musiał by iść na ustępstwa, mało to realne, bo ktoś mu szepce, aby nie popuszczał cugli egoizmu i samozadowolenia ( 9 kieli) Inna kobietę widać też na horyzoncie, może o niej nie wiesz. Tu Kapłanka w przeszłości relacji, może oznaczać ukrytą kobietę. 

 

Coś mi się widzi, że chce podreperować swoje ego ( Cesarz w postawie świadomej i 5 kieli w nieświadomości)  

Edytowane przez adamandium
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, adamandium napisał:

Jeśli sobie zasłużył na rozwód, i dotknęło go to, to choć tyle dobrze. Bo są "mistrzowie", że przezywają owszem rozstanie, ale w złym sensie. 

Nie wiem czy jest inna kobieta ale to nie mój problem tylko jej . 

9 kielichów może pokazywać że są nim zainteresowane kobiety i on może sobie przebierać .Ale 9 kielichów pokazuje  że to są relacje raczej dla zabawy .Może też być taka sytuacja że jest nie tylko jedna . 

Nie było by to pierwsza sytuacja po rozwodzie gdzie on próbuje wracać ale w razie gdyby mu nie wyszło to czeka na niego koleżanka . 

 

Jeżeli chodzi o niego to jest przystojnym mężczyzną i zawsze się podobał moim koleżanka .Zawsze mi zazdroscily . Jeżeli ktoś na niego spojrzy to może go uznać za osobę pracowita zaradna itd .Właściwe chodzący ideal . Nikt nie wiedział natomiast jakie miałam piekiełko w domu .

Jest strasznym zazdrośnikiem .Nie wolno mi było chodzić w niektórych ubraniach bo uważał je za zbyt seksowne a zbyt mocny makijaż oznaczał dla niego że chce się komuś innemu spodobać  .Kontrolował moje wyjścia . Sprawdzał co robię . Wpadał w szał zazdrości bardzo często .Był zazdrosny o swoich kolegów czy nawet członków rodziny np kuzyna . Czasem mam wrażenie że on ma obsesję na moim punkcie . 

Kobiety go lubią i on też lubi ich uwagę . Natomiast nigdy mnie nie zdradził to trzeba mu przyznać .Wiem bo jest słabym kłamcą i zawsze jego klamstwaa wychodzą . Więc takie coś też by wyszło .Poza tym za bardzo był skupiony na mnie .Nigdy nie wychodził praktycznie beze mnie . 

 

Zniszczył mi po rozwodzie jedna relacje . Pewnemu Panu groził śmiercią jeżeli mi nie da spokoju . 

Może być tutaj taka sytuacja że on nie jest w stanie zrozumieć że ma takie powodzenie u kobiet a ja go nie chce . 

 

Postawiłam jakiś czas temu tez partnerski na nas 

U mnie 

Co mam w głowie paź Kijów - to tylko chęć rozmowy 

Co do niego czuje - królowa kielichów - ta karta mówi o uczuciu ale może też pokazywać sentyment do kogoś i tutaj raczej o to chodzi 

Zamiary - 8 mieczy - żadne po prostu kręcę się w kółko i pewnie jestem ograniczona przez wydarzenia z przeszłości 

Postawa - 2 mieczy - ja trzymam się na dystans ,jestem na niego zamknięta a nawet nie wiem jak się mam zachować wobec niego 

 

U niego 

Co ma w głowie - 3 mieczy - jest roszczarowany i smutny do tego chyba uważa że go skrzywdziłam ale jest świadomy że stracił to co miał 

Co do mnie czuje - 6 kielichów  - tutaj może pokazywać jego tęsknotę 

Zamiary - wieża odwrocona - nie stawiam odwróconych ale ona tak wypadla - nie bardzo wiem ale gdzieś przeczytałam że to jest chęć budowania 

Postawa 4 kielichów - możliwe że pokazuje tutaj skupienie na innej kobiecie lub pracy ale w stosunku do mnie może pokazywać że on tłumi swoje uczucia i raczej skupia się na tym czego mu brakuje 

Zastanawiam się czy patrząc na jego zachowanie tej 4 kielichów nie można interpretować jako takie skupianie się właśnie na mnie 

Przeszłość relacji - 8 Kijów też wypadła odworcona - komunikacja jeśli była to była taka od niechcenia ,tutaj może też pokazywać źle wybranych partnerów i sporą ich ilość i takim niepoważnym podejściu do drugiej osoby 

Teraźniejszość - 4 mieczy - czyli nic się właściwe nie dzieje 

Przyszłość - król kielichów - nie bardzo wiem co on tu robi bo po poprzednich kartach nie widać chęci do czegokolwiek.

Ale może po prostu oznaczać kontrolowanie swoich uczuć . 

 

Marzy mi się w końcu spokój ale raczej karty mi nie dają nadzieji na niego .

 

Bardzo Ci dziękuję za pomoc 

  • Lubię to! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając karty, skąd ja to znam. Niejedna z nas przeżyła takich zawłaszczających nie wiem chyba narców i tyranów.  

 

Piszesz o zazdrości, z nią nie da się żyć. Owszem zdrowa zazdrość jest całkiem fajna i łechcąca wartość człowieka. Ale, z chorobliwą nie da się wytrzymać. To zadnen związek ani relacja, a destrukcja relacji i podrjrzliwość paranoidalna. Wcale się nie dziwię, że chciałaś rozwodu.  Rozumiem, kontrolę gdy są ku niej powody realne, nie schizy w głowie. Tacy z bajzlem umysłowo psychicznym zamęczą na śmierć i siebie i innych. 

 

On wyszedł w Cesarzu, mam z tą kartą nie miłe doświadczenia. Pan i władca. Cień Cesarza to tyrania w białych rękawiczkach wobec bliskich.  Jak napisałaś. 

 

Odnośnie kart  

 

Paradoksem jest to, że gdzieś żywicie do siebie coś! acz zgoła odmiennego. Bo Ty bardziej litość, on z kolei jak bylo  dobrze przy niej, póki nie powiedziała stop.   

 

3 miecze jakie ma w głowie to mielenie bólu do bólu który praktycznie staje się irracjonalny.  

 

4 kielichy tutaj obserwuj powinnaś już co nie co wiedzieć, jak de facto on zachowuje się wobec Ciebie. Czy ciepło czy oschle.  Gdyż 4 kieli może pokazywać no dostrzeż me starania w końcu.  

 

8 buław odwr. wskazuje na problemy w komunikacji.  

 

Król Kielichów na przyszłość relacji, jeśli o nim mowa, to ex zostanie nieszczęsliwym, bo wydaje mu się że Cię kocha. 

 

To tyle narazie bo padam ze zmęczenia.  

 

Marzy Ci się spokój, nikt nam go nie zagwarantuje, tylko my same. Uwiężiłaś  się mentalnie w 8 mieczach. Też nie dobrze. Wyjście z nich to  Kawał ciężkiej pracy duchowej, jeśli chodzi o życie w pełni i spokoju zgody ze sobą.  

 

 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adamandium napisał:

Pomijając karty, skąd ja to znam. Niejedna z nas przeżyła takich zawłaszczających nie wiem chyba narców i tyranów.  

 

Piszesz o zazdrości, z nią nie da się żyć. Owszem zdrowa zazdrość jest całkiem fajna i łechcąca wartość człowieka. Ale, z chorobliwą nie da się wytrzymać. To zadnen związek ani relacja, a destrukcja relacji i podrjrzliwość paranoidalna. Wcale się nie dziwię, że chciałaś rozwodu.  Rozumiem, kontrolę gdy są ku niej powody realne, nie schizy w głowie. Tacy z bajzlem umysłowo psychicznym zamęczą na śmierć i siebie i innych. 

 

On wyszedł w Cesarzu, mam z tą kartą nie miłe doświadczenia. Pan i władca. Cień Cesarza to tyrania w białych rękawiczkach wobec bliskich.  Jak napisałaś. 

 

Odnośnie kart  

 

Paradoksem jest to, że gdzieś żywicie do siebie coś! acz zgoła odmiennego. Bo Ty bardziej litość, on z kolei jak bylo  dobrze przy niej, póki nie powiedziała stop.   

 

3 miecze jakie ma w głowie to mielenie bólu do bólu który praktycznie staje się irracjonalny.  

 

4 kielichy tutaj obserwuj powinnaś już co nie co wiedzieć, jak de facto on zachowuje się wobec Ciebie. Czy ciepło czy oschle.  Gdyż 4 kieli może pokazywać no dostrzeż me starania w końcu.  

 

8 buław odwr. wskazuje na problemy w komunikacji.  

 

Król Kielichów na przyszłość relacji, jeśli o nim mowa, to ex zostanie nieszczęsliwym, bo wydaje mu się że Cię kocha. 

 

To tyle narazie bo padam ze zmęczenia.  

 

Marzy Ci się spokój, nikt nam go nie zagwarantuje, tylko my same. Uwiężiłaś  się mentalnie w 8 mieczach. Też nie dobrze. Wyjście z nich to  Kawał ciężkiej pracy duchowej, jeśli chodzi o życie w pełni i spokoju zgody ze sobą.  

 

 

 

Bardzo Ci dziękuję .Masz dużo racji 

Ciągle mnie zastanawia ta 4 kielichów .Myślę że może też chodzić że on się bardzo skupia na tym bólu  i pretensjach do mnie 

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja myślę,że były mąż lubi się zabawić,poimprezowac,nie jest zbyt rodzinny.Ma ochotę na seks z Tobą,bo być może na razie nie ma nikogo innego.Tu widać tylko chęci pójścia do łóżka,bo on nie chce wchodzić ponownie w związek z Tobą.Bedzie uwodził dopóki mu się nie znudzi.

Ten As buław na wyniku mówi o czymś nowym.On pozna inną kobietę i się odczepi.

Nie ma tu miłosci,w karcie 5 kielichów jest żal,smutek,ale i niedowartościowanie.On chce się przy Tobie poczuć na nowo męski,ale jemu cały czas chodzi o zaspokojenie Ego.

Edytowane przez Inez2503
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przyszłość relacji rycerz bulaw, to właśnie pokazuje takiego Pana z doskoku. Pojawi się, kiedy będzie chciał ciepełka, namiętności i atencji, a zniknie jak już pojawi się cos ciekawszego na horyzoncie. 

 

Tacy panowie wykorzystują nasze słabości i dopóki sama emocjonalnie się z tym nie uporasz, to ten Pan będzie wracał. On odejdzie, jak zobaczy, że jego gierki, czule słówka i inne podchody juz nie działaja. Czasem mówimy nie, ale podświadomie czerpiemy jeszcze satysfakcję, że osoba wraca, ale to nas cały czas trzyma energetycznie przy tej osobie. 

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 20:47, Josei napisał:
W dniu 14.09.2023 o 02:00, adamandium napisał:

Pomijając karty, skąd ja to znam. Niejedna z nas przeżyła takich zawłaszczających nie wiem chyba narców i tyranów.  

 

Piszesz o zazdrości, z nią nie da się żyć. Owszem zdrowa zazdrość jest całkiem fajna i łechcąca wartość człowieka. Ale, z chorobliwą nie da się wytrzymać. To zadnen związek ani relacja, a destrukcja relacji i podrjrzliwość paranoidalna. Wcale się nie dziwię, że chciałaś rozwodu.  Rozumiem, kontrolę gdy są ku niej powody realne, nie schizy w głowie. Tacy z bajzlem umysłowo psychicznym zamęczą na śmierć i siebie i innych. 

 

On wyszedł w Cesarzu, mam z tą kartą nie miłe doświadczenia. Pan i władca. Cień Cesarza to tyrania w białych rękawiczkach wobec bliskich.  Jak napisałaś. 

 

Odnośnie kart  

 

Paradoksem jest to, że gdzieś żywicie do siebie coś! acz zgoła odmiennego. Bo Ty bardziej litość, on z kolei jak bylo  dobrze przy niej, póki nie powiedziała stop.   

 

3 miecze jakie ma w głowie to mielenie bólu do bólu który praktycznie staje się irracjonalny.  

 

4 kielichy tutaj obserwuj powinnaś już co nie co wiedzieć, jak de facto on zachowuje się wobec Ciebie. Czy ciepło czy oschle.  Gdyż 4 kieli może pokazywać no dostrzeż me starania w końcu.  

 

8 buław odwr. wskazuje na problemy w komunikacji.  

 

Król Kielichów na przyszłość relacji, jeśli o nim mowa, to ex zostanie nieszczęsliwym, bo wydaje mu się że Cię kocha. 

 

To tyle narazie bo padam ze zmęczenia.  

 

Marzy Ci się spokój, nikt nam go nie zagwarantuje, tylko my same. Uwiężiłaś  się mentalnie w 8 mieczach. Też nie dobrze. Wyjście z nich to  Kawał ciężkiej pracy duchowej, jeśli chodzi o życie w pełni i spokoju zgody ze sobą.  

 

 

 

Bardzo Ci dziękuję .Masz dużo racji 

Ciągle mnie zastanawia ta 4 kielichów .Myślę że może też chodzić że on się bardzo skupia na tym bólu  i pretensjach do mnie 

"Ciągle mnie zastanawia ta 4 kielichów .Myślę że może też chodzić że on się bardzo skupia na tym bólu  i pretensjach do mnie" -> JEŚLI TAK JEST, SIEDZĘ I MAM FOCHA jak mały  chłoptaś, TO TYPOWE  DLA NARCYZA, NIEDOJRZAŁEGO EMOCJONALNIE i wogóle typa nie nadającego się do życia. A co dopiero postawy dojrzałego rozstania się. 

 

Dziewczyny już pisały, tacy niepełni i niepewni szukają paliwa do kompensacji swojej egotycznej bańki deficytów. Zakopać się ich  nie da, żyć tym bardziej. Żegnać ich bezpowrotnie wodą święconą. :czarow:

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, adamandium napisał:

"Ciągle mnie zastanawia ta 4 kielichów .Myślę że może też chodzić że on się bardzo skupia na tym bólu  i pretensjach do mnie" -> JEŚLI TAK JEST, SIEDZĘ I MAM FOCHA jak mały  chłoptaś, TO TYPOWE  DLA NARCYZA, NIEDOJRZAŁEGO EMOCJONALNIE i wogóle typa nie nadającego się do życia. A co dopiero postawy dojrzałego rozstania się. 

 

Dziewczyny już pisały, tacy niepełni i niepewni szukają paliwa do kompensacji swojej egotycznej bańki deficytów. Zakopać się ich  nie da, żyć tym bardziej. Żegnać ich bezpowrotnie wodą święconą. :czarow:

Myślę że może tu chodzić o to właśnie że ma focha . I rzeczywiście skupia się bardzo na tym przeżywaniu ale cóż  jeżeli tak lubi ....

Na mnie to już wszystko nie działa 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Josei napisał:

Myślę że może tu chodzić o to właśnie że ma focha . I rzeczywiście skupia się bardzo na tym przeżywaniu ale cóż  jeżeli tak lubi ....

Na mnie to już wszystko nie działa 

I super!  bądz konsekwentna i "taka niedobra" w ich chorym mniemaniu! 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...