Skocz do zawartości

Podejrzenia


Emma1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam dość trudny okres w swoim życiu 

szczerze mówiąc od partnera nie dostaje zbytnio wsparcia. Rozmawialiśmy o tym , ale on twierdzi ze inaczej nie potrafi. Nie bardzo w to wierze, mam wrażenie ze to wszystko tak w rzeczywistości z jego strony jest płytkie. 
 

1. Jego podejście do mnie? 5 kielichów odwrócone 

 

2. Uczucia jego? 7 buław 

 

3. Czy myśli o mnie na mnie poważnie? 9 kielichów odwrócone 

 

4. Widzi ze mną przyszłość? 7 monet 

 

5. Zależy mu na mnie? 2 monety odwrócone 

 

 

Nie za dobrze wyglądają mi te karty. Podejście odwrócone 5 kielichów kojarzy mi się z taką pogorszoną wersją pozycji prostej. Nie patrzy pozytywnie na naszą relacje , może mu czegoś brakuje , myśle ze może oddalać się emocjonalnie. 
 

uczucia ,zależy mu na obronie siebie… czuje pewne napięcie i jest gotowy do walki.

 

Myśli na poważnie o mnie? 9 kielichów odwrócone to chyba bardziej o korzyściach dla siebie…

 

zalezy? W 2 monetach odwróconych nie sadze by było jakiekolwiek takie  uczucie.

 

co myślicie o tym, Prosze o pomoc .. nie jest to dla mnie łatwa sytuacja 

jest on w porządku do mnie , nie robi nic złego ale moje uczucia mi mówią ze coś jest nie do końca takie jak mi się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies bardzo chaotyczne i nieprzyjemne energie sa w tym rozkladzie.:((( Mam wrazenie, ze ten chlopak nie jest wystarczajaco dojrzaly do takiej relacji. Skupia sie glownie na wlasnej perspektywie (9 kiel. w odwrocie) i nie do konca sam wie czy mu na Tobie zalezy (2 monet odwrocona) tu mam wrazenie ze jest wytracony z rownowagi, zagubiony, sam nie wie czego chce, ani sam nie umie przeanalizowac czy oplaca mu sie nad ta relacja pracowac.
On jest bardzo spiety, w 7 bulaw w uczuciach. A w 7 monet-moim zdaniem tutaj nie ma zadnej konkretnej wizji przyszlosci a bardziej bierne czekanie na to co sie wydarzy. W imie zasady co bedzie, to bedzie.

Wspomnialas, ze rozmawialas o tym, ze chcialabys aby twoje potrzeby byly inaczej traktowane, a on nie wykazal zbytnio checi wspolpracy nad zmianami. Odpowiedzial, ze nie umie i tyle. To mi juz zapala przyslowiowa czerwona lampke. Pozostawil Cie z tym faktem, ze nie umie, jakby sam dawal Ci znak, ze nie ma zamiaru nic z tym robic, i ze nie chce brac na siebie odpowiedzialnosci co do pracy nad tym zwiazkiem. Szczerze brzmi to zle. Do tego jesli intuiycyjnie czujesz, ze cos jest nie tak, tym bardziej zwieksza sie szansa na to, ze to nie jest dobra relacja. Karty tez nie pokazaly tutaj romantycznych uczuc ani szlachetnych zamiarow, a raczej niepewnosci i bardzo niestabilny grunt.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizuj własne myślenie o sytuacji, gdyż wiele sprzeczności i dysonasu jest też w Tobie. Napisałaś cyt. jest on w porządku do mnie , nie robi nic złego ale moje uczucia mi mówią ze coś jest nie do końca takie jak mi się wydaje" Nie może tak być, z jednej strony czujesz intuicyjnie że coś jest nie tak, jednocześnie piszesz, że on nie robic nic złego.   

 

Otóż robi, karty to pokazały. Ogólnie odniosę się do rozkładu  widać  - chwiejność i niestabilność, walczy nie wiadomo z czym, co nie nazwane konkretnie. Niemniej są to jego zaszłe emocje negatywne, żale. Bardzo niespojne zachowania i postawa. Nie będę pisać więcej, bo Lilana jw. o tym napisała.  

 

Także, zważ, że dobrze czujesz i nie usprawiedliwiaj jego że nie robi nic złego. To odbija się na Tobie Twoim zdrowiu psychicznym. Zrób coś z tym, aby  nie brnąć na manowce.   

7 buław w uczuciach i to w negatywnie, ups, aby agresji i frustracji nie wyładowywał  na Tobie i nieuświadomionej natury, oby nie poważnych zaburzeń czy choroby psychicznej. 

 

Jedyna nadzieja, że karty są z Arkan Małych, być może jego stan to jakiś epizod który da się przepracować razem. 

Edytowane przez adamandium
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...