Skocz do zawartości

Krzyz celtycki


Lilliana

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w relacji przyjacielskiej z chlopakiem, wiele razy pojawial sie w moich snach. Tym snom towarzyszyla aura platonicznej milosci, zawsze pojawial sie jako osoba mi zyczliwa, oferujaca cieplo i bezpieczenstwo. W swiecie rzeczywistym mam wrazenie, ze nasza relacja zatrzymala sie na pewnym etapie i stoi na nim od jakiegos czasu. Choc w teorii mozna byloby ja jeszcze wniesc na wyzszy poziom, czesciej sie spotykac, wiecej rozmawiac, w praktyce poki co nie dzieje sie to naturalnie. Zakladam, ze obie strony musialyby wyjsc w jakis sposob ze swojej strefy komfortu i bardziej sie otworzyc. Tym rozkladem chcialam zbadac sytuacje. Zastanawiam sie, czy ta relacja ma jakis wiekszy potencjal?


1. Rys osoby, o którą pytamy
Rycerz bulaw
Dynamiczna energia, on dobrze odnajduje sie w towarzystwie, angazuje w zycie towarzyskie. Cieszy sie zainteresowaniem ze strony kolezanek, ot co sama to widze i slysze czesto w jego zwierzeniach. Skupiony bardziej na sobie, niz na otoczeniu - na swoich indywidulanych potrzebach, moze imponowac mu uwaga ze strony innych ludzi.

2. Nasz stosunek do niej
Swiat
Ostatnio bardzo czesto pojawiala mi sie ta karta w roznych rozkladach i mam wrazenie, ze jej energia wisi nade mna od jakiegos czasu. Zmienia sie moja perspektywa na zycie w wielu kwestiach i wyciagam wnioski z dotychczasowych doswiadczen. Tak jakbym "odrobila lekcje", ktore musialam odrobic, pozbylam sie ze swojego zycia tego, co mi nie sluzylo i teraz otwieraja sie przede mna nowe mozliwosci.
Nie mam pojecia co dokladnie moze sugerowac na tej pozycji. Czy chodzi o to, ze widze tego Pana jako jedna z nowych drog dla mnie w tym momencie? A moze brakuje mi po prostu w naszej relacji tej otwartosci, ktora niesie ze soba ta karta?

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas
5 kielichow
Ma wobec mnie jakis zal, moze sam pragnie czegos wiecej, niz otrzymuje w tym momencie?

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas
Rycerz kielichow
Jakies ukryte zauroczenie?

5. Przeszłość relacji, znajomości
4 monet
Ta karta, podobnie jak Swiat, wypadala mi ostatnio niezwykle czesto na moje samopoczucie, wlasna energie. Interpretuje ja jako zamkniecie w sobie, wycofanie, skupienie na zupelnie innych rzeczach, niz ta relacja. Laczyl nas glownie kierunek edukacji. Dotychczas bylam wobec niego dosc zdystansowana.

6. Najbliższa przyszłość
Krolowa bulaw
Widze dwie opcje:
-zblizy sie do jakiejs innej kobiety i na niej skupi uwage,
-to ja wyjde z jakas inicjatywa w jego kierunku.

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa
Rycerz mieczy
Niezdecydowanie, chaos.

8. Wpływ innych osób
Sila
Ciezko mi stwierdzic, czy pozytywny, czy negatywny.

9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji
8 monet
Obawia sie odpowiedzialnosci, ktora moze pojawic sie wraz z wiekszym zaangazowaniem w relacje(?).

10. Dalsza przyszłość
7 mieczy
Oj, raczej nic dobrego, nasuwa mi sie mysl aby polaczyc ta karte w jakis sposob z polozeniem krolowej bulaw, wowczas mozna to dobzre polaczyc - jakas inna kobieta tutaj namiesza, pojawi sie zazdrosc, zawisc, a to moze nawet nawiazywac do Sily na pozycji otoczenia. :mysli:
 

Na spodzie talii paz mieczy, niczym wskazowka, aby kroki w stosunku do tej osoby podejmowac ostroznie i analizowac sytuacje, czego zreszta poki co trzymam sie i mam zamiar sie trzymac.
Duzo tu rycerzy, dynamiczne karty. Bede wdzieczna za kazda pomoc w interpretacji:serce:, robilam ten rozklad kilka dni temu i mam metlik w glowie od tamtego czasu :obled: 

Edytowane przez Lilliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Lilliana napisał:

Jestem w relacji przyjacielskiej z chlopakiem, wiele razy pojawial sie w moich snach. Tym snom towarzyszyla aura platonicznej milosci, zawsze pojawial sie jako osoba mi zyczliwa, oferujaca cieplo i bezpieczenstwo. W swiecie rzeczywistym mam wrazenie, ze nasza relacja zatrzymala sie na pewnym etapie i stoi na nim od jakiegos czasu. Choc w teorii mozna byloby ja jeszcze wniesc na wyzszy poziom, czesciej sie spotykac, wiecej rozmawiac, w praktyce poki co nie dzieje sie to naturalnie. Zakladam, ze obie strony musialyby wyjsc w jakis sposob ze swojej strefy komfortu i bardziej sie otworzyc. Tym rozkladem chcialam zbadac sytuacje. Zastanawiam sie, czy ta relacja ma jakis wiekszy potencjal?


1. Rys osoby, o którą pytamy
Rycerz bulaw
Ogolnie ogień lubi jak się dzieje dużo wokół niego i lubi zainteresowanie nie boi się iść do przodu ale też wie kiedy się wycofać i nie będzie się wtedy oglądał za siebie 

2. Nasz stosunek do niej
Swiat
Może pokazywać że widzisz go jako osobę z trochę innego " świata " coś na zasadzie spotkanie marzyciela z realista oboje żyją w trochę inny sposób .Może też pokazywać że jesteś na niego otwarta ale też świadoma jaki on jest 

3. Świadoma postawa tej osoby wobec nas
5 kielichow
On chyba raczej skupia się na swoje  przeszłości i boi się iść do przodu .Może uważać że nie odwzajemisz jego zainteresowania .

4. Nieświadoma postawa tej osoby wobec nas
Rycerz kielichow
Może jest Tobą zauroczony ale trzeba uważać bo on lubi przygody miłosne . Może Cię tak potraktować .On lubi być zakochany dla samego faktu zakochania . Możliwe że tam w głębi chciałby coś spróbować ale mogą być też inne kandydatki 

5. Przeszłość relacji, znajomości
4 monet
Karta stałości .Może pokazywać po prostu że między wami nic nie było wielkiego .Każdy trochę się trzymał swojego bo bał się iść głębiej bo to mogło oznaczać stratę 

6. Najbliższa przyszłość
Krolowa bulaw
Może oznaczać że najbliższa przyszłość relacji zależy od Ciebie . Jezeli nie jesteście parą może pokazać pojawienie się nowych osób .Ale niekoniecznie tylko dla niego ale też to że Ty będziesz mieć adoratorów 

7. Intencje osoby, o którą pytamy wobec partnerstwa
Rycerz mieczy
Trochę takie wpaść narobić szumu i wypaść . To nie jest poważna intencją . Wnioskując z poprzednich kart jeżeli będziesz chętna to on jest w stanie iść w Twoją stronę i będzie fajnie ale to tylko tyle ....

8. Wpływ innych osób
Sila
Może oznaczać że on się czuje tak silny że będzie chciał Cię adorować i nie odpuści . Otoczenie czy inne kobiety powodują to że on uważa że ma spore możliwości 

Ale to jest też energia kobiety więc może też świadczyć że jest jakaś kobieta do której go ciągnie 



9. Lęki lub obawy tej osoby, co do relacji
8 monet
On  nie chce się zagazować w relacje .Wie że to wiąże się ze będzie musiał inwestować i dać coś więcej z siebie 

10. Dalsza przyszłość
7 mieczy
7 mieczy może mówić o uciekaniu przed relacja . Jedno z was albo oboje z czasem możecie się z niej wycofywać. Mogą być tego powodem inne osoby .

Dla obojga chyba tą relacja wynika z takiej chłodnej kalkulacji .Może też tu pokazywać że boicie wejść głębiej z powody przeszłości 

Ogólnie nie ma tu rozwoju relacji i żeby ona miała się przerodzić w coś więcej . 
 

 

 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celt nie jest prostym i łatwym rozkładem. Tu nie interpretuje się kart odrębnie - tylko łącząc odpowiednie pozycje masz pełny obraz historii.

Na zadane pytanie (w największym uproszczeniu) odpowiadają 3 główne rozkładu:

5 Kielichów - Królowa Buław - 7 Mieczy

Przy czym:

5 Kielichów w koronie układu rzuca światło na obecną sytuację,

Królowa Buław - jak się to potoczy,

7 Mieczy - co z tym zrobisz? Jak sobie z tym poradzisz?

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...