Jump to content

ona panna, on bliźniak


patman

Recommended Posts

ona: 28.08.1990

on: 14.06.1990

 

z góry dziękuję.

 

 

Strata czasu. Ta para nie ma ze sobą nic wspólnego. Wzajemnej sympatii wystarczy im właściwie na spotkanie w zakładowej kawiarence. Różnice miedzy nimi są zbyt drastyczne by myśleć o czymś poważniejszym i trwalszym. On ma wesołe usposobienie. U niej z poczuciem humoru bywa różnie. On pełen życia i werwy. Ona spokojna i cicha preferuje skrupulatne, i precyzyjne czynności.

 

To już lepiej pogadać. Tyle tematów jest do omówienia. Bliźnięta mają rozległą wiedzę, z tym, że często powierzchowną. Gdy Panny się czymś zainteresują muszą zgłębić to do końca. W tym czasie Bliźniak przeskoczy już na inny temat. On na ogół jest chaotyczny, nieraz trzpiotowaty. Ona przeciwnie poukładana i pedantyczna. On gorący i żarliwy, do większości spraw podchodzi z entuzjazmem i optymizmem. Ona chłodno, z dystansem.

 

Bliźniak uwielbia niespodzianki i odrobinę ryzyka. Ona przeciwnie, co przewidywalne to właściwe. Listę tych przeciwności można by jeszcze tworzyć i tworzyć. Ich oczekiwania erotyczne uzupełniają ten wykaz. Po tych paru przykładach widać, że tych dwoje nie ma sobie nic do powiedzenia. Prawdę mówiąc mało prawdopodobne, aby kiedyś poczuli większą sympatię do siebie.

 

Stanowicie idealny... kontrast. Najlepiej podziękować za mile spędzony czas i odejść. Każde w swoją stronę. Nawet chwilowe zauroczenie przerodzi się z czasem we wzajemne rozdrażnienie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...