Skocz do zawartości

Rekrutacja na jarmark ZWERYFIKOWANE


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że rozpoczęła się rekrutacja na pewien słynny świąteczny jarmark rękodzieła, drogi w opłatach więc chcę się zgłosić z koleżanka na spółkę jedno stoisko. A mimo, że drogi to ludzie biją się o miejsca więc jest selekcja Mam pytania:

1. Jeżeli wybiorę droższą wersję - namiot organizatora- i zgłoszę się z koleżanką to zostaniemy zakwalifikowane? 

VIII Buław, Król Monet, VIII Kielichów

Tak, dostaniemy się.

2. Jeżeli wybiorę tańszą wersję - swój namiot- i zgłoszę się z koleżanką to zostaniemy zakwalifikowane? 

XIII ŚMIERĆ, III Mieczy, IX PUSTELNIK

Zdecydowanie nie dostaniemy się.

3. Skoro jedna z opcji mówi, że dostaniemy sie to jakie będzie moje zadowolenie finansowe po tym jarmarku?

Rycerz Buław, XVII KSIĘŻYC, 10 Kielichów

Rycek mówi mi, że będę zmagała się  z dużą konkurencją, będę musiała walczyć o klienta. Księżyc wskazuje na moje obawy przed strata finansową ale w 10 Kielichów na końcu powinnam być zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to pierwsza opcja choć nie wiem czy od razu czy dopiero jak ktoś zrezygnuje :mysli:. Przy drugiej nawet Wy mogłybyście zmienić zdanie....dużo przemyśleń, analiz...

 

Zadowolenie tak, ale nie od razu. Księżyc zawsze mi podpowiada by podążać za intuicją, wtedy są najlepsze efekty.

 

Powodzenia :kwiatek:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 23.09.2023 o 12:35, Ceres napisał:

Jako, że rozpoczęła się rekrutacja na pewien słynny świąteczny jarmark rękodzieła, drogi w opłatach więc chcę się zgłosić z koleżanka na spółkę jedno stoisko. A mimo, że drogi to ludzie biją się o miejsca więc jest selekcja Mam pytania:

1. Jeżeli wybiorę droższą wersję - namiot organizatora- i zgłoszę się z koleżanką to zostaniemy zakwalifikowane? 

VIII Buław, Król Monet, VIII Kielichów

Tak, dostaniemy się., Nie dostałyśmy się.

2. Jeżeli wybiorę tańszą wersję - swój namiot- i zgłoszę się z koleżanką to zostaniemy zakwalifikowane? 

XIII ŚMIERĆ, III Mieczy, IX PUSTELNIK

Zdecydowanie nie dostaniemy się. Też się nie dostałyśmy

3. Skoro jedna z opcji mówi, że dostaniemy sie to jakie będzie moje zadowolenie finansowe po tym jarmarku?

Rycerz Buław, XVII KSIĘŻYC, 10 Kielichów

Rycek mówi mi, że będę zmagała się  z dużą konkurencją, będę musiała walczyć o klienta. Księżyc wskazuje na moje obawy przed strata finansową ale w 10 Kielichów na końcu powinnam być zadowolona.

 

 

Weryfikacja

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Rekrutacja na jarmark ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...