Skocz do zawartości

Wykałaczki w głowie


dawid357890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, właśnie śniło mi się, że miałem w glowe wbitą garść wykałaczek. Wyciągałem najpierw po jednej przy czym czułem ogromny ból, jakbym grzebał sobie nią w mózgu. Żeby to przyspieszyć zacząłem wyciągać po kilka na raz. Kiedy skończyłem wogole nie leciała mi krew lecz po chwili padłem na kolana i zacząłem płakać. Po chwili obudziłem się ze łzami w oczach.

Będę wdzięczny za pomoc w zinterpretowaniu snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ejbert zmienił tytuł na Wykałaczki w głowie
7 godzin temu, dawid357890 napisał:

Witam, właśnie śniło mi się, że miałem w glowe wbitą garść wykałaczek. Wyciągałem najpierw po jednej przy czym czułem ogromny ból, jakbym grzebał sobie nią w mózgu. Żeby to przyspieszyć zacząłem wyciągać po kilka na raz. Kiedy skończyłem wogole nie leciała mi krew lecz po chwili padłem na kolana i zacząłem płakać. Po chwili obudziłem się ze łzami w oczach.

Będę wdzięczny za pomoc w zinterpretowaniu snu.

Wydaje mi się że wyjęcie tych wykałaczek oznaczało pokonanie problemów. Być może te problemy były tylko w Twojje głowie i nie odnosiły się do świata realnego. Być może poradzenie sobie z nimi było dla Ciebie bardzo trudne i  bolesne. Nie wiem co oznacza brak krwi, ale padnięcie na kolana I lzy moge mówić o tym, że bylo to trudne doswiadczenie i poczułeś ulgę, że to wreszcie się skończyło. Napisz jak Ty to widzisz.

 

Edit: z tą krwią tak sobie myślę że jest ona atrybutem istot żywych więc brak krwi oznacza że możesz czuć się że ta sytuacja sprawiła że czujesz się martwy w środku jak robot albo poprostu bez energii.

Edytowane przez alieninside
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...