Skocz do zawartości

Współpraca z agencją


Sunrise009

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od sierpnia współpracuje z agencją reklamową, ale ostatnio wychodzą niesnaski. Szykuje się konfrontacja w celu omówienia wspolpracy

 

Pytanie jest, czy po konfrontacji będę z nimi dalej współpracować?

 

Świat + 7 monet + Wisielec (4 miecze)

 

Nie będę, mówi o tym Świat, ale za to poczekam dlugo na wynagrodzenie w 7 denarów. Wisielec na końcu mówi o zastoju i braku działań.

 

A Wy co myślicie? (weryfikacja będzie w ciągu tygodnia).

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sunrise009 napisał:

Hej, od sierpnia współpracuje z agencją reklamową, ale ostatnio wychodzą niesnaski. Szykuje się konfrontacja w celu omówienia wspolpracy

 

Pytanie jest, czy po konfrontacji będę z nimi dalej współpracować?

 

Świat + 7 monet + Wisielec (4 miecze)

 

Nie będę, mówi o tym Świat, ale za to poczekam dlugo na wynagrodzenie w 7 denarów. Wisielec na końcu mówi o zastoju i braku działań.

 

A Wy co myślicie? (weryfikacja będzie w ciągu tygodnia).

Ja myślę, że jakiś etap dobiegnie końca, ale wcale nie oznacza dla mnie jednoznacznego zakończenia współpracy. Nic się za bardzo nie zmieni, a raczej każdy będzie trzymał siebie na dystans w roli bscznego obserwatora. 7 denarow to dla mnie karta, która zwiastuje czekanie, ale własnie na tym czekaniu się kończy. Może ty będziesz oczekiwała ruchu z ich strony, ale chyba do tego nie dojdzie. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
15 minut temu, Sunrise009 napisał:

Pytanie jest, czy po konfrontacji będę z nimi dalej współpracować?

 

Świat + 7 monet + Wisielec (4 miecze)

To jakiś jednorazowy projekt, zadanie może być a potem będziesz czekać aż sytuacja utknie w martwym punkcie. 
 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2023 o 18:07, Sunrise009 napisał:

czy po konfrontacji będę z nimi dalej współpracować?

 

Świat + 7 monet + Wisielec (4 miecze)

Karty mówią o uśpieniu czegoś, poświęceniu czegoś w imię czegoś innego.

Wyjście w świat, czekanie na owoce, zawieszenie i potrzeba przemyślenia czegoś.

Choć Świat i Wisielec mogłyby wskazywać, że nie to 7 monet i 4 mieczy w tym wypadku dają do myślenia. Ostatecznie 4 mieczy to zamknięcie w jakiś czterech ścianach co w tym wypadku mogłoby wskazywać na zostanie w tej agencji (przynajmniej na papierze) i czekanie na właściwy projekt, w którym mogłabyś wziąć udział.

 

Wydaje mi się, że to Ty stracisz zapał do współpracy z nimi. Masz ochotę na nowy etap, ale .... tu dużo czekania, doglądania, zastanowienia co dla Ciebie jest ważniejsze.

 

Nie czuję tu końca współpracy jako takiego. Że koniec i nigdy więcej. 

To taka kawa na ławę, przyglądanie kto co ma do zaoferowania i co można poświęcić w ramach czego, i trudna decyzja, którą należy przemyśleć bo nie ma jednego dobrego wyjścia. Każde rozwiązanie ma swoje kuszące i mniej kuszące strony.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...