Skocz do zawartości

Na prace


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Moja sytuacja w obecnym miejscu pracy do końca roku:

 

pustelnik IX, król buław, 5 buław dołożone rycerz monet 

 

beda jeszcze jakieś punkty zapalne co widać w tej 5 buław 

 

czy grozi mi zwolnienie?

 

6 mieczy, paź monet, sąd ostateczny XX dołożone 4 monet

 

6 mieczy byłaby raczej odejściem może za pieniędzmi , bo są monety.

 

szkoda, ze nie ma żadnych pucharów, które by pokazały jakaś poprawę atmosfery.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
6 minut temu, panna.marta napisał:

Moja sytuacja w obecnym miejscu pracy do końca roku:

 

pustelnik IX, król buław, 5 buław dołożone rycerz monet 

Pustelnik pokazuje wycofanie się - albo bardzo mocno będziesz unikać ludzi, albo z jakiś przyczyn będzie mniej pracy( tak jakby „mało Cię było”w miejscu w którym

pracujesz).

Król Buław ma inicjatywę, więc jeśli z jakiś przyczyn będzie mało pracy, sama postarasz się by coś zmienić w temacie( będziesz się kontaktować, pisać wiadomości). 
5 Buław to sprzeczność interesów - cały rozkład pokazuje jakiś problem, z którym aktywnie będziesz walczyć by mu zaradzić. 
5 Buław pokazuje, że praca będzie z czymś kolidować u Ciebie albo jakieś sprawy z pracy będą w konflikcie z Twoimi planami. 
 

11 minut temu, panna.marta napisał:

czy grozi mi zwolnienie?

 

6 mieczy, paź monet, sąd ostateczny XX dołożone 4 monet

Jeśli boisz się, że ktoś zadecyduje za Ciebie i Cię zwolni - w 6 Mieczy bym tego tak nie widziała. To karta ulgi, odejścia od problemów. Może zmiana stanowiska? Jeśli już, to sama zdecydujesz, że odchodzisz w inne miejsce( ale tu jest poczucie radosnego podekscytowania). 
Paź Monet może mówić o praktykach, byciu na niższym stanowisku, przyuczeniu się di czegoś, jakaś nowa rola. 
Sąd Ostateczny jakby „naprawia” błędy - jesteś znów w jakiejś sytuacji ale tym razem jest lepiej, odnowienie czegoś, ulepszenie.
Jeśli brać pod uwagę dołożoną 4 Monet - na pewno nie stracisz. Możesz się obawiać większego ryzyka z pracą, pracodawca tez może Cię na tyle cenić - że nie chce Cię stracić i docenia to, co dzięki Tobie ma. 
 

Ja bym Kielichów nie żałowała - możesz patrzeć bardziej praktycznie na pracę, emocje zacierały by sytuację i trudniej o racjonalne podejście do tematu. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gringe napisał:

Pustelnik pokazuje wycofanie się - albo bardzo mocno będziesz unikać ludzi, albo z jakiś przyczyn będzie mniej pracy( tak jakby „mało Cię było”w miejscu w którym

pracujesz).

Król Buław ma inicjatywę, więc jeśli z jakiś przyczyn będzie mało pracy, sama postarasz się by coś zmienić w temacie( będziesz się kontaktować, pisać wiadomości). 
5 Buław to sprzeczność interesów - cały rozkład pokazuje jakiś problem, z którym aktywnie będziesz walczyć by mu zaradzić. 
5 Buław pokazuje, że praca będzie z czymś kolidować u Ciebie albo jakieś sprawy z pracy będą w konflikcie z Twoimi planami. 
 

Jeśli boisz się, że ktoś zadecyduje za Ciebie i Cię zwolni - w 6 Mieczy bym tego tak nie widziała. To karta ulgi, odejścia od problemów. Może zmiana stanowiska? Jeśli już, to sama zdecydujesz, że odchodzisz w inne miejsce( ale tu jest poczucie radosnego podekscytowania). 
Paź Monet może mówić o praktykach, byciu na niższym stanowisku, przyuczeniu się di czegoś, jakaś nowa rola. 
Sąd Ostateczny jakby „naprawia” błędy - jesteś znów w jakiejś sytuacji ale tym razem jest lepiej, odnowienie czegoś, ulepszenie.
Jeśli brać pod uwagę dołożoną 4 Monet - na pewno nie stracisz. Możesz się obawiać większego ryzyka z pracą, pracodawca tez może Cię na tyle cenić - że nie chce Cię stracić i docenia to, co dzięki Tobie ma. 
 

Ja bym Kielichów nie żałowała - możesz patrzeć bardziej praktycznie na pracę, emocje zacierały by sytuację i trudniej o racjonalne podejście do tematu. 

Bardzo Dziekuje 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 14:51, panna.marta napisał:

Moja sytuacja w obecnym miejscu pracy do końca roku:

 

pustelnik IX, król buław, 5 buław dołożone rycerz monet 

Czujesz się odosobniona. Jesteś dobra w tym co robisz i masz swoje aspiracje, ale są ludzie, którzy bacznie Ci się przypatrują i nie są za bardzo pozytywnie do Ciebie nastawieni.

Nie będzie łatwo. Musisz sama oświetlać sobie drogę, rozwijać się będziesz wewnętrznie polegając sama na sobie i szukając właściwej dla siebie drogi. Będą jednak osoby, którym Twój rozwój i Twoje dobro nie będzie im po drodze. Nie zawsze będą coś namacalnie złego robić, ale ich wyczuwalna energia będzie powodować, że wszystko będzie jakby szło wolniej niż być chciała.

W dniu 30.09.2023 o 14:51, panna.marta napisał:

czy grozi mi zwolnienie?

 

6 mieczy, paź monet, sąd ostateczny XX dołożone 4 monet

Coś może być na rzeczy. Może niekoniecznie zwolnienie bardziej szukanie "porozumienia" :_mysli:

Tu coś kiełkuje dopiero w stronę zmiany. Pierwsze kroki, pierwsze bramy do przejścia. Na razie choć ani im ani Tobie być może całkowicie nie będzie to po drodze drastycznej zmiany chyba nie będzie.

 

Ktoś może Cię pokierować w jakim iść kierunku. Wskazać jaka droga będzie dla Ciebie dobra. Bądź ktoś może Cię do czego zainspirować.

 

W każdym razie....

Powodzenia :kwiatek:

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2023 o 14:51, panna.marta napisał:

Moja sytuacja w obecnym miejscu pracy do końca roku:

 

pustelnik IX, król buław, 5 buław dołożone rycerz monet 

 

beda jeszcze jakieś punkty zapalne co widać w tej 5 buław 

Możesz się czuć niezrozumiana w pracy i tłamszona przez jakiegoś mężczyznę. Mogą być konflikty i różnice zdań.

W dniu 30.09.2023 o 14:51, panna.marta napisał:

 

czy grozi mi zwolnienie?

 

6 mieczy, paź monet, sąd ostateczny XX dołożone 4 monet

 

6 mieczy byłaby raczej odejściem może za pieniędzmi , bo są monety.

 

szkoda, ze nie ma żadnych pucharów, które by pokazały jakaś poprawę atmosfery.

Widać oczyszczenie atmosfery. Może sama rozejrzysz się za nową pracą albo zmianą działu w firmie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...