Skocz do zawartości

Nowy Rok numerologiczny - rozkład


Gringe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

Witam, zaczynam być w roku numerologicznym „5”( od nowiu we wrześniu albo od Nowego Roku 2024 - jak kto woli). 
Położyłam karty i nie bardzo mnie one ucieszyły - dlatego wklejam rozkład by trochę „zapeszyć” sprawy, może cześć rzeczy nie będzie aż taka zła. 
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoim spojrzeniem - będzie mi milo. 
Weryfikację wrzucę za rok, na jesieni 2024. 
 

1. Karta na rok( aura) 5 Monet 

Będzie czegoś brakować, często może chodzić o czas - stad nie wszystko pójdzie z planem i mogą być jakieś „niedoróbki”. 
Już wolę nie myśleć, że będzie finansowa bieda - ale chyba tylko tego brakuje mi do mojego losowego zestawu :obled:

 

2. Najważniejsze wydarzenie: Rycerz Buław 

Z Rycerzami tak bywa, ze długo w naszym życiu nie goszczą - ten tutaj, może oznaczać, że w końcu z kimś się umówię na kawę ale będzie to przelotna znajomość. 
Może tez oznaczać, że sama będę tym Rycerzem i będę starać się dużo rzeczy ogarnąć( tu pasuje ta chaotyczna 5 Monet i „niedoróbki”).

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 3 Mieczy

Tez pasuje do Rycerza bo albo ja komuś powiem „nie” albo ktoś mi - i zniknie z mojego życia. 
W sumie 3 Mieczy nie przynosi zmian, rozwiewa oczekiwania jeśli na coś liczyliśmy i czujemy się rozczarowani. 
Czyli zachowam swoj status singla. 
 

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? Diabeł 

Pracy raczej nie zmienię i będę siedzieć w swoim „bagienku” - trzymam się pracy bo blisko domu, płacą na czas i w miarę idą na rękę jeśli chodzi o grafik( ja na resztę zagryzam zęby i staram się nie myśleć o minusach). 
No i mam bezpłatne obiady w pracy, co w czasach kryzysu ekonomicznego silnie przemawia „za” ;p 

 

5. Zdrowie: 7 Mieczy 

Będzie dalej kuleć. Jakieś schorzenia wciąż mogą się maskować, plany z dietą nie do końca wypalą - niby zarzekam się by nie jeść słodyczy a przegrywam jeśli chodzi o silną wolę. 
 

6. Co mnie zaskoczy? 4 Kielichy 

I znów mam wrażenie, że może nawiązywać do tego Rycerza Buław - albo ja nie będę chciała skorzystać z jakiejś emocjonalnej szansy albo ktoś - stąd dalej pojawi się 3 Mieczy - rozczarowanie drugiej strony. 
 

7. Nowe perspektywy i możliwości: Wisielec

Czyli wracamy do moich standardowych kart - za dużo tych możliwości nie będzie, sprawy gdzieś utknął w martwym punkcie. Mimo, że liczyłam na jakiś „rozpęd” w 5 roku numerologicznym. 
 

8. Co od Ciebie odejdzie? Cesarzowa 

Czyli koniec rozpieszczania siebie - pasuje do  biednej 5 Monet

 

9. Co zostanie na kolejny rok? Sąd 

Odświeżanie znajomosci - w tym roku po raz pierwszy od dawna zobaczyłam się z koleżankami których nie widziałam dobrych kilka lat, możliwe zatem, że w tym roku będę kontynuować wizyty w Polsce i spotkania z nimi.
 

10. Rada na ten rok: Mag

Czyli, że wciąż mam moc by pokonać trudności, muszę korzystać z różnych sposobów i dopinać swoich planów.  Jest szansa, że zrealizuję swoje pomysły, muszę tylko korzystać z różnych źródeł i mądrze to sklecić. 
Mag też ma gadane i umie „sprzedać piasek na pustyni” - zatem moje słowa w tym roku mają moc! ;) 
 

 

Edytowane przez Gringe
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Gringe napisał:

Witam, zaczynam być w roku numerologicznym „5”( od nowiu we wrześniu albo od Nowego Roku 2024 - jak kto woli). 
Położyłam karty i nie bardzo mnie one ucieszyły - dlatego wklejam rozkład by trochę „zapeszyć” sprawy, może cześć rzeczy nie będzie aż taka zła. 
Jeśli ktoś ma ochotę podzielić się swoim spojrzeniem - będzie mi milo. 
Weryfikację wrzucę za rok, na jesieni 2024. 
 

1. Karta na rok( aura) 5 Monet 

Będzie czegoś brakować, często może chodzić o czas - stad nie wszystko pójdzie z planem i mogą być jakieś „niedoróbki”. 
Już wolę nie myśleć, że będzie finansowa bieda - ale chyba tylko tego brakuje mi do mojego losowego zestawu :obled:

Możesz odczuwać brak na wielu płaszczyznach życia. To nie musi być realna bieda finansowa, co bardziej narzekanie, że tego nie ma, a tamto mogłoby być lepsze.

13 minut temu, Gringe napisał:

 

2. Najważniejsze wydarzenie: Rycerz Buław 

Z Rycerzami tak bywa, ze długo w naszym życiu nie goszczą - ten tutaj, może oznaczać, że w końcu z kimś się umówię na kawę ale będzie to przelotna znajomość. 
Może tez oznaczać, że sama będę tym Rycerzem i będę starać się dużo rzeczy ogarnąć( tu pasuje ta chaotyczna 5 Monet i „niedoróbki”).

Więcej możliwości spotkań towarzyskich. Możliwy rozwój jakichś pasji. Szansa na romans.

13 minut temu, Gringe napisał:

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 3 Mieczy

Tez pasuje do Rycerza bo albo ja komuś powiem „nie” albo ktoś mi - i zniknie z mojego życia. 
W sumie 3 Mieczy nie przynosi zmian, rozwiewa oczekiwania jeśli na coś liczyliśmy i czujemy się rozczarowani. 
Czyli zachowam swoj status singla.

 

Ktoś Ci może złamać serce albo rozczarować
 

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? Diabeł 

Pracy raczej nie zmienię i będę siedzieć w swoim „bagienku” - trzymam się pracy bo blisko domu, płacą na czas i w miarę idą na rękę jeśli chodzi o grafik( ja na resztę zagryzam zęby i staram się nie myśleć o minusach). 
No i mam bezpłatne obiady w pracy, co w czasach kryzysu ekonomicznego silnie przemawia „za” ;p 

Będziesz świadoma, że obecne miejsce pracy nie jest dla Ciebie najlepsze, ale nie będziesz się rozglądać za niczym nowym. 

13 minut temu, Gringe napisał:

5. Zdrowie: 7 Mieczy 

Będzie dalej kuleć. Jakieś schorzenia wciąż mogą się maskować, plany z dietą nie do końca wypalą - niby zarzekam się by nie jeść słodyczy a przegrywam jeśli chodzi o silną wolę. 

 

Będą jakieś komplikacje. Ze słodyczami mam tak samo.
 

6. Co mnie zaskoczy? 4 Kielichy 

I znów mam wrażenie, że może nawiązywać do tego Rycerza Buław - albo ja nie będę chciała skorzystać z jakiejś emocjonalnej szansy albo ktoś - stąd dalej pojawi się 3 Mieczy - rozczarowanie drugiej strony. 

 

Coś, co będzie dla Ciebie pewniakiem nie wypali.
 

7. Nowe perspektywy i możliwości: Wisielec

Czyli wracamy do moich standardowych kart - za dużo tych możliwości nie będzie, sprawy gdzieś utknął w martwym punkcie. Mimo, że liczyłam na jakiś „rozpęd” w 5 roku numerologicznym. 

 

Zmiana perspektywy i rozwój duchowy
 

8. Co od Ciebie odejdzie? Cesarzowa 

Czyli koniec rozpieszczania siebie - pasuje do  biednej 5 Monet

Może matka albo siostra ukróci kontakt? Albo faktycznie będziesz mniej wydawać na ciuchy itp.

13 minut temu, Gringe napisał:

 

9. Co zostanie na kolejny rok? Sąd 

Odświeżanie znajomosci - w tym roku po raz pierwszy od dawna zobaczyłam się z koleżankami których nie widziałam dobrych kilka lat, możliwe zatem, że w tym roku będę kontynuować wizyty w Polsce i spotkania z nimi.

 

Jakieś sprawy z przeszłości, może urzędowe
 

10. Rada na ten rok: Mag

Czyli, że wciąż mam moc by pokonać trudności, muszę korzystać z różnych sposobów i dopinać swoich planów.  Jest szansa, że zrealizuję swoje pomysły, muszę tylko korzystać z różnych źródeł i mądrze to sklecić. 
Mag też ma gadane i umie „sprzedać piasek na pustyni” - zatem moje słowa w tym roku mają moc! ;) 
Nie trać nadziei i staraj się kreować swoją rzeczywistość. Wykorzystaj, co daje los.

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Anastazja979 - dzięki za spojrzenie. Tak sobie myślę, że Rycerz Buław to może być mój ex który znów sobie ubzdura, że możemy się zejść. W tej karcie pokazują mi się często osoby które przyjeżdzają do mnie - co też by do niego pasowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Karta na rok( aura) 5 Monet 

Nieciekawa karta. Z pewnością jak piszesz będzie to rok braku. Może to być brak czasu, brak pieniędzy, brak bliskiej osoby...możliwości jest wiele. 

Ewentualnie możesz się zaangażować w pomoc charytatywną. 

 

 

2. Najważniejsze wydarzenie: Rycerz Buław 

Bardzo fajna karta. Pojawi się mężczyzna. I to taki zdecydowany, będzie szybko działał. Możliwe, że będzie nastawiony na romans, nie wiadomo. Ale na pewno będzie chciał się szybko umówić. Nawiązując do twojego poprzedniego rozkładu nie trzymaj go na dystans, daj się poznać. 

 

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 3 Mieczy

Zawiedziesz się nieco na uczuciach. Z tego co pamiętam to w 3 mieczy sami się odcinamy. Może być tak jak wyżej napisałem, że to ty się odetniesz od faceta i będziesz niezadowolona. 

 

 

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? Diabeł 

Ja bym tutaj powiedział na plus. Możliwe, że kasy będzie więcej, albo jakieś inne plusy. Ostatnio opisywałem diabła. Na pewno praca nie będzie Cię zachwycała, ale będziesz dostrzegała benefity jakie Ci daje i nie zostaniesz tam dlatego, że nie masz gdzie pójść, ale dlatego, że docenisz korzyści. 

 

 

5. Zdrowie: 7 Mieczy 

Niestety ma zdrowiu się nie znam. 

 

 

6. Co mnie zaskoczy? 4 Kielichy 

Ja bym powiedział, że nic. To będzie taki zwykły rok. Nie będzie wielkich wzlotów, ani wielkich upadków. 

 

7. Nowe perspektywy i możliwości: Wisielec

Tutaj potwierdzenie poprzedniej karty. Nie każdy rok wnosi w nasze życie wielkie zmiany. To będzie ot taki zwykły rok, który przyjdzie i pójdzie. 

 

 

8. Co od Ciebie odejdzie? Cesarzowa 

Rzeczywiście możesz przestać się skupiać na swoich przyjemnościach. I możesz przestać zwracać uwagę na wygląd otoczenia. Co innego będzie ważne. 

 

 

9. Co zostanie na kolejny rok? Sąd 

Sąd to sprawy rodzinne, więc zostanie dobry kontakt z rodziną. Zacieśnianie więzów. 

 

10. Rada na ten rok: Mag

Po prostu działaj. Masz potencjał i masz pomysły. Wykorzystaj je, a wszystko się ułoży. 

 

Szczerze mówiąc karty nie są tragiczne. Mam wrażenie, że to będzie po prostu kolejny rok z kalendarza. Bez super niespodzianek, ale też bez dramatów. Pojawia się lepsze kontakty z rodziną, ale możesz czuć w tym roku pomprostu niedosyt emocjonalny. Czegoś Ci będzie brakować 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm jak u Cb, ale u mnie tarot potrafił pokazać krótszy okres czasu. Możliwe, że karty się zrealizują w pierwszym półroczu, a w drugim coś się będzie dziać. 

Co do zmian to u mnie 5 rok właściwie skupiał się na dojrzewaniu do zmian i do decyzji. Musiałem podjąć pewne kroki, ale same zmiany bezpośrednio nadeszły już u schyłku piątego roku lub na początku 6. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

1. Karta na rok( aura) 5 Monet 

Niestety możesz czuć się rozczarowana, odczuwać braki, smutki, tęsknotki

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

2.Najważniejsze wydarzenie: Rycerz Buław

Będzie sporo zamieszania, dużo nowych pomysłów, wykazesz się energią, aby stanac okoniem do przeciwności losu 

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 3 Mieczy

Będziesz podchodzić bardzo racjonalnie do wszelkich romansów, wszelkich kochasiow zakasujesz ostrym jak brzytwa językiem 

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? Diabeł 

Będzie nerwowo... możesz czuć się wykorzystywana, mobbingowana, niesprawiedliwie traktowana

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

5. Zdrowie: 7 Mieczy 

Tutaj jakieś ukryte dolegliwości, możliwe nietrafione diagnozy

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

6. Co mnie zaskoczy? 4 Kielichy 

Czyjaś ignorancja, zawiedziesz się mocno na kimś 

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

. Nowe perspektywy i możliwości: Wisielec

Okazja do przemyslen, w jakiejś kwestii która uważałaś za ostateczna i w której miałaś ugruntowane zdanie nagle pojawia sie nowe okoliczności, które rzuca nowe światło 

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

8. Co od Ciebie odejdzie? Cesarzowa 

Będziesz czuła się mniej atrakcyjną i niezależna

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

. Co zostanie na kolejny rok? Sąd

Robienie podsumowan, rozliczania się z przeszłością, tak jakbyś została zmuszona do wyjścia ze swojej strefy komfortu

W dniu 4.10.2023 o 12:16, Gringe napisał:

10. Rada na ten rok: Mag

Uważać na czcze słowa bez pokrycia, będziesz musiała pokombinować na każdym polu

 

Trzymam kciuki żeby karty jednak nie sprawdziły się zbyt dramatycznie <3

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@Lunaria dzięki, że spojrzałaś swoim okiem :) 

Dodam, że wróciłam do diety  niskowęglowodanowej i jak narazie waga idzie w dół -5 Monet idealnie tu pasuje( bo pewnie po czasie będzie mi brakować słodyczy - narazie od poniedziałku jestem „czysta” ;p


 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, Gringe napisał:

@Lunaria dzięki, że spojrzałaś swoim okiem :) 

Dodam, że wróciłam do diety  niskowęglowodanowej i jak narazie waga idzie w dół -5 Monet idealnie tu pasuje( bo pewnie po czasie będzie mi brakować słodyczy - narazie od poniedziałku jestem „czysta” ;p


 

Ooo super wieści, może ta 5 Denarów nie będzie taka straszna i mówi po prostu o Twojej przemianie :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...