Skocz do zawartości

Nowy rok numerologiczny (za Gringe)


Anastazja979

Rekomendowane odpowiedzi

Ja także wchodzę w 5 rok numerologiczny. Będę wdzięczna za wasze interpretacje.

 

1. Karta na rok( aura) XVII Gwiazda

 

Dużo marzeń i fantazji, mam nadzieję, że na fantazjowaniu się nie skończy. Może tez dużo inwestycji w siebie i w swój rozwój. Też rozwój artystyczny. Karta ochronna.

 

2. Najważniejsze wydarzenie: IV Umiarkowanie

 

Może to raczej będzie spokojny rok, mimo że 5? Ewentualnie wyjaśni się coś, na co sługo czekałam. Odzyskam spokój wewnętrzny.

 

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 4 mieczy

 

Nic mnie nie czeka. W 3 roku numerologicznym przeszłam emocjonalny rollercoaster i zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebuje przerwy.

 

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? 9 monet

Powinno być dobrze. Może podwyżka. Może rozkręcanie swojej działalności na boku?

 

5. Zdrowie: VI Zakochani

 

Może jakieś problemy "kobiece"/ginekologiczne?

 

6. Co mnie zaskoczy? IV Cesarz

 

Jakiś mężczyzna mnie zaskoczy. Ewentualnie jakaś struktura/firma się zmieni.

 

7. Nowe perspektywy i możliwości: Król monet

Rozwój zawodowy i finansowy?

 

8. Co od Ciebie odejdzie? XXI Świat

Odejdzie ode mnie wieczne bujanie w obłokach. Będę się trzymać bardziej ziemi.

 

9. Co zostanie na kolejny rok? paź mieczy

Może jakieś problemy komunikacyjne. Niewyjaśnione sprawy.

 

10. Rada na ten rok: Rycerz kielichów

Otworzyć serce i kreatywność?

Edytowane przez Anastazja979
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

1. Karta na rok( aura) XVII Gwiazda

Dużo spraw może pójść lepiej niż sama przewidujesz - nic złego nie może Ci się stać, a nawet jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli, to po pewnym czasie wyjdzie lepiej niż sama mogłabyś wymyślić. Coś w stylu „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

2. Najważniejsze wydarzenie: IV Umiarkowanie

Problemy powinny się rozwiązać i to bez Twojej ingerencji - coś, co mogło nie dawać Ci spokoju. Załagodzenie sytuacji. Spokój. 
Osobiście, bardzo lubię tą kartę bo jest zapowiedzią osiągnięcia równowagi psychicznej. Człowiek skupia się na sobie i swoich potrzebach( w zdrowych granicach oczywiście). 
 

 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 4 mieczy

Odpoczynek. Wstrzymanie od napięcia psychicznego. Czas rekonwalescencji, a przy tym poczucie, że nie jest źle - w 4 Mieczy nie martwimy się o nic, nic tu nie jest powodem do stresu. 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? 9 monet

Niezależność finansowa. Możesz też mieć nową kartę kredytową lub limit w koncie -jakiś produkt finansowy z banku lub innej instytucji( pokazuje mi zakupy za które płacę kredytówką, podobne spostrzeżenia mają też inni Tarociści). 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Zdrowie: VI Zakochani

Na coś się zdecydujesz - ja bym tu widziała powrót do tabletek antykoncepcyjnych. 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Co mnie zaskoczy? IV Cesarz

Zaskoczyć Cię może faktycznie mężczyzna który ma plan wobec Ciebie - będzie bardzo zdecydowany i działać strategicznie i z przemyśleniem( widziałam już Cesarza w akcji który w przemyślany sposób skłonił kobietę która dobie upatrzył by ona podjęła ostateczną decyzję o charakterze ich relacji - teraz są oficjalnie parą). 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Nowe perspektywy i możliwości: Król monet

Ja bym tu widziała partnera. Dodatkowo w jakiś sposób wspierającego materialnie( chociażby płacący za kawę kiedy razem wychodzicie). 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

od Ciebie odejdzie? XXI Świat

Nie widziałabym tu bujania w obłokach a raczej koniec „singielskiej” swawoli. 
 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Co zostanie na kolejny rok? paź monet

Albo ktoś młody koło Ciebie( dziecko, ktoś nowy w pracy, życzliwy ale nie mający jeszcze wprawy w tym, co robi). Albo kurierzy z przesyłkami i zakupy online :) 

 

1 godzinę temu, Anastazja979 napisał:

Rada na ten rok: Rycerz kielichów

Dać się ponieść uczuciom i emocjom, korzystać z emocjonalnych szans, marzyć o miłości - będzie z kim dzielić ten puchar :love2:

 

Udanego „5” roku! Wyglada obiecująco, szykują się zmiany :koniczynka:

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gringe napisał:

Dużo spraw może pójść lepiej niż sama przewidujesz - nic złego nie może Ci się stać, a nawet jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli, to po pewnym czasie wyjdzie lepiej niż sama mogłabyś wymyślić. Coś w stylu „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”. 
 

Problemy powinny się rozwiązać i to bez Twojej ingerencji - coś, co mogło nie dawać Ci spokoju. Załagodzenie sytuacji. Spokój. 
Osobiście, bardzo lubię tą kartę bo jest zapowiedzią osiągnięcia równowagi psychicznej. Człowiek skupia się na sobie i swoich potrzebach( w zdrowych granicach oczywiście). 
 

 

Odpoczynek. Wstrzymanie od napięcia psychicznego. Czas rekonwalescencji, a przy tym poczucie, że nie jest źle - w 4 Mieczy nie martwimy się o nic, nic tu nie jest powodem do stresu. 
 

Niezależność finansowa. Możesz też mieć nową kartę kredytową lub limit w koncie -jakiś produkt finansowy z banku lub innej instytucji( pokazuje mi zakupy za które płacę kredytówką, podobne spostrzeżenia mają też inni Tarociści). 
 

Na coś się zdecydujesz - ja bym tu widziała powrót do tabletek antykoncepcyjnych. 
 

Zaskoczyć Cię może faktycznie mężczyzna który ma plan wobec Ciebie - będzie bardzo zdecydowany i działać strategicznie i z przemyśleniem( widziałam już Cesarza w akcji który w przemyślany sposób skłonił kobietę która dobie upatrzył by ona podjęła ostateczną decyzję o charakterze ich relacji - teraz są oficjalnie parą). 
 

Ja bym tu widziała partnera. Dodatkowo w jakiś sposób wspierającego materialnie( chociażby płacący za kawę kiedy razem wychodzicie). 
 

Nie widziałabym tu bujania w obłokach a raczej koniec „singielskiej” swawoli. 
 

Albo ktoś młody koło Ciebie( dziecko, ktoś nowy w pracy, życzliwy ale nie mający jeszcze wprawy w tym, co robi). Albo kurierzy z przesyłkami i zakupy online :) 

 

Dać się ponieść uczuciom i emocjom, korzystać z emocjonalnych szans, marzyć o miłości - będzie z kim dzielić ten puchar :love2:

 

Udanego „5” roku! Wyglada obiecująco, szykują się zmiany :koniczynka:

Dziękuję. Widzisz to znacznie bardziej optymistycznie niż ja :D

Tam w jednym miejscu się pomyliłam i powinien być paź mieczy, nie paź monet.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
56 minut temu, Anastazja979 napisał:

Dziękuję. Widzisz to znacznie bardziej optymistycznie niż ja :D

Tam w jednym miejscu się pomyliłam i powinien być paź mieczy, nie paź monet.

Jeśli tam ma być Paź Mieczy może chodzić o jakieś słowne utarczki. 
Jak nic pasuje do byłego partnera ;) 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

1. Karta na rok( aura) XVII Gwiazda

Co by się nie działo będzie dobrze. Sporo planów i marzeń, sięgania tam gdzie nie spodziewałaś się zajść. Dużo uzdrawiających sytuacji.

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

Najważniejsze wydarzenie:XIV Umiarkowanie

Trzeba będzie łapać równowagę, może być sporo sytuacji, które będą chciały zburzyć Twój spokój 

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

3. Co mnie czeka w sferze uczuciowej? 4 mieczy

Wyciszenie, tak jakby ta strefa miała być dla Ciebie mniej istotna

 

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

4. Co mnie czeka w sferze zawodowej? 9 monet

Osiągniesz dużą niezależność finansową, wyrobisz sobie pewną pozycję, będziesz miała jakieś indywidualne stanowisko, będziesz zadowolona z tego co udało Ci się osiągnąć 

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

5. Zdrowie: VI Zakochani

Też obstawiam jakieś problemy z narządami podwójnymi/kobiecymi

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

 

6. Co mnie zaskoczy? IV Cesarz

To, że świetnie ze wszystkim sobie radzisz i potrafisz być autorytetem dla innych

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

7. Nowe perspektywy i możliwości: Król monet

Awans, kariera, zapewnienie sobie sporych nadwyżek finansowych

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

8. Co od Ciebie odejdzie? XXI Świat

Przestaniesz gonić ideały, zaczniesz żyć chwilą, to taki moment, że przestaniesz myśleć: "ojej mam tyle i tyle lat, powinnam zrobić to lub tamto albo niewiadomo co osiągnąć" 

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

. Co zostanie na kolejny rok? paź mieczy

Będziesz musiała wykłócić się o swoje, działać zakulisowo

W dniu 4.10.2023 o 12:44, Anastazja979 napisał:

10. Rada na ten rok: Rycerz kielichów

Próbuj różnych rzeczy, zdaj się na intuicję :)

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...