Skocz do zawartości

Rada kart


adamandium

Rekomendowane odpowiedzi

W pracy jak w życiu zgrzyta.  

 

Jest  nowy pracownik, delikatnie powiem, dość buńczuczny. Pracuje od 3 miesiecy. 

 

Mam w zamiarze w 4 oczy powiedzieć co sobie myślę, aby poprawić sytuację, często nie do wytrzymania. 

 

Zapytałam kart, czy warto strzępić język i energię, czyli co robić z tym aby mi wyszło na dobre. 

 

Karty  

 

Rycerz Buław (O) Paż Kielichów Wieża (O) Moc  

 

  

Nie podniecać się za bardzo, i nie dawać się wyprowadzać z równowagi, bo chyba ta osoba nie jest dojrzałą, wstrzymać się od burzenia tego co jest, okazać cierpliwość Siła i moc we mnie. 

 

To ja muszę się z tym zmierzyć.   

 

 

Dzięki za każde słówko. 

  

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamandium napisał:

W pracy jak w życiu zgrzyta.  

 

Jest  nowy pracownik, delikatnie powiem, dość buńczuczny. Pracuje od 3 miesiecy. 

 

Mam w zamiarze w 4 oczy powiedzieć co sobie myślę, aby poprawić sytuację, często nie do wytrzymania. 

 

Zapytałam kart, czy warto strzępić język i energię, czyli co robić z tym aby mi wyszło na dobre. 

 

Karty  

 

Rycerz Buław (O) Paż Kielichów Wieża (O) Moc  

 

  

Nie podniecać się za bardzo, i nie dawać się wyprowadzać z równowagi, bo chyba ta osoba nie jest dojrzałą, wstrzymać się od burzenia tego co jest, okazać cierpliwość Siła i moc we mnie. 

 

To ja muszę się z tym zmierzyć.   

 

 

Dzięki za każde słówko. 

  

 

 

 

 

 

Mnie rycerz buław i paź kielichów obok siebie skojarzyli się z pojęciem naprzód ale takim z wyczuciem .Możesz w jego stronę zadziałać ale to ma być wszystko delikatnie .Wieża z Magiem to takie wywołanie nie u kogoś wstrząsu używając do tego wszystkich swoich atutów . 

Ale wieża z Magiem może pokazywać też że chcesz osiągnąć niemożliwe .Więc może nie być efektu 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
21 minut temu, adamandium napisał:

Zapytałam kart, czy warto strzępić język i energię, czyli co robić z tym aby mi wyszło na dobre. 

 

Karty  

 

Rycerz Buław (O) Paż Kielichów Wieża (O) Moc  

Nie odwracam kart więc nie mam doświadczenia w ich odczytywaniu - Rycerza Buław w pozycji odwróconej odczytałabym w negacji czyli lepiej wstrzymać się z komunikacją i z robieniem czegokolwiek w kierunku tej osoby( nie pouczać, nie mieć ochoty by naprawić sytuację). Nie wyręczać tej osoby w obowiązkach. 
Paź Kielichów - podejść z empatią?  Może ta osoba ma jakieś problemy z zaklimatyzowaniem się socjalnym? 
Wieża - nic mie psuć. Niech będzie tak jak jest. 
Moc - powstrzymać swoje niskie instynkty, działać z delikatnością i wyczuciem. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Josei napisał:

Mnie rycerz buław i paź kielichów obok siebie skojarzyli się z pojęciem naprzód ale takim z wyczuciem .Możesz w jego stronę zadziałać ale to ma być wszystko delikatnie .Wieża z Magiem to takie wywołanie nie u kogoś wstrząsu używając do tego wszystkich swoich atutów . 

Ale wieża z Magiem może pokazywać też że chcesz osiągnąć niemożliwe .Więc może nie być efektu 

 

Jak siebie znam, to owszem gdy granice zostaną przekroczone do maximum, to mogę zareagować ostro i ciętą ripostą w zależnosci od sytuacji. 

 

Także delikatnie... jak z jajkiem. No niech będzie.  

 

Wieża z Mocą nie z Magiem , ciekawa interpretacja, bo gdzieś mam płonne nadzieje ad rezultatu. Wychodzę z założenia że wziełaś Moc pod uwagę, Wieża z  Magiem mówiła by zgoła coś innego. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

Nie odwracam kart więc nie mam doświadczenia w ich odczytywaniu - Rycerza Buław w pozycji odwróconej odczytałabym w negacji czyli lepiej wstrzymać się z komunikacją i z robieniem czegokolwiek w kierunku tej osoby( nie pouczać, nie mieć ochoty by naprawić sytuację). Nie wyręczać tej osoby w obowiązkach. 
Paź Kielichów - podejść z empatią?  Może ta osoba ma jakieś problemy z zaklimatyzowaniem się socjalnym? 
Wieża - nic mie psuć. Niech będzie tak jak jest. 
Moc - powstrzymać swoje niskie instynkty, działać z delikatnością i wyczuciem. 

Też myślałam o tym, że ta osoba ma jakieś problemy. Znikąd takie  aspołeczne skrajności się nie biorą. Ja to widze czasem czego nie widać. Nie chcę bombardować kogoś  

 

Spróbuję po dobremu jak mama, bo  to dość młoda osoba, aby na dobre wyszło.  Na warcholskie chamstwo  kija biorę, nie doslownie oczywiście. 

 

Trafiłaś celnie, abym wstrzymała naturę.  

 

Dzięki Gringe :1s_c:

Edytowane przez adamandium
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, adamandium napisał:

 

Jak siebie znam, to owszem gdy granice zostaną przekroczone do maximum, to mogę zareagować ostro i ciętą ripostą w zależnosci od sytuacji. 

 

Także delikatnie... jak z jajkiem. No niech będzie.  

 

Wieża z Mocą nie z Magiem , ciekawa interpretacja, bo gdzieś mam płonne nadzieje ad rezultatu. Wychodzę z założenia że wziełaś Moc pod uwagę, Wieża z  Magiem mówiła by zgoła coś innego. 

Interpretowałem wieża z magiem .

Przepraszam Cię źle przeczytałam 

Wieża z Siłą będzie miała zupełnie inne znaczenie . Zwlszcza  odwrócona .

Może pokazywać opóźnienie i słabość niepewność  lek przed cierpieniem .Ogólnie takie trochę uniknięcie katastrofy 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Josei napisał:

Interpretowałem wieża z magiem .

Przepraszam Cię źle przeczytałam 

Wieża z Siłą będzie miała zupełnie inne znaczenie . Zwlszcza  odwrócona .

Może pokazywać opóźnienie i słabość niepewność  lek przed cierpieniem .Ogólnie takie trochę uniknięcie katastrofy 

Czyli dać sobie na wstrzymanie. Powielają się nasze interpretacje. 

 

I mogę już zweryfikować rozkład.  

 

WSTRZYMAM SIĘ. Jeśli już to poczynię jakieś sugestywne subtelne kroki. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamandium napisał:

Czyli dać sobie na wstrzymanie. Powielają się nasze interpretacje. 

 

I mogę już zweryfikować rozkład.  

 

WSTRZYMAM SIĘ. Jeśli już to poczynię jakieś sugestywne subtelne kroki. 

Myślę że to dobry pomysł . 

Myślę że prędzej czy później ta osoba się samą sobą zmęczy a jeżeli nie to pewnie się znajdzie ktoś kto ją utemperuje 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, adamandium napisał:

Zapytałam kart, czy warto strzępić język i energię, czyli co robić z tym aby mi wyszło na dobre. 

 

Karty  

 

Rycerz Buław (O) Paż Kielichów Wieża (O) Moc 

Ja bym tu nic nie działała pod wpływem chwili. Mieć swoje granice nie pozwolić ich burzyć, ale też bez stawiania sprawy na ostrzu noża.

Bardziej niż słowa chyba ważniejsza jest postawa. Takie też.... podejście jak do małego dziecka (tak mi się skojarzyło) czy jak oswaja się zwierzęta....

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...