Skocz do zawartości

Karty "Astrowyrocznia gwiezdnych kodów"


Ariesza

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają ciekawie. Ja przez jakiś czas próbowałam polować na kości astrologiczne i w końcu odpuściłam temat..., :mysli: więc może taka opcja będzie lepsza.

 

Już je kiedyś gdzieś widziałam, ale nie zwróciłam na nie uwagi... chyba czas przyjrzeć się nim jeszcze raz...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Fajne to, podoba mi się ten pomysł. Grafika też nie jest od czapy, mogę się przytetryczyć tylko do wyrazów na karcie, no bo nie ma tak, żeby tylko jedno określenie było.

Ale nawet początkujący astro nie powinien mieć kłopotu z kojarzeniem ciągu kart a poza tym można te słodkopierdzące opisy zastąpić własnymi.

Kupię te karty małżonce na rocznicę, to będziemy mieli oboje na czym ćwiczyć  :D

 

@Mana - kości można sobie zrobić we własnym zakresie. Z wizerunkami może być kłopot dla nieplastycznych, ale z napisami to chyba żaden.

 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super User
36 minut temu, Mana napisał:

@Ejbert dobry pomysł. Dziękuję :kwiatek:. Ja właśnie niestety z tych "nieplastycznych"... a szkoda bo wiele więcej rzeczy mogłabym sobie sama zrobić.

 

Sprawdziłam jak te kości wyglądają i wydaje mi się, że nie ma kłopotu z ich kupieniem. Ale gdybyś chciała je zrobić, to w necie można znaleźć "kostki 12 ścienne puste" z plastiku. Wzięłabym mazak albo farbę akrylową i narysowała sobie symbole, a potem to zalakierowała. Mazak mógłby być perłowy albo metaliczny np. srebrny lub złoty, gdybyś chciała coś bardziej szałowego.

  • Lubię to! 3
  • Medal 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArieszaDziękuję. Faktycznie teraz jak sprawdzałam to są dostępne. Szukałam je jakiś czas temu ( :mysli: z 3 lata temu) i albo nie były dostępne, albo można je było zamówić a przyszłyby za pół roku lub dłużej więc odpuściłam temat. Czas powrócić do zagadnienia...  :) 

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...